112
Dynasty Warriors 4 Hyper
  • JonasSandor
    #112
    Éjjel 2-kor aktiválják a játék új részét.
  • JonasSandor
    #111
    Az új része eszméletlen pocsék lett a világ legszarabb játéka.
  • Ry0K3N
    #110
    Hát a Warriors Orochi em érdemel meg 45%-ot csak 75-öt és azt is azért mert rohadt sok programhiba benne maradt a konvertálás miatt.
  • joe1980
    #109
    Kedves Seth!Én ezzel a Dynasty warriors féle játékokkal PC-n ismerkedtem meg.Ok tudom biztosan vannak akik már konzolon is játszák ezt ,de én PC-n tudom a legjobban élvezni ezeket.Nekem még újdonság.Igazad van,mindegyik majdnem ugyanaz de azért mégis más egy kicsit.Pl ami most jelent meg a Samurai warriors 2 PC-n is,én megnéztem de az nálam ugy megy hogy a story mode meg a free mode olyan lassú,a survival mode az meg gyors szóval az már nálam egy kicsit már a szar kategóriába megy.A Dynasty és az Orochi jól fut akkor ennek is jól kéne mennie nálam.
  • Seth
    #108
    Jó az a 45%, tucatszor láttad ugyanezt nem is tudom hány részen át, Dynasty Warriors,Samurai Warriors,Orochi, rohadtul mindegy. 1-2 újítást mindíg belevisznek,aztán ugyanazt eladják, olyan mint egy újabb kiegészítő lemez.
  • joe1980
    #107
    Sziasztok.Egy véleményemet szeretném elmondani a warriors orochi-val kapcsolatban.Egy ujságban volt teszt róla,és nagyon megdöbbentö volt hogy csak 45% ot adtak rá.Miért ,kérdem én azért mert az egy fasza kis harcolós játék közben kooperative is.Ez még szebb is mint a dynasty warriors,a hangulata egyszerüen szuper.Tesómnak is tetszik nagyon.Azért mert PC-n van billentyüzet és egér ugyanugy gamepad-al is lehet játszani csak be kell állitani. Ez a játék nem 45 százalékot érdemel. 90% -ot érdemel!
  • wariorkhing
    #106
    vki meg tudná nekem mondani h a dynasty Warriors 4 Hyper-t honnan tudom torrentel (lehetőleg sok seeder legyen) és véleményt is írjatok pls

    Előre is köszi [email protected]
  • Vitez77
    #105
    Kicsit off: Warriors Orochiban hogyan kell megszerezni Tadakatsu Hondát? Van, ahol azt írták, hogy nyerjem el a tiszteletét minden 7. pályán. Ez ment is, de a Samurai Warriors pályán nem sikerült. Pedig már mindent próbáltam. Nem tudja valaki, mi lehet az oka?
    Más oldal szerint meg le kellene győznöm őt minél hamarabb, ami érdekes, mivel ő egy szövetséges.
    Előre is kösz.
  • joe1980
    #104
    Az igazat megvalva,jó hogy kijött az orochi PC-re, de én jobban örültem volna a Gundam Dynasty Warriorsnak is.Ez olyan mint a dynasty vagy az orochi,csak Gundam robotokkal,de ez nincs PC-n (SAJNOS)
  • Seth
    #103
    PS2-n az orochit végignyomtam már, dettó ugyanaz a koncepció,ahogy a koei-től megszokhattuk, de DW4-től sokkal jobb szerintem
  • joe1980
    #102
    Egyébként nem tudom tudjátok -e hogy tiszteletét teszi PC-n egy ehez hasonló játék is melynek ugyanez a csapat a készitője.A játék neve Warriors orochi.Én már kipróbáltam a Pc-s demot és pozitiv a benyomásom róla.De van PC-hez egy mágikus eszköz is melynek gamepad a neve és azzal olyan mintha konzolon játszana vele az ember.
  • watto
    #101
    ennek sztem nem mer kellenek az iránygombok, az A,S,D +a space...
    tehát nem nagy kunszt...
  • ricsa008
    #100
    ennek az irányítása is olyan sz.r bill.el mint pl a Devil may cry-nak???
  • watto
    #99
    Jönnek vissza az emlékek...:)
    újra felrakom és agyonverem azt a kibaxott Lu-Bu-t!!!:D:D:D
    egyébként nem olyan unalmas ha taktikával játszol...
  • grebber
    #98
    Pff akkor DEL azthittem van valami értleme is de így :(
  • Seth
    #97
    agyatlan hent
  • grebber
    #96
    Ennek a gamenek mi az értelme amúgy agyatlan hent több orán keresztül értelmetlenül vagy valami feladat is van? Mert nemnagyon sikerült rájönnöm!
  • joe1980
    #95
    aki ps2-őn tolja a játékot,az irja már le nekem a gombokat hogy mi micsoda!oké?legyenszives
  • grebber
    #94
    Valaki leírná hogy az 5 mód közül mi micsoda?
  • Prof William
    #93
    Védekezni lehet? Ha az ellen tud akkor biztzos én is...
  • Prof William
    #92
    Ha csináltam egy karaktert az hogy lehet játékba vinni?
  • Prof William
    #91
    Tesó már a képekalapján rávan álva, szóval rendben. :)

    Egymás ellen is lehet?
  • Lyan Kyj
    #90
    szerezz be magad mellé még vkit, és ketten nyomjátok, egyik billen, másik gamepadon. Nagyon nagy élmény, megbeszélitek a csata elött a taktikát, eszméletlen hangulatos!
  • Prof William
    #89
    Ja igen... Nivel jó nyomni? Billenytűzet vagy gamepad? (Van egy 1200FT-os kis gémpadnak csúfolt valamim. Iránygombok+hat gomb.)
  • gamerboy91
    #88

    Szerintem egyik legjobb hack and slash

    kira game
  • Prof William
    #87
    Gépigény?

    AMD SEPRON 3000+
    Gef 6100
    1024 Ram
  • Kiado
    #86
    Wáá észre se vettem témát eddig!
    Nemrég szereztem meg D.W. 4-et Pc-re, bár ps-en másabb volt picit, de azért gépen sem rossz, kedvenc game! :)
  • VGQ
    #85
    Pedig ez nagyon zsir gama:D
    tiszta jo elfoglaltság
    én nagyon élvezem.föleg 2 játékos modban jo.már lassan 15 karakter kész van..és még most is kaptam egy uj embert,de azt nemtom ,hogy honnan került elö:D

    mondjuk azt nem értem,hogy miért nem adott a játék eddig még a kezdéshez lovat:(
  • Big Head
    #84
    Helló mindenkinek. Kellene egy kis segítség nagyon unom már hogy kb két óra mire felhúzok egy karaktert és már nincs kedvem ezzel vesződni. Nem tud valaki valamiféle csalást a játékhoz. Tudom hogy Gamer-ek között lealacsonyító de már 9 karakterrel kivitem és kezdem unni.
  • haxoror
    #83
    Ja és én is Lu Bu-nál hagytam abba, egyszerűen semmi kedvem nem volt harmadszor is nekifutni...
  • haxoror
    #82
    Hát...
    Szar irányítás, monoton játékmenet, megjegyezhetetlen kínai nevek, überszar kamera...

    Nem véletlen van csak 80 hozzászólás a topicban :/
  • watto
    #81
    ahogy látom rengetegen Dynastyznak!
  • watto
    #80
    huh... jól elbeszélgetek magammal :D
  • watto
    #79
    Anyám!!!Ezt a lu bu-t alig lehet sebezni!
    egyébként mikor először megláttam azt mondtam a nővéremnek: mi ez, hőscincér? mer olyan a sisaklya mintha csáplyai lennének.
  • watto
    #78
    baszki!Nem tom legyőzni Lu Bu-t!
  • watto
    #77
    nah megvan! zsír a gém! De egy kérdés:
    csak az elején kapott 9-karakter lessz végig?
  • watto
    #76
    én leszedtem de a cd-n a 9-es a dvd-n meg a 67-es fájl hibás...
    help!
  • joe1980
    #75
    Király nagyon ez a játék.A látványos kombók,a két játékos (osztott képernyös) cooperativ mód(mouso mode),lovon (én még csak ezzel találkoztam) is lehet ülni (KÉT JÁTÉKOS MÓDBA IS).szép a grafikája,és jó a feeling.karakter generáló is van az edit modba.Szóval nem csak eszetlen hentelés szerintem.Ez egy jó kis beat 'm up.ennyi.peace
  • sagjoz
    #74
    Miért mondod hogy nincs köze hozzá a képek alapján szerintem van mert itt is menni kell azt kaszabolni...
  • Seth
    #73
    Köze nincs hozzá...ez eszetlen hent semmi más