66
Immár játékban is.
  • ÁjjLe BoBBi
    #26
    gyűlölöm.
  • Bercy #25
    sztem elbujdosott, de az is lehet h agyonvertek csak nem tudunk rola.
  • báttyó02
    #24
    dzsí mesternek bejövősek ezek a gammák ugylátom .as::DAASDDSAD
  • Calver
    #23
    érdekes dolog az emberiség. ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdést: mi a fene baj van az emberekkel h nem verték agyon a Crazy Frog nevű gané kitalálóját amint meglátták? ezt sehogy sem tudom megérteni...
  • gnar killer
    #22
    1 évvel ezelőtt még aranyosnak találtam mikor láttam róla egy kis videot, de mára utálom, a csapból is az folyik :C
  • Bercy #21
    nekem mar az a hang is az agyamra ment, erre jott hozza egy logo pocsu undorito kis beka.
    Az a szornyu h ez meg valakink tetszik is...
  • Sanyix
    #20
    Ja van, eredetileg a tröttyögő hang, a neten terjedt régebben, valaki trabantot próbált valaki utánozni :)
  • Kanál
    #19
    akkor is faszság
  • Duddits
    #18
    Nem trabant, motor.
  • z0ty #17
    Ez a béka egy rakás szarnyit se ér, htxsry.
  • McGrady
    #16
    ja trabant is van?
  • Sanyix
    #15
    Áhá hát ezért találták ki! Mert én nem értettem, mi az köze egy hülye békának, egy trabantnak, és a beverly hills-i zsaru zenéjének egymáshoz.
  • McGrady
    #14
    én nem.
  • Dying Soul
    #13
    És te boldog vagy bazdmeg? Sajnállak.
  • McGrady
    #12
    énis alig hittem el.
  • ZsirosKenyer
    #11
    jéééé!
  • McGrady
    #10
    ja van neki nemi szerve is?
    én nem látam a klipbe
    [nemtrendiee]
  • NEOreg3
    #9
    lesz majd censored meg uncensored verzió is ahol a béka nemi szerve nem lesz majd kikockásítva:O
  • McGrady
    #8
    :D
    egyébként ezt a szar békát is csak azé találták ki h legyen vmi majomság(békaság) ami hozza a pézt a konyhára és persze trendye legyen.
  • cyrus #7
    Témaindító: Duddits
  • robotnyk
    #6
    ez valami vicc ugye? gusztustalan.
  • Kanál
    #5
    net kedvenc békája

    ezt csak az idióták csípik
  • Kanál
    #4
    istenem bazmeg
  • Ben C
    #3
    Ne már.
  • DJ RX7
    #2
    pf.
    lol.nagyon népszerű ez a béka..
  • Duddits
    #1
    A mai nap kaptam egy érdekes e-mailt, amibe közölték velem, hogy a The Annoying Thing-ből megismert béka már játékban is fog szerepelni. A játék neve Crazy Frog Racer lesz és karácsony előtt lesz megvásárolható, PC és PS2 tulajdonosoknak, ezáltal a net kedvenc békája betör a játékszoftverek piacárai is, a popszakma után. Ha nem hiszitek, nézzétek meg a hivatalos oldalt.

    Playware


    Hivatalos honlap!