64
  • szombat
    #24
    Ezt nem lehet letölteni?

    Most komolyan. Én kiváncsi vagyok rá. Én már nagyon unom az Xpmet...
  • asysoft
    #23
    Én például érzek fejlődést a WMP-ben. Talán amiatt, mivel én -idióta módon- ezt használom, dehát mit tegyek, én egy idióta vagyok. Na de ugorjunk. Nem csak a kinézet fejlődik, a 10-es pl tud mp3-ba kódolni, s ezt hasznosnak érzem. Remélem a 11-esbe bekerül vmi normális feliratkezelés, mert az hiányzik:)
  • kbupdate
    #22
    Úgy látom sokan teljesen egyétrtenek abban, hogy a Windows XP SP2 már tökéletes, és nem tudnak elképzelni semmi újdonságot. Ezt mi se bizonyítja jobban, mint a "vista = XP SP2+csicsa"

    :)
  • aliens
    #21
    a vista JÓ lesz, 10 év mulva a KDE is így fog kinézni.
    ami meg a nem látható reszét illete, minden programozó tudja csak jót hozhat.
    aki meg nem érti mi ez kussoljon.
  • Zedas
    #20
    Nos, azt hiszem a #18-as hozzászólás tökéletesen szemlélteti hogy mire gondoltam. Vajon ezután lola vagy blackeagle véleménye megváltozik? Megpróbálnak kicsit a dolgok mögé nézni?

    Nem hinném.
  • IoIa
    #19
    Pityuka! Ne utalj a nickemre, inkább suvickold tovább a cipőt, szendvicsember!
  • NuCLEARScoRp
    #18
    "Mit kell évente variálni azon a nyanvadt lejátszon ? 10 éve nem jövök rá mire jó az állandó új kinézet meg stb.. Ha nézek valamit ugyis fullscreen . Még mindig ezzel akarják a népet hülyiteni és sajnos még mindig sikerül is. "

    Megint hozod a formád... csak isiótaságokat fröcsögsz...

    Azért kell változtatni hogy egyre jobb legyen, a külső is fontos... na nem az olyan igénytelen embereknek mint te..

    LOL(a): minden nap sikerül bizonyítanod a tudatlanságod...szánalmas vagy
  • Zedas
    #17
    Ezen sajnos nem tudok változtatni.

    Azt hiszem csak úgy tudok a tudatlanság ellen harcolni, ha higgadtan megpróbálok a tényekre rámutatni. Ha elküldenék mindenkit a francba - mint a #15-ös kolléga - nem hiszem hogy a véleményük pont abba az irányba mozdulna amit én szeretnék.
  • Garfield
    #16
    Az egészben az irónikus csak az, hogy aki leredukálja a Vistát "XP SP2 + csicsa"-ra, azt pont azt bizonyítja be, hogy nem ért az egészhez és csak a külső, a "csicsa" alapján tudja megítélni a kérdést.
  • NuCLEARScoRp
    #15
    Ha egy kicsit is tájékozódnál, rájönnél hogy nem igy van!! De téged csak az esztelen fikázás érdekel... mint ahogy a többi "haverodat"

    Itt sokmindent találsz a Vista-ról, feltéve ha tudsz angolul:

    http://www.winsupersite.com/
  • DKm
    #14
    Honnan lehet letölteni a betát? Mert nem találom csak torrenten abba meg nem bizom...
  • Zedas
    #13
    "Mert ugye mindenki belátja, hogy Vista = XP SP2 + csicsa..."

    Hát én pl. nem. Ezer dolgot megváltoztattak benne, az egész kernelt, GDI-t stb.
    Nyilván ez csak ránézésre nem látszik, de programozók szempontjából minden megválozik.
  • FTeR
    #12
    hivatalosan, ha msdn előfizető vagy az msdn vista lapjáról, vagy vársz decemberig a nyilvános beta2-ig (utóbbi javallat, mert ha nem vagy geek, akkor ez még nem neked való).
    vagy .torrent...
  • lesko
    #11
    Csak az érdeklődés kedvéért, most akkor le lehet tlteni valahonnan ezt az okosságot? és ersze ha igen akkor honnan! Érdekelne,hogy valójában milyen, mit tud, stb.!
  • FTeR
    #10
    az alt+printscreen nagyon szarul muxik átlátszós ablakoknál, ez látszik ezeken a képeken is. remélhetőleg javítanak rajta.
  • FTeR
    #9
    nézz utána a szótárban a player idevágó fordítása a lejátszó.
    nem értem mit zavar titeket, nem kell vele foglakozni és kész.
    ha engem idegesít vmi akkor nem foglakozom vele. nektek is ki kéne próbálni.
    (btw, azért változtat rajta, mert eddig minden verziónál a fika ment)
    ----
    ----
    ez az IE gyorsnézet vagy mi elég jó ötletnek tűnik (osX...)
  • Alec
    #8
    "Fika helyett kicsit olvasni kéne a témában... a WOM-k persze csak ilyeneket tudnak, mint tt... eléggé szánalmas, hogy azt hiszitek, ezzel egy klubba tartozóknak hihetitek magatokat és a szavatok is jelent valamit..."


    remek, mondjál már valami eszement újdonságot akkor
  • dirty dogg
    #7
    nekem az ég világon semmi bajom a win xp 2-vel. arra teljesen jó, amire kell... sőt! könnyű kezelni. mi kell még?
  • dokar
    #6
    Az én hozzászólásom remélem nem minősül fikázásnak. Mellesleg mi az a WOM?
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Fika helyett kicsit olvasni kéne a témában... a WOM-k persze csak ilyeneket tudnak, mint tt... eléggé szánalmas, hogy azt hiszitek, ezzel egy klubba tartozóknak hihetitek magatokat és a szavatok is jelent valamit...
  • Chriss745
    #4
    Hát a Microsoft nagyon nem tudja merre menjen, csak tétovázik egymagában.
    Nem tudják, hogy mit rakjanak bele a Vista-ba, hogy eladható legyen.

    Mert ugye mindenki belátja, hogy Vista = XP SP2 + csicsa...
  • dokar
    #3
    Egyetértek veled abban, hogy ez az "Ablakok Média Játékos" állandó babrálása meg minden teljesen fölösleges. A részemről azért, mert ha filmet nézek, akkor inkább MPlayer; zenehallgatásra meg ott a Winamp (elboldogul a .wma-val).
    Szal sosem lopta be magát a szívembe a WMP, sőt az IE sem, nekem jobb a Firefox.
  • IoIa
    #2
    Pista hívők, nyomás letölteni!

    Semmi lényeges változás, hacsak az nem, hogy bőven elég lesz a "Hálózati Központ" ellen támadást intézni... LOL!
    A hulladék és árulkodó-kémkedő wmp-t úgyis csak az idióták használják. Annál csak JOBB lejátszóprogik vannak.
  • blackeagle
    #1
    "Szintén újdonságnak számít a Windows Media Player 11-es változata,"
    Ez a szánalmas szöveg már. Mit kell évente variálni azon a nyanvadt lejátszon ? 10 éve nem jövök rá mire jó az állandó új kinézet meg stb.. Ha nézek valamit ugyis fullscreen . Még mindig ezzel akarják a népet hülyiteni és sajnos még mindig sikerül is.