13
  • Piscator
    #13
    Májköl Múre filmjében sok katonának ment is egy adreralintermelést fokozó zene..."Burn motherfucking, burn..." harci morál.
  • Manoi
    #12
    Az már mindegy, hogy milyen zene, csak nagy legyen a bpm szám a muzikban!
  • mousee
    #11
    Szerintem meg épp akkor kéne, hogy szoljon a zene a fülükbe, amikor nyílt terepen vannak... Én pl amikor eljárkálok futni, akkor általában korn, vagy valami hasonló elmebeteg zene megy a fülembe...akármi ami felpörget, és növeli a teljesítményt...persze ez totál egyénfüggő, van aki a hard technora tud pörögni...
  • toyotakacsa01
    #10
    10 csodapárna 880 katonának.
    Képzelem micsoda verekedés mehet értük.
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön.
  • akyyy
    #9
    jaja:DDD
  • vegesm
    #8
    egyszerűbb lenne az mp3 lejátszót önmagábam, fülhallgatóval elküldeni...
  • vincuska
    #7
    jaja, vizcsepeges. oszt akkor jarhatok egesz este hugyozni :-)
  • HUmanEmber41st
    #6
    Szerintem már ki is osztották az összes "kopasznak".... lolololol
    vízcsepegés...na nemá....
  • zakika
    #5
    amikor meglattam a cimet mindjart tudtam hogy van benne bibi. mert ugyebar a zene dragabb mint a vas ami lejacca... tehat maradnak a hulye zajok (zenek) direk erre a celra (harom halgatas utan a katona nekimegy a felettesenek is, csak ne keljen halgatni)
  • ReTeK
    #4
    spanolni ? amikor pihenni kéne
  • mrzed001
    #3
    Esetleg használható a katonák tudatalatti irányítására, pl madárcsicsergést este "véletlenül" egy "ölj meg minden irakit" nemzeti indulós szám váltja fel
  • Manoi
    #2
    Ez azért elég elmebeteg dolog!
    Nem hiszem, hogy pár óránál tovább bírnám, hogy ne vegyem ki a playert a párnából. Oszt rátolnék valami pörgetőset, ld. Cannibal Corpse. Ezzel lehet a katonát spanolni!
  • Enkil
    #1
    Elmegyek katonának :)