1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • shad0w
    #31
    Már csak abban reménykedem, hogy te sem gondolod komolyan azt amit írsz. Ha igen akkor az nagy baj...

    Amúgy egyáltalán nem hencegtem semmivel, amúgy sem az én érdemem, hogy bármit is elér a csapat, én csupán szurkolok nekik. Próbálom reálisan látni a dolgokat, és meg is jegyeztem, hogy eddig gyengébbnek mondható csapatok ellen játszott a fehérvár, és kíváncsi vok mire lesznek képesek az erősebb csapatok ellen.
  • Rudee
    #30
    Ez nagy hülyeség. Anno én is 5 évet vártam és szurkoltam, mire kijutottam Madridba. Igaz, hogy alig 13 évesen nehéz is lett volna ezt megvalósítani.
  • pilboy
    #29
    irigy vagy, mi?
  • Balo
    #28
    A Força Barça!hoz csak annyi megjegyzés, hogy nem tudom hogy lehet úgy valakinek szurkolni, hogy még - feltételezem - nem láttad élőben. Ha mégis akkor visszaszívva.
  • Balo
    #27
    Szívesen, ez a fórumozás lényege.
  • Balo
    #26
    Azért érdekes, hogy pont akkor nyitottad a topikot amikor jól megy a vidinek, eddig nem lett volna mivel hencegni.
  • Balo
    #25
    Legyen Győr
  • skristof
    #24
    jogos...
  • pilfer
    #23
    Grat az értelmes hozzászólásodhoz!
    Én már kb. 20 éve vok "divatdrukker"...

    Hajrá Vidi! (Força Barça!)
  • shad0w
    #22
    igen, és együtt szurkolunk divatból, de majd ha nem megy nekik akkor majd valamelyik másik csapatnak szurkolunk, amelyiknek éppen jól megy, jó? :) de persze annak is csak addig amíg nekik jól megy, aztán megint váltunk... :)
  • pilboy
    #21
    te (is)
  • pilboy
    #20
    igen, te csak divatból szurkolsz a Vidinek
  • Fyrex
    #19
    kösz hogy megosztottad velünk a véleményed kár lett volna ha ez benned marad!

    egyébként meglepően jól szerepel a csapat, gratulálok!!!
  • shad0w
    #18
    Kinek képzeled te magad, hogy csak úgy divatszurkolónak nevezz bárkit is?
    Utálom azt, ha valaki csak divatból szurkol valakinek/valaminek, és utálom azt is ha valaki magasabbrendűnek, okosabbnak képzelve magát csak úgy ítélkezik mások fölött.
    Aki ismer az nagyon jól tudja, hogy mennyire nem vagyok divatszurkoló, az meg rohadtul nem érdekel, hogy aki nem ismer annak mi a véleménye rólam.

    Amúgy pilboy ismer talán FH fórumról is, megkérdezheted őt is, hogy divatból szurkolok-e a vidinek :)
  • pilboy
    #17
    na a pösti megszólalt
    Hajrá VIDI!
  • Balo
    #16
    Eddig nem volt csapat fehérváron vagy mi? Most hogy elsők már topikot nyitunk neki, ennyit a divatszurkolásról. A debreceniek meg jöhetnek nyalni. Nembaj majd elvisz a süllyesztő.
  • 9csöves9
    #15
    Fehérváron nem baszik a város a focira...

    [siófoki vagyok]
  • skristof
    #14
    mintha csak a Siófokot látnánk a pályán.. remélem nem ér olyan véget ez a klub..

    egyébként: Hajrá Vidék!

    [kaposvári vagyok]
  • shad0w
    #13
    Vége a mérkőzésnek.

    FC Fehérvár 1 - 1 MTK
    Gólszerző: Sitku (3.), Hrepka (61.)
  • shad0w
    #12
    A fehérváriak térfelének közepén Farkas Balázs labdát vesztett, Kanta József Hrepka elé játszott, aki beverekedte magát a tizenhatoson belülre, majd 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt.
    1-1

    "Farkas Balázs labdát vesztett" nahát... ilyen nem szokott lenni
    nembaj, hajrá fiúk, veni VIDI vici! :)
  • Nh Shevits
    #11
    egyenlített az MTK!
    1-1
  • shad0w
    #10
    Vége az első félidőnek.
    A korán megszerzett vezetés magabiztossá tette a hazaiakat, jól tartották a labdát, a kevés MTK-helyzet pedig nem jelentett veszélyt Sebők kapujára.
  • shad0w
    #9
    Ne csak terv legyen, gyere te is minél több emberrel, fantasztikus a hangulat mostanában a stadionban, még most is, hogy valamelyest megcsappant a nézőszám a kis jegyáremelés miatt. De ennyi pénzt simán megér :)
    Én nagyon sajnálom, hogy nem tudtam kimenni ma...
  • shad0w
    #8
    bizony, nagy meccs lesz :)
    eddig gyengébbnek mondható csapatokat kaptunk, kíváncsi vagyok mire lesznek képesek a srácok egy erősebb csapat ellen :)

    ha valaki nem tudná:
    október 30. vasárnap 11.30
    DVSC-AVE Ásványvíz - FC Fehérvár
  • bigfoot
    #7
    jah láttam mikor jöttem haza hogy mecs van!
    Én is szeretem a csapatot,tervbe van véve kimenni egy mecsre
  • shad0w
    #6
    én kíváncsi lennék, sztem nagyjából ugyan annyit mint bármelyik másik magyar csapat :)
  • shad0w
    #5
    Egyik honlap
    Másik honlap

    :)
  • Nadi
    #4
    Vasárnap rangadó!
  • Takezó
    #3
    nekem szimpi csapat, de nem lennék rá kíváncsi, hogy nemzetközi szinten mit ér el -.-
  • shad0w
    #2
    3. perc: Farkas Balázs iramodott meg a pálya közepétől, egészen a tizenhatosig jutott előre, ott Györök elé passzolt, akinek beadását Sitku a tizenegyes pontnál lekezelte, majd fordulásból a léc alá lőtt.
    1-0

    A gól után a Fehérvár átvette a mérkőzés irányítását, az MTK kontrákkal próbálkozik.
  • shad0w
    #1
    Talán megérdemli a fehérvári csapat, hogy legyen egy fóruma az sg-n is.
    Ugyebár a bajnokságban jelenleg az első helyen állnak, 9 meccsből 8at megnyertek.

    Jelenleg éppen az MTK ellen játszanak a magyar kupa nyolcaddöntőjében.

    Sajnos nem volt lehetőségem kijutni erre a meccsre ezért innen szurkolok a csapatnak :)

    Keresőt használtam és semmi hasonló topicot nem találtam, ha esetleg mégis én tévedtem és van ilyen topic akkor sry, törölhető :)