6
  • NEXUS6
    #6
    "Az MP3DownloadCity.com oldalt üzemeltető Cashier Myricks ugyanis azt ígérte a letöltőknek, hogy az általa összeállított anyag segítségével elkerülhetik a bírósági pereket, és 100 százalékig legális módszert használva folytathatják letöltéseiket. "

    Én is elintézem nekik, hogy pl letelepedhessenek nálunk, mert nálunk a médiatartalmak letöltése legális függetlenül a forrástól.
    ;)))

    Egyre jobban az az érzésem hogy kell a fenének az az amerikai vízummentesség! Amúgy a világban az az általános tendencia, hogy minnél szemetebb egy ország kormányzata, annál jobban megnehezítik a külföldiek és saját polgáraik mozgását. (Amúgy amerikai kettős-állampolgárság sincs)
  • pemga
    #5
    Tehát ha jól értem, akkor a vásárlók megtévesztése miatt perlik. :) A fogyasztóvédelem lecsap.
  • Shadow_THH
    #4
    "A legfontosabb, hogy nem szeretnénk, ha a felhasználók szerzői joggal védett tartalmak miatt kerülnének bajba" szöveeeg :D

    én ugy értelmeztem, hogy ez nem egy p2p kliens használási tutorial, hanem egy kliens készítésére leirás és kód részlet. Pénzt kérni érte baromság, egyébként tanulás szempontjából nem elhanyagolható
  • FTeR
    #3
    valamiről lemaradtam? a p2p mióta illegális? még a meincanfot is lehet olvasni az usában(igaz beregelnek...).
  • Pharaoh
    #2
    Az láma aki ilyenért fizet
  • Wilddog
    #1
    P2P for dummies ...és ezért pénzt kérni. Vazz... ezért járna a seggbekúrós börtön.