96
Elvesztettem a legjobb haverom :-(((
  • Ars3nal
    #96
    Hefi fater mety mek kurogatas dundikaval?:D
  • hackman91
    #95
    azt hol laksz??

    lol ma gondoltam én is rá csak nem jözz össze.
    nem értem haza időbe mert ma lett volna buli amire kellet volna zenét vinnem csak későn értem haza azé nem tudtam vissza menni oda akartam elhívni.
  • Hugh Hefner
    #94
    Hívd el az egyik bulimra, azzal tuti kiengesztelhetnéd.
  • hackman91
    #93
    hogy elehtne esetleg azt megbütykölni hogy összevesszen a mostanival de észrevétlen maradjak??
  • hackman91
    #92
    hát lassan én is ott tartok kicsit bonyolult az egész.
    én sem sőt ő sem érti!!
  • sz4bolcs
    #91
    föladom:)
  • hackman91
    #90
    azt nem mondta ki szó szerint hogy vissza tartja nem kérdeztem rá mert félek hogy megharakszik rám!

    hogy lehetne finoman megtudni??
  • sz4bolcs
    #89
    Ha ez visszatartja, akkor már megettea fene.
  • hackman91
    #88
    az az érzésem hogy csak az tartja vissza hogy ott van neki az a másik...
  • sz4bolcs
    #87
    keress valakit... és majd utána visszatérsz rá, ha utána is olyan fontos.
  • hackman91
    #86
    mármint újrakezdené de jött az a másik...
  • hackman91
    #85
    má kb 5hónapja pihentetem!!

    Most má csak azé nem újra mer jött neki az a másik...
  • sz4bolcs
    #84
    ja, én is ezt tudom mondani, mint az előtted szóló. Majd később pár év múlva visszatérhetsz rá, ha még hiányzik.
  • Ars3nal
    #83
    pihentesd a csajt, keress jobbat:P
  • hackman91
    #82
    ez lol:)))

    amúgy elég jó viszonyban vagyunk most is. de télleg még ő mondja hogy hülye volt mert nem szólt hogy megondolta magát azt közben jött az a...
    Csak annyi tartotta vissza attól hogy megbocsásson hogy ő ugye keszthelyi én meg 15kmel arébb lakom de eddig oda jártam suliba hova csak másik osztba. elballagtunk év végn és új suli. és ez miatt vacilált azt csak később jött rá hogy ez hülyeség.
  • sz4bolcs
    #81
    Vegyél neki virágot. De csak úgy, hogy a párja meg ne tudja!
  • hackman91
    #80
    up #75ös üzire!
  • Dynamic
    #79
    Jól van most látom, hogy tavalyi téma:)
    Mindegy...
  • Dynamic
    #78
    És ez a költözés ürügy...Nagyon rossz ötlet:/

    ad.1 Nem jutott eszedbe, hogy ha marasztalni próbál, az még nem szerelem?Ha "csak" simán szeret, mint barátot, akkor is marasztalni próbált volna, szal ebből nem derült volna ki semmi.

    ad.2 Attól, hogy nem mutatja ki az érzéseit a költözéssel kapcsolatban, vagy nem is próbál marasztalni, azért még lehet, hogy gyötrődött miatta.
    Az emberek nem hülyék!Ha titkolni akarja az érzéseit, egyből tudni fogja, hogy reagáljon(vagy ne reagáljon) a költözés dumára.És miért akarná titkolni?Mert a lányok neveltetésükből meg egyéb dolgokból adódóan ritkábban lépik meg az első lépést a fiú felé.Ha te nem bátorítod valamilyen módon, eltelhetnek évek is úgy, hogy még csak nem is sejted, hogy szerelmet érzett irántad.Tehát minden ilyen kis trükk kudarcba fog fulladni, mert úgysem fogsz olyan reakciót kapni, amilyet "várnál".
  • Dynamic
    #77
    Nagyon értelmetlen történet.Miért akartad mindenáron megtudni, hogy pontosan mit is érez irántad, ha te amúgy nem akartál tőle semmit??Képes voltál odáig elmenni, hogy hazudozzál neki össze-vissza, csak, hogy megtudd szerelmes-e beléd?Miért?Hogy nőjjön az egód?Gratulálok.
  • hackman91
    #76
    valami 5let??
  • hackman91
    #75
    jah értem. de amúgy télleg van warez oldalam de az őt nem zavarta. nem azért hagyott itt. de sajnos az nem segítene ha törölném az oldalt, pedig megtenném!!

    sajnos más a szitu az van hogy valamiért megharagudott rám de, aztán meg is bocsájtott volna meg nem is sokat gondolkodtt rajta. aztán amire rájött hogy hülye addigra meg már késő volt. az tartotta vissza hogy ő keszthelyi én meg 15km-el arébb lakom. beszélni beszélünk és most is joban maradtunk de nem úgy. azt most mondja hogy ő milyen hülye volt csak most meg van másvalakije sajnos.

  • Ars3nal
    #74
    látnok vagyok
  • hackman91
    #73
    lol

    ezt honnand szedted??
  • Ars3nal
    #72
    biztos a warezoldalad kéne megszüntetni és visszamenne
  • hackman91
    #71
    hy

    én is ilyesmi cíőőben járok csak én a csajomat vesztettem el!! :(((
  • Nh Shevits
    #70
    deltopic!
  • ALCATELGOD
    #69
    mind1 már,úgysem lex olyan mint régen és kész,témát törölni kéne...
  • tigerbácsi
    #68
    ALCATELLOG én megértelek, mert én is hasonló cipőben kutyagolok. csak én mondtam a Hölgynek hogy ne keressen többet, s meg sem indikoltam Neki. mi egy helyen dolgozunk, s nekem rossz híreket közölt a dokim. nem akartam, hogy nagyon megszeressen mint Barátom, így elküldtem. nem szerettem volna nagy fájdalmat okozni, s azt gondoltam így kissebb lesz eme érzés. kb 1 hónap múlva bocsánatot kértem tőle, s elmondtam mi is a helyzet. kibékültünk, de már nem vagyunk annyira yoooban mint voltunk. beszélgetünk elmondunk egymásnak dolgokat, de már nem mindent. szóval én is elveszítettem egy Igaz Barátot.

    hogy mit akartam ebből kihozni?!?

    szerintem egy Barátot nem lehet visszaszerezni. legalábbis soha nem lesz ugyanolyan a kapcsolat. mindig lesz egy kis szakadék amit Ő nem mer átlépni, s Te nem tudsz átugrani. ez legalábbis az én véleményem. de Neked sok sikert kívánok hozzá!

  • Vegas
    #67
    Mi a száma?
    Beszélek vele az érdekedben.!
    Bennem bízhacc!
  • Nh Shevits
    #66
    mennyit szenvedtek ahelyett hogy moderátorral kitöröltetnétek!!!
  • Met
    #65
    ha elmondod neki ezt is, végképp annyi a haverságnak
  • Nh Shevits
    #64
    netúlozz azért... a világ biztos nem csak egy ország sg-s társadalma.
  • ALCATELGOD
    #63
    hát jah ez gáz lexx,főleg mivel már beszélgettem vele tegnap,és meg kéne mondani,hogy hát ország világ nézegeti a képét....
  • ALCATELGOD
    #62
    Sorry,de azért felkavart egy kicsit,amúgy ez hitetlenes dolog csak vicc volt,pont akkor néztem a South Parkot és abban volt :-D
  • Vlala #61
    Nnics elveszett ügy, amíg fel nem adod. De a képet tényleg nem kellett volna az engedélye nélkül feltenni...
  • Nh Shevits
    #60
    "mind a pokolban végzitek hitetlenek!!!"
    kicsit befordútá' nem?
  • ALCATELGOD
    #59
    kettő Ő NEM a bnőm,hanem csakHAVEROM,szal nem illik hozzám???
  • ALCATELGOD
    #58
    hát remélem nem csinál belőle balhét,de végülis mind1...,amúgy most beszélgetek vele,és nem vok szánaalmas azért,mert jóvá akarom tenni a bűneimet,mind a pokolban végzitek hitetlenek!!!
  • haxoror
    #57
    Imádni fog amikor megtudja hogy az engedélye nélkül föltetted a netre a képét :D
    Csatlakozom #56-hoz :)
    A topicot hagyni kéne süllyedni mert mostmár tényleg szánalmas...