13
  • imate01
    #13
    És ezeknek az új BenQ telóknak milyen a minősége?
    Me én Siemenspárti vagyok,de most ideje má váltanom me kezd bekattanni a telóm
  • CeleronMaster
    #12
    baaarbi mini plasztik tündér baaarbi mini szkszideááál baarbi...ja...szal telefonok...khm...simens nem jó benq se lesz az ezexerint:S!
  • zolo
    #11
    Ha az ap75 külsejét valami komolyabb tudással társítják akkor még sikeres is lehetett volna.Nekem tetszik a külseje,de inkább maradok az eredeti tervnél,hogy veszek egy sagem myv-76-ot.
  • NuCLEARScoRp
    #10
    Miért van olyan érzésem hogy feltünően hasonlítanak a Nokia modelljeihez... az AP75 pl a Nokia 6020-ra..

    Amugy a Siemens mobilok kinézetével sose volt gond.. a tudásukkal/minőségükkel már annál inkább
  • Magnetic
    #9
    Szerintem jól nézki. Jobb mint a mostanság aranykorát élő flippes borzalmak.
  • pemga
    #8
    Hmm, elvileg laptopot, pda-t, tft panelt, meg gondolom nagyvasakat. Hogy ebből mi sajátgyártás és mi OEM, nemtom, de igazából nem is lényeges... A többit szerintem külön-külön néven csinálják (pl villamos, egészségügyi cucc vagy épp memória, a legtöbb részt nem vonták össze). Ha minden igaz ők csinálják a BKV-nak a metró IT-jét is :), bár lehet az Siemens only.
  • csabala
    #7
    Csúnyaságuk az erényük is egyben... esetleg "lopásgátló" tényező.
  • Weasel123
    #6
    Az utóbbi 8 hónapban a Siemens mobiltelefongyártásában vettem részt, most készülünk az új gyártására (ez nincs a hírben) az ezeknél sokkal csúnyább lesz, viszont lesz rajta diktafon gomb :))
  • Skyline
    #5
    Eddig volt 3 siemens telóm volt köztük felsőkategóriás is de mindegyiknél ugyanazok a siemens butaságok jöttek elő ami miatt a Siemens mobilokat nem tartom sokra: Fagyás,lassúság,kistudás,sok használat mellett más telókhoz képest hamarmeghalás...
  • smv
    #4
    Akinek van kamerája az örüljön annak, és ne akarjon még sok memóriát is
  • asysoft
    #3
    Hmm... 128X128-as felbontás, CSTN kijelző, WAP1.0... Hát, nem egy modern feature-lista:) Azt meg végképp nem értem, hogy miért a kamerás verzióban van kevésebb memória.
  • Inquisitor
    #2
    Hehehe, aztán sokan randán fognak nézni a BenQ-ra, hogy "mijezanonamevacak?" holott csak annyi történik, hogy a tényleges gyártó neve szerepel majd rajta :)
    Tényleg, a Siemens vagy a Fujitsu-Siemens gyárt egyáltalán valamit?
  • megrab
    #1
    "
    A tajvani vállalat első két mobiltelefonja a belépőszintet képviseli és azoknak ajánlja a cég, akik csak telefonálni szeretnének, extra funkciók nélkül."

    Azért a csak telefonálást elég tágan értik