71
Battletech táblás játék LVL2 Számítógépen multira kihegyezve
  • Ry0K3N
    #71
    aerospace használatról tudna valaki mondani egy gyorstalpalót mert az első dolguk hogy lezuhannak
  • feamatar
    #70
    ohhhh... egy Mechwarrior V vagy egy Shadowrun CRPG de jó volna már...
  • Annihilator100
    #69
    Izgatottan várom a követkző MechWarriort
  • Thanatos
    #68

    véééééégre
  • Bucser
    #67
    Fény az Éjszakában!!!

    Jordan Wiesman visszavásárolta a Mechwarrior és Shadowrun jogokat a M$-tól:) (ő volt a Mechwarrior sorozat atyja)
  • Thanatos
    #66
    rendben :D
  • Thanatos
    #65
    ezt honnan veszed? :D amugy ma spec pont epchem volt, emg tegnap is :)
  • feamatar
    #64
    ember ellen a legjobb, csak ember ellen illik befejezni, én meg most annyi időt nem tudok adni senkinek. De ami késik nem múlik wahwahwah(ez ördögi kacaj akart lenni)
  • Bucser
    #63
    Ja csak azt a rengeteg mákot n fogyasztanád állandóan...
  • Thanatos
    #62
    hehe :) hát bot a nem a legjobb, én midnig emberek elleni meneteket preferáltam, ha nagyon szorit az idő akkor egy 1v1 is jobb még mint bot ellen szenvedni :D
  • feamatar
    #61
    beraktam kedvencek közé hátha feltámad hamvaiból :D
    de hogy írtál a topikban be is nyomtam egy pár körös kis bot elleni játszmát, nagyon megjött a kedvem hozzá
  • Thanatos
    #60
    és 1 év mután még nézed a topicot, hehe :) sprry a "kis" fáziskésésért
    nekem spec pont vizsgaidőszak miatt van több időm,d e hát ez egyénfüggő, mindenesetre tény hogy megamek nem egy 5 perces game :)
  • feamatar
    #59
    thx, most vizsgaidőszak miatt nem foglalkozok vele(mostanság max 5 perc Contra vagy Frets on Fire ha játszani akarok), de nagyon tetszik a gáma.
  • Thanatos
    #58
    hmmm, hát a szabályokhoz szerezz be egy alap szabálykönyvet, az eléggé jól fedi, a megamek kezelésében meg felmész bármelyik megamek.net szerverre és ott szivesen segitenek :)
    itt vannak az épp futo szerverek, nevükre kattintva eljutsz az adott szerver odlalához ahonnan leszehdeted a hozzá való klienst :)
    http://www.mekwars.org/mwtracker.html
  • feamatar
    #57
    hi!
    mmneteznék kliens már lent van,csak vannak hiányosságaim táblás battletech terén meg a kezelés se vmi tiszta,majd még irok csak a kalkulusvizsga nem vár:)
  • Thanatos
    #56
    hmmm
  • Thanatos
    #55
    hát ez is meghalt mint topic :/
  • Thanatos
    #54
    indul a kör mmnet-en (lvl1 ) :)
    www.mekwars.org ha valaki le akarná tölteni a klienst (8.00kor indul :P)
  • Thanatos
    #53
    hmhm
  • Thanatos
    #52
    hmmm, mieza pangás? :)
  • Thanatos
    #51
    aham, át ez nem tünik olyan nagyon vésznek szvsz :)
  • Shiss
    #50
    Nem vagyok egy nagy spiler aerotechbol, ezert csak nagy vonalakban:

    Egy aerotech jatekmezo 4db alap meches mezobol all. Drop/jump/warshipekre 1/10 minden mas gep fegyverenek sebzese (ppc a 10 helyett 1et sebez). walk/run helyett thrust van, lehet gyorsitani lassitani, amennyi eppen a thrustja a gepnek, annyit megy egy korben (persze van max sebesseg is). Van mindig skid szeru valami a fordulaskor, olyasmi mint a vehicleknel a tul szuk ivu kanyarnal (regen olvastam nem emlexem pontosan). Foldi tamogatasnal az aerotech mezorol le kell kepezni a legurvadasz mozgasanak vektorat a foldi terkepre, ezen a vonalon mozogva tamadhat a legurvadasz foldi egysegeket.
  • Thanatos
    #49
    amugy meknet-en kb egy éves az ucso megamek version és semmi jele hogy változtatni akarnának ezen szal tuti nem egy két hét :( mekwars-ba lehet hamarabb be fogják pakolni, esetleg már bent is van :(
    mongyuk én spec nem nagyon értem mi a tökömnek eröltetik mgé a meknetet..., a mekwars sokkal jobban fejlődik és az alá is meg lehetne csinálni 100ban a megameknet lvl1es szervert (ami a léyneg szvsz) és gyk csak sokkal szebb, jobb, és újabb verzió lenne ami észrevehető változást eszközölne ez ki :)
    de hát ők tudják 8mongyuk vannak mm.net-nek is előnyei igaz ott inkább ugymond a "hátérben" nem a felhazsnáló szemszögéből nezbe :), pl mm.net asszem már fel van készitve a cyclops-al való együttmüködésre)
  • Thanatos
    #48
    tudom mi az az aerotech :)
    de technikailag szvsz vtol-t megvalósitani meg aerotechet megvalósitani nem olyan vészes külömbség, valamelyik forumba elmélkedtek erről hogy mm nek a kódban votl az a baja hogy az alap földszinten kivült egy hexen nem lehetett más szinteket definiálni 8tehát egy lvl1es terület fölött nem lebeghetett pl lvl2 magasan egy vtol)... a dfa-t is valami trükközéssel odlották meg emiatt..., tehát szvsz ha vtolokat végre megcsinálták akkor onnan már csak egy kis lépés lesz az aerotech dolog :) (na persze ha külön az only ürcsaták is benne lesznek nem csak a földi harcot támogató aerotech akciók akkor már kcisit máskép fest valszinű a dolog bár őszintén megmodnom ott nem tom miben különböznek a szabályok :P)
  • Shiss
    #47
    vtol van.
    Aerotech az legurvadaszok, dropshipek, warshipek. :)

    Szvsz 1-2 het es bepakoljak meknetre is az uj dolgokat.
  • Thanatos
    #46
    wow, asszem akkor elszokok a megamek.net ről és simával fogom inkább nyomatni :)
    amugy vtol már msot is van emgamekben nem?
  • Shiss
    #45
    Nem hasznalok msnt.

    Van uj megamek:

    http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=47079

    Elvileg van benne gun emplacement, meg field gun, meg normalis epuletek.
    Kovi update elmeletileg aerotech lesz. :)
  • Bucser
    #44
    Nini:)

    Paintballt még toljátok urak?? vagy már mindenki saját markerrel kergeti a másikat?:D Netem nincs szóval se fórum se játék nincs nekem sajna:(
  • Thanatos
    #43
    amugy kár hogy mindenki aki régen emgamekezett abbahagyta :( (mostanában még énis :P)
  • Thanatos
    #42
    aham, királyos :) ha gondolod dobj priviben egy msn cimet, aki szereti btechet az nekem barátom :D
  • Shiss
    #41
    Hat egy par evvel ezelott toltam kicsit a meknetet (amikor indult), elotte volt fel ev MPBT, van BT kartyam is, meg citytechem es eleg sokat olvasgattam a temaban :)
  • Thanatos
    #40
    de közelebbről ugatod mint sg-n emberkék 99.99% :P
  • Mayan
    #39
    He, kikerem a ragalmazast! En epp csak ugatom a temat. :)))
  • Thanatos
    #38
    hm, van aki sg-n vágja a témát Bucseren emg Mayan-on kivül? nemsemmi :D
  • Shiss
    #37
    Maga az egesz tortenelem 2400 valamennyiben indula Mackievel. :)

    Magyar nyelvu konyvek 3014-tol (szurke halal legio triologia itt kezdodik valahol) vannak 3060ig. Angolul van polgarhaborus is, 3060+os, meg 1-2 a csillagliga szethullasarol (2750).
  • Thanatos
    #36
    hmmmm
  • Bucser
    #35
    Nem a graf a lényeg mivel Javas az elég:) grafika kb a Panzer general szintjén mozog:) de mint mondtam nem az a fontos:)
  • blackgamer
    #34
    muti róla képet
  • Thanatos
    #33
    hm :)
  • Thanatos
    #32
    sok sikert :)