40
WRC:Rally Evolved-mindenidők legjobb WRC játéka!
  • chase
    #40
  • szabii98
    #39
    Colin Mcrae Rally 2005
  • alakulat
    #38
    hi!
    jo kis játék
    ez nem jelenik meg pc-n?
    vagy nem tud vki vmi hasonlo jo rally játékot pc-re?
    elöre is köszi
  • Nuno88
    #37
    nekem tetszett nagyon, főleg a Peugeot 307 WRC miatt :)

    a WRC 4-ben milyen Peugeot van?
  • gergelyanevem
    #36
    meg azt olvastam hogy egy kocsihoz egy versenyző van...az se valami hú de jó.
    mindegy, lehet h letöltöm azért :)
  • DoNorBi
    #35
    jobbis meg nemis...
    irányítás finomabb,több kocsi és mód,de sokkal kevesebb pálya a négyhez képest.
    egy ország 3 szakaszból áll mig a 4be ez 9 volt:(
  • gergelyanevem
    #34
    nekem is a 4 van meg, ez nincs, de a hsz-ek alapján...jó az a 4. rész, nekem nagyon bejön
  • putyu17
    #33
    hy. nekem megvan a wrc 2 meg a négy. nem tom h megvegyem-e ezt a játékot szerintetek? jobb mint az előző???
  • mb66
    #32
    Szerintem a WRC4 sokkal jobb volt...
  • mohus
    #31
    WRC 4 - 55MB - WMV
  • Zsubi
    #30
    Itt olvashatjátok a játékról írt tesztemet.
  • nirdo
    #29
    DoNorbi, meghajtottad a vasakat? Nekem most a 307 WRC-vel vannak nehézségeim.
  • DoNorBi
    #28
    írjak?:P
    nekem az elején nagyon megtetszett az öröketalon V-Rally 2-t láttam benne aztán a kevés szakasz miatt picit meguntam...
    De hétvégén ujra nekikezdek aztán lesz ne mulass!:)
  • nirdo
    #27
    Nem ír senki?
  • gvanessa
    #26
    sztem is nagyon jóra sikeredett a rally evolved. nekem is nagyon bejön. szép grafika, jó kezelhetőség, élménydús verseny. igaz, a rövid pályák kezdik kiegyensúlyozni a mérleget...
  • nirdo
    #25
    Megnyertem a S1600-at a Clióval, és kaptam 1000 pontot a profilomhoz. Ki hogy áll;
  • lacuska
    #24
    szerintem nem lett rossz, bár a WRC4 után többet vártam...

    a grafikával nem tudom, mi baja, akinek van vele, nagyon szép lett, sokkal élesebb és kevésbé pixelesebb, mint az előző, szóval jobb lett, ebben nincs hiba...

    irányítás kicsit más (persze le kell szedni a driver aids-eket, mert úgy botrány, nem lehet velük rendesen csúszni, mert korrigál), nekem tetszik, de ez nézőpont kérdése...

    szépek a víz és környezeti tényezők, tetszenek az újítások (közönség közé hajtva szétszaladnak, leguruló kövek, átszaladó állatok, rémült navigátor sikoly, stb...)

    ami nem tetszik, az a pályák számának kevésségé és a pályák rövidsége... még bele sem melegszik az ember és vége... de akkor legalább országonként 6db lenne, nem 3...

    nem tetszik, hogy beleraktak körversenyt más autók ellen, ami persze nem zavarna, ha nem ment volna a már említett szakaszrövidség és kevésség kárára...
  • dinomano
    #23
    Szepnek nez ki a gém; bizti jo...én még ps1-en most kezdtem a v-rally 2-öt...tényleg hasonlit ehhez...anno kinyomtam a WRC arcade-ot ps1-en; az egyik hivatalos elödöt; az sem kinezetben, sem iranyitasban (tul arcade-os volt) nem hasonlitott a PS2-es WRC-szeriahoz...a V-rally2 pedig nagyon hasonlit ehhez; pedig tudtommal nem sok köze van hozza... :-D
    D.
  • rollab
    #22
    mostanában, hogy kijött az evolved, lehet platina áron (5994 Ft, jó a vége mi? :D) kapni a WRC4-et, gondolkodom a beszerzésén
    láttam egyszer az evolvedet, talán ott picit a graf. jobb, de úgyis a vezetési élmény a döntő
  • Sliderx
    #21
    WRC 2 Extreme eladó 9e-ért.
  • liverpool fan
    #20
    Raul,te 1 igazi pöcs vagy
  • RaulDuke
    #19
    hali
    hát én nem lettem hátraesve a wrc-től,a 4 ezerszer jobb,mind grafikailag mind hangilag..a super 1600-as autóknak egyenesen szar hangja van a swiftről és a punto-ról nem is beszélve...az impreza-nak egyáltalán nincs,a stohl féle xsara-nak(belső nézetből focus hang),meg a 206 wrc nek ugyanaz a hangja...
    nem nagyon tetszik...
  • THomas007
    #18
    SziasztoK!
    Tudna valaki adni a játékhoz ,id kódot?
  • Max 36
    #17
    Szerintem is picivel szebb lett,mint az előző rész.Az irányítás továbbra is korrekt,hanghatások is jók.Elleszek vele pár napig.
  • DoNorBi
    #16
    mi nem tetszik ebben?
  • mila69en
    #15
    hát nem is tudom a 4 jobb mint az evoled vagyis inkább úgy mondom, hogy nemkem jobban bejön
  • DoNorBi
    #14
    jó nem egy gt4 de szebb mint az előzőek:)
  • RaulDuke
    #13
    Sziasztok!
    Nekem megvan a wrc 1,3,4 és ez utóbbi sztem. nagyon jól sikerült,állandóan játszom vele,és már nemsokára meglepem magam a legújjabbal.Kiváncsi vagyok az újításokra...vezetési stílusodhoz igazodó navigátor,stb.
    meg persze az autók...swift,audi,turbo16,s4,r5 turbo,034lancia..:)))
  • mila69en
    #12
    azér sokkal nem szebb:)
  • Sheva
    #11
    az lesz :DDDDDDDDD
  • DoNorBi
    #10
    játszva sokkal szebb,ezek nagyon pixelesek...
    szerintem,kérjél jézuskátol majd egyet:P
  • Sheva
    #9
    kár h nincs konzolom tetszenek a képek
  • Sheva
    #8
  • Sheva
    #7
  • Sheva
    #6
  • Sheva
    #5
  • Sheva
    #4
  • Sheva
    #3
  • Sheva
    #2
  • DoNorBi
    #1
    Emberek,eljött a rallys játékok királya!Ötvözve van minden jó az előző WRC játékokból és még egy lapáttal rá is tettek!nekem a régi kedvencem a V-rally 2 juttot eszembe,akkor rossz nemlehet:P Ja,és végre lehet egyszere négyen is menni;)
    Várom a véleményeteket a játékról!