12
  • h4x0r
    #12
    Szerintem arrol van szo, hogy a joindulat megaloman hajlammal es balfaszsaggal talalkozott. Azok, akik blogokat irnak, elegge kenyesek "muvukre".
  • toyotakacsa01
    #11
    "És mi a bünti a diáknak, aki nem engedelmeskedik? Agyönlövik?"

    Ráfogják hogy terrorista.
  • formatuq
    #10
    hahahahhaha ott a pont
  • kbupdate
    #9
    :D én is PONTOSAN erre gondoltam:D
  • kbupdate
    #8
    LOLOLOL

    "McHugh döntését később azzal indokolta, hogy "az internetes naplók nem csak szórakoztatnak és csínytevések, hanem adott esetben a bennük megjelent információkat kihasználhatják a beteg pedofil emberek, akik ily módon gyűjthetnek adatokat jövendőbeli áldozataikról.""

    A KONKURENCIA:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Marchus
    #7
    a pap bácsi s*ggbe bünteti :E
  • Inquisitor
    #6
    És mi a bünti a diáknak, aki nem engedelmeskedik? Agyönlövik?
  • Inquisitor
    #5
    Vagy f*sik, hogy kiderül a blogokból, hogy kiket környékezett meg eddig ...
  • PLaci #4
    LOL!
    Én az egészből azt szűröm le, hogy a pap bácsi iszonyat pedo, és alig tud uralkodni magán, a blogokat olvasva....
  • Evil Merodak
    #3
    Jó, törlik. Legfeljebb 1 fejlődő 3. világbeli ország lapján újrakezdik.
  • BlackRose
    #2
    A demokrácia örökké szoló harc, mindég vannak, voltak és lesznek olyan emberek akik az alkotmány ellen dolgoznak, különben ebben az esetben az USA alkotmánya tökéletesen egyértelműen kimondja, hogy a szólásszabadság az szent, úgyhogy én személyessen szeretném ha a dolog a bíroságra kerülne, és oda is fog kerülni, akkor meg ez az agyatlan ember megtudja, hogy a demokráciában autokráciának nincs helye, még abban az esetben sem, ha törvényt nem sért, hát még képzeld akkor amikor az alkotmány közepébe rúg. Különben a gyerekeket kell rendessen nevelni és akkor nem lesznek gondok a blog-ozással sem, vagyis mivel a blog-ok általában tükrözik a blogíró müveltségét az iskolának és az ilyenfajta autokrata tanároknak-igazgatóknak nem kell majd tiltással korlátozzák azokat a dolgokat amelyek a saját képtelenségükről adnak vallomást, miszerint nem tudják nevelni a gyerekeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Fontos hír volt...