368
Játék határok nélkül
  • Rage47
    #31
    Minden nyáron ezt vártam, voltam vagy 8 éves kb....:)mai szemmel kicsit fura lenne nézni, de sztem teccene most is:))
  • artschi
    #30
    jaja, tök jó volt :)
    Játék tatárok nélkül
  • Vegas
    #29
    "átoszión, e, (füttyy)"
  • Magic Boy
    #28
    Nagyojó sorozat volt!
    Amikor csak tehettem néztem!
    kár,hogy ma már nincsenek ilyen szinvonalas műsorok a TV-ben!
  • Bandee1987
    #27
    ja, tök jó volt, én állandóan néztem
  • B0B0
    #26
    Egyszer müanyag-halakt kellett kifogni egy medencéből, és a halak nagyon élethűek voltak. Erre a Gundi ezt mondja: Kinek lesz több élő műanyaghala :)
  • Big Daddy
    #25
    A legjobb volt amikor mondta:"bemutatott egy orra típusú esést":)
  • Unreal1942
    #24
    HA lenne akkor egy nagy orrú smilét tennék be....
  • Hegeace
    #23
    sajna a digitalizálás nem megy de szivesen eladnám őket. érdekel valakit?
  • B0B0
    #22
    Gundel Taki volt a legjobb. Olyan szövege volt! Azóta a kedvenc színem a sárga :)
  • Goth
    #21
    áhhh bakker k.rva jó volt! Nem tom már mért nem adják, azóta sincsen még egy olyan jó sorozat.
    De van helyette mónikasó megy győzike!
    juhú pf...
  • Unreal1942
    #20
    Mivan nektek má Győzi nem is jó?
  • bld
    #19
    énis néztem szinte mindíg kár h ma már nincsenek iylen műsorok sztem fontos lenne
  • smici
    #18
    jajj ezt én is néztem, nagymaminál bratyóval :lál
  • saviola83
    #17
    És esetleg nem tudod bedigizni és feltenni valahova?Érdekelne.És szerintem nem csak engem.
  • Hegeace
    #16
    nekem megvan vagy három adás vidkazon! anyám leste állandóan és mivel csak 1 tvnk volt ezé én is néztem de nem volt rossz :)
  • szoltan
    #15
    ez de jó volt:D
  • Sephi
    #14
    Imadtam! Mindig neztem!
  • akyyy
    #13
    mennyé mennyé menyé mennyé:D áh , régen én is néztem, meg is vettük társasjátéknak, csak a darabjait eljátszottam:D
  • ngcsnet
    #12
    egen, én is néztem mint állat..:P
  • EOX
    #11
    A játék 1965-től létezett, mi 1993-ban csatlakoztunk, 1999-ig 3x nyertük meg, amikor is befejeződött, mert nagyon veszteséges volt. Itt van egy, a műsorral foglalkozó francia oldal(maga a műsor is francia volt).
  • winnie
    #10
    gyerekek voltunk, szerettük.

    ma már idejét múlt lenne.
  • Fyrex
    #9
    nádzson jó műsor vót
  • Unreal1942
    #8
    És a helyszínen élvezhetetlen volt az egész. Na akkor lett elegem belőle.
    Egyébként valóban szórakoztató volt annakidején, de ma már ne tudna lekötni.
  • Gorvik #7
    Mi volt az angol neve a játékoknak? :o
  • gnar killer
    #6
    imádtam(:
  • Takezó
    #5
    jaja, városligeti tónál vót a magyar verseny, és tök jók voltunk... hajjajj, fiatalságom^^
  • Roll
    #4
    Erre én is emlékszem, mindig néztem. :-DDDD
  • EmThor
    #3
    ú tök jó volt, hajrá sárgák :) voltunk bajnokok is asszem 2szer, meg rendeztük is a versenyt
  • mila69en
    #2
    "Ha csak 1 adás az is jó lenne"
  • saviola83
    #1
    Gondolom vagyunk egy jópáran akik régen nézték és szerették ezt a kiváló televíziós vetélkedőt.Az lenne a kérdésem hogy esetleg valakinek nincs-e meg videókazettán vagy cd-n valami felvétele.Ha csak 1 adás az is jó lenne.Szerintem sokaknak örömet szereznénk ha újra meg tudnánk nézni 1-2 adást.Szóval várom a hozzászólásokat.