1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • JonasSandor
    #1032
    Még fociznak nagyba.
  • szabii98
    #1031
    Elmegy Burcsa, lehet Casoni is repül. Talán jól járna így a csapat....
  • szabii98
    #1030
    a Bate-Dundalk meccs győztesével játszik a Vidi, ha továbbjutnak itthon(0-1ről illene)
    2-1re nyert a Bate a Dundalk ellen otthon egyébként
  • pilboy
    #1029
    sztem naggyal is rakhatod... sajnos

    szégyen amit művelnek fehérváron :/
  • bakkerman
    #1028
    Milyen véletlen az elsőszámú kapus,és a cseréje "adminisztrációs problémák" miatt nem védhetnek...kiakarnak esni a pics@ba már az első körben,és majd lehet mutogatni Carillora,meg majd nyilatkozhat furcsagyőzi hogy ő megmondta...mindenesetre én rakom a TNS-t apróval
  • szabii98
    #1027
    A Vidi 18 fős kerettel indult útnak a Bajnokok Ligája-selejtezőre. A Szuperkupa-mérkőzésen a bokájára rúgást kapó Feczesin Róbert és az egyik edzésen húzódást szenvedő balhátvéd, Rémi Marevál sérülése nem jött rendbe, míg Braniszlav Danilovics, Filip Pajovics és Mirko Ivanovszki adminisztrációs problémák miatt nem kapott idejében vízumot, így Bernard Casoni velük nem számolhat a walesi bajnok elleni összecsapáson.

    Nagy kérdés, hogyan áll fel így az első meccsen a fehérvári csapat, hiszen Danilovics és helyettese, Pajovics sem védhet, ezért a 23 éves Gábor Péter vagy a 18 esztendős Gyánó József – egyikük sem védett még NB I-es meccsen – nevével kezdődhet az összeállítás. Elöl ugyancsak gondok támadhatnak, hiszen a felkészülés során Feczesin Róbert és Mirko Ivanovszki játszott ékként, így ezen a poszton is szükségmegoldásra szorul Casoni.

    húha, ez így jó lesz..
    /nso-ról másoltam/
  • szabii98
    #1026
    szerintem bőven nem ennyire jó a fradi, hogy 4-0ra megverjék a csapatot...
  • ressy14
    #1025
    hozzánk igazol erősen megfigyeljük vagy próbajátékon vannak.
  • ressy14
    #1024
    Rémi Maréval és Mirko Ivanovski hozzánk igazol.

    Ezek szerint Stopira megy, de remélem a macedón srác nem Niko helyére jön, a 18/3-as gólmutatója nem valami komoly (346 percenként lő gólt...).
  • pilboy
    #1023
    10ből 3 vidis... :/
  • szabii98
    #1022
    sajnos
  • pilboy
    #1021
    mint ahogy a többi új stadionban is csak elvétve... :)
  • Zenszkij
    #1020
    valóban látványterv, mert a nyitómeccset kivéve ennyien sose lesznek
  • szabii98
    #1019
    az 'új' Sóstói látványtervei
    hát...hűű





    még pár kép van
  • ressy14
    #1018
    A Hali már lenyilatkozta, hogy egyedül tőlünk kaptak konkrét ajánlatot, más érdeklődőről nem tudnak. De még ez sem jelent semmit. Egyébként én már csak azért is örülnék neki, mert akkor azt látnám, hogy még mindig komoly terveink vannak. Utoljára Paraiba és Kokó érkezett komolyabb összegért. Csak nehogy úgy leépítsük őt is, mint Pistikét.
  • shad0w
    #1017
    Ez sajnos semmit nem jelent. Radó elvileg biztosan nem marad ott, csak az a kérdés, hogy viszik-e külföldre most, vagy előtte még jön-e Fehérvárra is.
  • ressy14
    #1016
    A hali egykori Lazio csatárral tárgyal, akit feltehetőleg a Radóért kapott pénzből hoznának az országba, szóval még ő is idejöhet hozzánk.
  • pilboy
    #1015
    feczesin (padova) -> videoton
    csak sikerült egy csatárt igazolni. remélem érett játékosként érkezik
  • bakkerman
    #1014
    hát ha leváltják,akkor óriási balhék fognak menni a stadion projektek kapcsán,meg úgy alapból a fociba ölt közpénzek kapcsán. De ez politika
  • pinnacle
    #1013
    Én csak a Puskás név és a helyhez való kötődés miatt gondolom, hogy tolják. Csak az a baj, hogy jelenleg is szar a szinvonal, nemhogy akkor ha O.V-t leváltják - lelövik - elrabolják az UFO-k.
  • ressy14
    #1012
    Mert a szívéhez közelebb áll, mint a Vidi. Tudod ott focizott, ott nőtt fel, ott van háza, és az sem biztos, hogy kevesebb pénzből tudna európai szintű csapatot csinálni a Vidiből, mint a Felcsútból egy dobogóst.
  • bakkerman
    #1011
    nem értem miért nyomja OV ennyire a Puskás Akadémiát...ahhoz hogy egy mostani Vidi szintre eljussanak,vagy óriási pénzek kellenek,vagy normál esetben legalább 3 év. A Vidiből simán lehetne csinálni ismét EL csoportkörös csapatot egy jó külföldi edzővel,és 1-2 húzóemberrel,hamarabb mint ahogy a Puskás egyáltalán elérje az élmezőny alját
  • pilboy
    #1010
    igen, azt én is észrevettem, h mióta elkezdték építeni a fradi stadionját, még a csapból is ők folynak...
    minden napra kell belőlük legalább egy hír... de talán így nekik lesz nagyobb az elvárás és ők is belebuknak (amit már az "előszezonban" láthattunk is)
  • pinnacle
    #1009
    Egyszerű az ok. Kijutott a Vidi a nemzetközi porondra, el is ért valamit azért, de marketing szempontból szarul teljesítettek.
    A Fradi és a Puskás név kinnt még mindig ismert és úgytűnik erre alapozzák a dolgokat.
  • ressy14
    #1008
    Nagy szanálást nem is tudtak volna csinálni, mert akkor a keret 80%-át le kellett volna cserélni. Erre meg már nincs pénz, úgy néz ki, hogy a sikertelen évek arra késztették a vezetést hogy fogják vissza a költekezést és egy kevésbé pénzszóró politikával állandósítsuk a dobogós helyezést. Mert szerintem az utóbbi évek igazolásai nem azt tükrözik, hogy még mindig a legerősebb magyar csapatot akarják belőlünk faragni. Az az idő már elmúlt, inkább már a Fradit és a Felcsútot pénzelik OV-ék.
  • pilboy
    #1007
    mind szép és jó, h vannak tervek, de ha nem tévedek ma kezdjük a szezont... egy csatárral. a juhász-féle lehetőség azért igencsak kényszerhelyzet szokott lenni. az már régen rossz (általában futunk az eredmény után), amikor ő van feltolva
    a középpálya frissítése jó dolog. azért nagyobb szanálásra gondoltam a külföldiek terén... alvarez jó képességű játékos, de lusta és hangulatember, caneira-t tisztelem és sokat tett már le itt nálunk, de már igencsak lassú - sajnos
  • ressy14
    #1006
    Dobogót. Egyébként még lehet augusztus végéig igazolni, Feczesin leigazolása már csak az olasz szövetségen múlik, volt már nálunk orvosin is, Németh Krisztián is idejöhet, ha az mtk nem viszi el előlünk. Ráadásul Juhász is bevethető csatárként, ahogy Gomes alatt is előfordult párszor szorult helyzetben.
    De annak kifejezetten örülök, hogy a középpálya közepén a V. Gomes - Sándor csiga duót inkább egy Trebotic - Simon féle párossal helyettesítjük.
  • pilboy
    #1005
    mit akarunk elérni egyetlen egy csatárral a szezonban???
  • pilboy
    #1004
    1-2 csatárt nem ártana igazolni, mert csak niko van
  • pilboy
    #1003
    leigazoltuk simon ádámot a palermótól, aki a haliban játszott legutóbb
  • pilboy
    #1002
    soufiane chakla -> videoton
  • pilboy
    #1001
    ha a horvát srác beválik, akkor kellett már egy hasonló kaliberű játékos a kp-ra
    utóbbi időkben nincs nagyon irányítónk
  • ressy14
    #1000
    Horváth Tamás (kapus, Mezőkövesd-től)

    Dinko Trebotic (horvát támadó középpályás, Lokomotiva Zagreb-től 4 évre)
  • pilboy
    #999
    carillo a vezetőedző
  • ressy14
    #998
    Burcsa Győző lett a Vidi klubigazgatója
  • pilboy
    #997
    jaaa
    csak a wikin néztem, de akkor pöppet hiányos még :D

    akkor nem kell!
  • bakkerman
    #996
    jaja,elég csúnyán megbukott ott
  • Grove4
    #995
    Már rég nem ő a Palermo edzője, kb 6 meccs után kirúgták.
  • pilboy
    #994
    most nézem milyen simán visszajuttatta a palermot
  • szabii98
    #993
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-gattuso-lehet-az-uj-vezetoedzo-sajtoertesules-2334003

    wtf :D :D
    jól hangzik, bár a sok lusta k*rva tuti megbuktatná. meg egy ekkora név magyarországon? hááááát..