1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • shad0w
    #72
    Csizmadia : megérdemelten nyertünk!

    Csizmadia Csabának fülig ért a szája a meccs után. A Fehérvár gyõztes góljának szerzõjét szurkolók hada fogta körül a meccs után, akiknek gratulációt alig gyõzte fogadni a kiváló védõ.
    „Az elsõ játékrészben szenzációsan játszottunk, helyzetek sorát dolgoztuk ki. Az MTK alig tudott kijönni a szorításunkból, és csak a szerencséjüknek köszönhették, hogy nem tudtunk már ekkor elõnyre szert tenni. A második félidõ elején sajnos, érthetetlen módon visszaálltunk, de a kapufa többször is megmentett minket. Utána többet támadtunk, és sikerült gólt is szereznünk. A gólunk után is szorongattunk, az MTK kontrázott, de megõriztük az elõnyt. Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk egy nagyon jó meccsen.” - mondta „Csizi”, aki egyébként utoljára a Gyõr ellen lõtt gyõztes gólt, és akkor is tizenegyesbõl.
  • shad0w
    #71
    Sitku kihajtotta magát

    Az FC Fehérvár egyik legjobbja, a két tizenegyest is kiharcoló Sitku Illés felemás érzésekkel gondolt vissza a mérkõzésre.
    „Sajnálom, hogy az elsõ félidõben kihagytam a tizenegyest, és a helyzeteim is kimaradtak. Az ember mindig szeretne gólt lõni, sajnos, ez most nekem nem sikerült. Az elsõ félidõben nagyon jól játszottunk, az MTK-nak szinte nem is volt helyzete. A második félidõben - nem tudom miért - kicsit visszavettünk, és ez majdnem megbosszulta magát, de szerencsére Csizi belõtte a tizenegyest A meccs elõtt én voltam kijelölve az elsõ számú büntetõ-rúgónak, Csizi pedig másodiknak. Egyébként, ha a másodikat is én lövöm, akkor ugyanoda helyeztem volna... Érdekes, hogy az edzéseken Csizivel mindig ugyanoda szoktuk lõni a tizenegyeseket, õ viszont most változtatott. Szerencsére bejött!” - mondta fáradtan Sitku, aki nagyon kihajtotta magát a meccsen.
  • shad0w
    #70
    Csertõi nagyon elégedett

    Csertõi Aurél a gyõztesnek járó szivarral a kezében nagyon boldogan nyilatkozott a mérkõzés után.
    „Az elsõ félidõben gyakorlatilag lefutballoztuk a pályáról azt a csapatot, amelyik szerintem Magyarországon a legjobban képes megtartani a labdát. Remek támadásokat vezettünk, de sajnos a helyzeteink és a tizenegyesünk is kimaradt. A második játékrészben feljött az MTK, kiegyenlítettebb volt a játék, de végül sikerült egy újabb jogos tizenegyest gólra váltani. Idei legjobb teljesítményünket nyújtottuk hazánk egyik legjobb csapata ellen.” - mondta a meccs után Csertõi.
  • shad0w
    #69
    Gyõzelem a rangadón!

    Fehérvári siker a labdarúgó Borsodi Liga 11. fordulójában. A játéknap csúcsmeccsén a listavezetõ hazai pályán 1-0-ra verte a harmadik helyen álló MTK-t.
    Hazai ziccerekkel kezdõdött a mérkõzés, de sem Sitku, sem Györök nem tudta gólra váltani a szinte teljesen beszoruló MTK kapuját. A fehérvári nyomás a 26. percben góllá érhetett volna. Ekkor Horváth Levente buktatta Sitkut a 16-oson belül, ami után Saskõy játékvezetõ büntetõt ítélt. A tizenegyest a sértett végezte el, de Végh bravúrral hárított. A Vidi tovább támadott, az MTK pedig szinte teljesen veszélytelen volt a hazai kapura.
    A félidei pihenõ jót tett az MTK játékosainak, mert a fordulás után megváltozott a játék képe. Kiszabadultak a nyomás alól, és ziccerek sorát dolgozták ki, azonban elõbb Hrepka, majd Czvitkovics is csak a kapufát találta telibe. A kihagyott MTK helyzetek megbosszulták magukat: a 75. percben Csizmadia ugratta ki remekül Sitkut, akit a 16-oson belül ismét buktattak. A jogos tizenegyest ezúttal nem Sitku, hanem Csizmadia végezte el, aki az elvetõdõ kapus helyére, középre bombázott. Nem sokkal késõbb Csizmadia duplázhatott volna, de lövését a gólvonalról piszkálták ki az MTK védõi. A kék-fehér gárda mindent megpróbált, de még a hosszabbításban is csak a kapufáig jutottak, ismét Czvitkovics révén. Maradt tehát az 1-0-s fehérvári siker, amely a játék összképe alapján teljesen megérdemelt. A Vidi ezzel megerõsítette vezetõ helyét a tabellán, az MTK pedig elveszítette veretlenségét.
    FC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze Z. - Lattenstein, (Disztl, 87.), Schwarcz, Bozic, - Simek (Kocsis, 73.), Sitku, Györök (Alumona, 70.)
    MTK: Végh - Horváth L., Lambulic, Rodenbücher, Pollák - Czvitkovics, Jezdimirovic, Sellei (Zsidai, 46.), Bori - Hrepka, Kanta J. (Illés, 71.)
  • shad0w
    #68
  • shad0w
    #67
    "Vége a mérkőzésnek. A Fehérvár megérdemelten nyerte a mérkőzést és vezeti továbbra is a bajnokságot. Az MTK nem érdemelt volna pontszerzést, annak ellenére, hogy több kapufát is szerzett."
  • shad0w
    #66
    Nem volt rossz meccs! :) Szép volt fiúk! Szép volt Csizi! :)
  • shad0w
    #65
    75. perc: " Vezet a Fehérvár! Csizmadia ugratta ki remekül Sitkut, akit a 16-oson belül buktattak. A jogosan megítélt büntetőt Csizmadia, az elvetődő kapus helyére, középre bombázta. 1-0"
  • shad0w
    #64
    Fehérvár - MTK online közvetítés 1-0
  • shad0w
    #62
    Mondjuk jelenleg úgy néz ki, hogy Csizmadia és Koller is játszhat, de majd meglátjuk...
  • shad0w
    #61
  • shad0w
    #60
    Meccsmérleg:

    2004–2005: 2–3
    2003–2004: 1–1
    2002–2003: 0–0
    2001–2002: 2–3
    2001–2002: 0–0
  • shad0w
    #59
    "Székesfehérvár egyik cukrászdája gondolt egyet, s a klub vezetõivel egyeztetve forgalomba hozta a "Fehérvár csemege" fantázianevet viselõ édességet. A sütemény kívül csokoládé borítású, belül pedig piros és kék színû, málna, illetve mandula ízû krém található. A csomagolás tetején a jelenlegi Vidi címer díszeleg. Holnaptól a stadionban, illetve egyes cukrászdákban és a CBA boltokban vásárolható, valamint a Gyümölcsvár Bt "Mindigvár" éjjel-nappali üzletében."

    ehh kíváncsi vagyok erre a sütire :)
  • shad0w
    #58
    "Saskõy Szabolcs lesz a játékvezetõ a mai mérkõzésen. A 35 esztendõs bíró 1990-ben tette le a játékvezetõi vizsgát, és idén került be a FIFA-keretbe. Asszisztensei Székely Ferenc és Heibl József lesznek, míg tartalék játékvezetõként Sóthy András mûködik közre."
  • shad0w
    #57
    Teljes a védelem

    Kijelölte a kezdõcsapatát Csertõi Aurél az MTK elleni Borsodi Liga-rangadóra. A szakember nehéz összecsapásra számít. "Szeretnénk javítani a DVSC elleni vereség után. Nehéz mérkõzésre számítok - a Magyar Kupa-mérkõzésen mindenki láthatta, hogy jók a kék-fehérek -, ennek ellenére gyõzni szeretnénk. Próbáljuk hatékonyabbá tenni a játékunkat. Ebben segítségünkre lehet Csizmadia és Koller is, akik valószínüleg vállalják a játékot."

    A kezdõcsapat: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Lattenstein, Schwarcz, Bozic - Simek, Sitku, Györök.
  • pilboy
    #56
    az a lap egyértelmű volt, de amiért az elsőt kapta, olyan egy meccsen 100 van
    jobb volt a Loki, nem volt összhangban a két fiatal, az első gólnál ráadásul óriásit hibázott Fehér, a 2. meg malac gól volt :(
    a meg nem adott gól -> kecseg bíra, a tizit nem láttam
    nincs gond, menni kell tovább
    az Éger, Komlósi, Virágh trió aprított rendesen, de lapot nem naon kaptak...
    Hajrá Vidi!
  • shad0w
    #55
    Figyelj, nekem semmi bajom a debrecennel, egy rossz szavam nem volt rájuk, ők megérdemelték a győzelmet, hajtottak, semmi probléma nem volt velük. Viszont azt azért elismerhetnéd, hogy nevetséges volt amit a bíró művelt. Nem, nem azt mondom, hogy azért nyert a debrecen mert a bíró nekik fújt, látszott, hogy azért ez mégiscsak egy erősebb csapat. Aztmondom, hogy ha Kuttor és Koller is játszhatott volna, és nagyobb szerencsénk van akkor döntetlenre talán hozni tudtuk volna. Dehát ilyen a foci, ugyebár...
    Namost a kiállítás egyáltalán nem volt jogos, az első sárga vicc, mellélépett a labdának aztán feldobta magát, a második sárgára aztmondom, hogy meg lehetett adni. Sitku gól nyilvánvalóan szabályos volt, talán ha tőből amputáltatja a kezét akkor nem tud rápattani a labda... A 11est meg olyanért adta meg amiért a viditől elvette a gólt... Szóval ez egy rossz vicc amit ez a "bíró" művelt...
  • Takezó
    #54
    -.- a lelátóról amúgy se láccik túl jól, h mi is történt -.-
  • Nadi
    #53
    Szar neked
  • Takezó
    #52
    jajjmár, ha hozzáérnek lipcseihez, én akkor is felugrok :Ð
  • Nadi
    #51
    Akkor teljesen véletlenül ugrott fel 1 emberként az egész nyugati oldal:D
  • Takezó
    #50
    a kiállítás nem -.- az első sárga egyáltalán nem volt jogos, és a másodiknál se ütött, csak ahogy ugrott, arra lendült a karja -.-
  • Nadi
    #49
    A 11-es és a kiállítás is jogos volt!
  • shad0w
    #48
    Na jólvan, megyek focizni, megbosszulom a vereséget :)
  • shad0w
    #47
    és teljesen igaza volt... ő nem szokott ilyeneket nyilatkozni, de ez már tényleg nagyon durva volt amit műveltek...
    nembaj, szép volt fiúk, hajrá vidi!
  • shad0w
    #46
    Megyebíró... ekkora egy fogyatékost... szabályos gól, utána lófasz 11es... áh... még szerencse, hogy egyes magyar profi futballisták még 11 méterről sem találják el a kaput...
    A debrecen megérdemelte a győzelmet, ez nyilvánvaló, de a fehérvár is megérdemelte volna azt a szépítő gólt... De ezt a bírót... nevetséges...
    Na meg az a kiállítás... Mehet a Bedével együtt ahova akar...
  • Takezó
    #45
    hú baszki, ez de komoly volt, amit Csertői mondott :D:D:D
  • shad0w
    #44
    33. perc: Farkas Balázs ütközött Sándor Tamással és megkapta a meccs első sárga lapját.

    57. perc: Farkas Balázs megint keményen lépett oda Sándornak, megint késett egy ütemet, megint sárga lapot kapott, és mehetett zuhanyozni.

    Hozzáteszem, hogy véleményem szerint az első sárga nem volt megérdemelt.
  • shad0w
    #43
    Mondjuk azt el kell ismerni, hogy nagy fölényben játszik a debrecen, így valamilyen szinten megérdemelten vezetnek, de ha nekünk lett volna szerencsénk akkor 0-0ra tudtuk volna hozni a félidőt... Dehát ilyen a foci...
  • shad0w
    #42
    Nagyon hiányzik Kuttor és Koller, ha ők játszanának akkor talán egyik gólt sem kaptuk volna meg...
  • shad0w
    #41
    46. perc: Halmosi jobb oldali beadásába Vincze kézzel beleért a tizenhatoson kívül, róla felpattant a labda, és a visszavetődő, már csak beleütni tudó Tudor fölött pont a léc alá hullott. 2-0
  • shad0w
    #40
    41. perc: Fehér rossz ütemben lépett ki Brnovics mellől a leshatáron, a szerb csatár egyedül maradt a tizenhatoson, és estében kapura lőtt. Kissé eltörte azonban a labdát, amely így elcsorgott a kifutó Tudor mellett, egyenesen a jobb alsó sarokba. 1-0
  • shad0w
    #39
    nincs szerencsénk... :(
  • Takezó
    #38
    baszki -.- rohatt debrecen:(
  • pilboy
    #37
    miben is akar vki jobbnak tűnni, mert egy olyan csapatnak szurkol, akit még nem látott???

    on: holnap rangadó a javából :)
  • Balo
    #36
    Én meg sajnálom... :)
  • shad0w
    #35
    Hát ne haragudj, de neked tényleg elég furcsa felfogásod van :)
    Én pl válogatott szinten a portugáloknak szurkolok, de ezexerint én csak azért divatszurker vok mert még nem láttam őket élőben, és mert egy olyan csapatnak merek szurkolni amely viszonylag sikeres.
    Hmm, hát jó, ez a te felfogásod, nemhiszem hogy tudnánk, és nem is feladatunk ezen változtatni, de szerintem nagyon kevesen gondolkodnak hozzád hasonlóan... Lagalábbis remélem...
  • Balo
    #34
    Én azt tartom szurkolónak, a többi csak divat. A halálom, amikor EB van és mindenki az angoloknak vagy a franciáknak szurkol, mer az jó.
    Felőlem annak szurkolsz akinek akarsz de akkor nem leszel jobb náluk. - szerintem
  • pilfer
    #33
    Elég érdekes megközelítés.
    Ezek szerint csak akkor szurkolhatok egy csapatnak, ha láttam élőben (?).
    Hmmm...
  • Balo
    #32
    Nem igazán, amíg nálunk a fasz Reszeli van nincs reményem. :'(
    :P