71
2 MPixeles smarthphone a japán-svéd gyártótól
  • traktorosjoe
    #71
    Helló! Van egy problémám p990i-vel wifin rákapcsolódok a netre és elkezdek böngészni a telefon hibákat ír ki és újra indul. Azt írja újraindulás után, hogy teljesítmény javítás miatt indult újra! Miért csinálja ezt? Hogy lehet megcsinálni? A választ előre is köszi! Údv: Joe
  • redraven8
    #70


    Akit érdekel akad egy eladó P990i-m karcmentes állapotban 1,5 év garival és minden tartozékával, +512mb memkarit adok hozzá,tmobilos a cucc...45 ért adnám.Akit érdekel privit irogasson
  • Steel Painter
    #69
    David8, neked a "tomtom navigator" nevü program fogg krlleni. 1az egyben, az i-go koppintása, és a p990 telora is megírták.
  • zorden
    #68
    :-) Jo szorakozast hozza :-)
  • Steel Painter
    #67
    Hello megvan a mobil nagyon komoly telefon f?leg ha 1két programmal, emulatoral kiegészitik.
    Zorden mégegyszer köszi az infot.
    (az üzenet a telefonon írodott :)
  • zorden
    #66
    Tudtommal nem. A iGo Windows Mobile alapu.
  • redraven8
    #65
    Akit érdekel van SE P990i 1,5 év garival tartozékokkal karcmentesen ,tmobilos 56 ért....de W810i + 22 ezerért is vihető
  • David8
    #64
    Erre a telóra fel lehet tenni az iGo-t?
  • zorden
    #63
    Javaslom a my-symbian.com-ot.
  • Steel Painter
    #62
    Zorden, kösz a felvilágosítást! :)
    Ennek az UIQ3-nak minden esetre utána járok.
  • zorden
    #61
    Huu, nem akarok hosszan irni, de

    A Symbian az operacios rendszer, ez mukodteti az egesz telefont. A P990i speci verziot hasznal, ugy erdemes keresni, hogy UIQ3. Tudom, ez csak a felhasznaloi felulet es alatta valami 9.1-es Symbian dobog, de akkor is ez a kulcsszo.

    Biztos van rajta sys file is, valami rendszerszintu akarmi. Amire kivancsi lehetsz, az a sis, alkalmazastelepito file lehet, amit persze kezel, de csak azt, ami direkt erre az oprendszerre keszult.

    Az, hogy elboldogul-e MS Office dolgokkal, meg nem az oprendszer, hanem alkalmazas kerdese. Lehet, hogy alapbol is van rajta, az enyemen biztosan figyel egy ilyen alkalmazas.

    A felvilagositast sok olvasassal tudod megszerezni. :-)
  • Steel Painter
    #60
    Persze! Átfogalmazom.
    A telefon (P990) kezeli a .doc .xls és az egyéb kiterjesztést is.
    Legóbb tudomásom szerint a symbian-nak is megvan a maga verziója most az újabb telokba a symbian 6. verziót használják. de csak röpködnek a speciális szavak (szak kifejezések de senki nem magyarázza el hogy mit is jelent tulajdon képen és mit foglal magába a szó.)
    Valaki világosítson fel!
    Az meg elég egyértelmű kérdés hogy kezel e *.SYS kiterjesztésű fájlokat a telefon
    Sajnálom ennél bővebben nem ment. :-D
  • zorden
    #59
    Ezt atfogalmaznad?! :-)))) En meg mindig nem javasolnam a P990-et, plane hogy ennyire nem vagy tisztaban a Symbian vilaggal.
  • Steel Painter
    #58
    Hello
    Én most veszek egy P990i mobilt és kicsit bizonytalan vagyok ezen a téren.

    Úgy összességébe az hogy Symbian az mit takar a P990-telefonnál?
    Kezel SYS fájlokat?

    Vagy a java-n és a Microsoft Office eszközökön kívül milyen kiterjesztéseket ismer?
  • redraven8
    #57
    Én ma vettem egy P990 -et a Tmobile-nál..Sztem egész korrekt...nagyon sokmindent tud.Aki még nemkezelt symbian-os mobilt az kicsit elfog szenvedni vele mire kitapasztalja pontosan mit hol talál A képe nagyon szép...a kamera képek is jók.A szoftvere nekem kicsit lassúnak tűnik a W800i után.Próbáltam rá valami értelmes gamét (doom,duke nukem,carmageddon...stb) rátenni...de eddíg sikertelen Amúgy a mobil maga teccik..nekem még egyszer sem fagyott le.(most gyorsan le is kopogom) De 80 ezerért azért egy rakhattak volna bele nagyobb memo karit mint ratyi 64 megát..
  • zorden
    #56
    Matol hasznalom, tragedia. Ha csak a 910i-be tesznek egy wifis cuccot fenekemet a plafonhoz verem oromomben, igy viszont sok-sok hiba, bosszantoak, lassu, nem is ragozom. Aki a 910-et szerette, ne valtson, csak ha iszonyat modon kell neki a wifi.
  • Zetorg
    #55
    törölt hozzászólás
  • CascadE
    #54
    Akkor annyi eszed is van (már megbocsáss), ha szolgáltatótol veszel készüléket. Teledobálják a saját szarjaikkal és viheted 3-4 havonta szervízbe. Vedd meg valami kis boltban függetlenül jobban jársz. Amúgy a kijelzője 1-2 millivel kisebb, mint a P-széria többi tagjáé. Inkább vegyétek figyelembe a többi dolgot. (wifi, up to 4 GB Memory Stick és egyéb nyalánkságok) Amúgy én várok vele még minimum fél évet. Addigra lesz normális ára. Addig is jó a P900-am. Most veszek bele 910-es kijelzőt, meg elő-hátlapot. És azt a fél évet (ha nem többet) simán ki fogja bírni. Októberben lesz két éves és még komolyabb baja nem volt. Wc-ben is járt. Sokminden elromlott rajta, de simán meg tudtam csinálni otthoni körülmények között. Master reset csak egyszer volt. (legalább kipucolta a sok kis szemetet)

    Szerintem olvassatok utána a telefonnak, mielőtt ilyeneket mondotok. Amúgy ezt az egészet nem offnak szántam. Ez csak a szuverén véleményem!
  • Akos 001
    #53
    A bill. elrendezése nem tetszik:C
  • Akos 001
    #52
    Kár,hogy ilyen picuri a kijelzője:(
    P910i-eladó valakinek?:)
  • Zetorg
    #51
    és mennyiért?
  • Kasya
    #50
    Bármit tégy, sehol se vedd meg. A software-t is frissítik még ráadásul a programok is még csak készuloben rá.
  • Kasya
    #49
    szevasztok!
    A t-mobile nekem márciust igért, hogy behozza. Nagyon remélem.
  • CascadE
    #48
    Csá mindenki!!! Képzeljétek... Több helyen is találtam 990-et. Az egyik az aproneten... No a csávókám azt hiszi annyira fanatikus vagyok, hogy megveszem tőle 220 gurigáért. Egy másik fórumon találtam linket egy amcsi oldalra... Ott csak 101 guriga, csak valami nem stimmel... 1. túl olcsó 2. free shipping... Miért érné meg egy akármekkora cégnek ilyen olcsón ingyen hajóztatva bármit is eladni... Már csak a kanadai haverjaimban bízom. Ahogy ezt a gyík magyar piacot ismerem minimum október lesz, mire a boltokba kerül a cucc... Ismerek olyan telóboltost, aki azt sem tudja mi ez... /jó, hogy a nevét tudja.../
    Ha Ti tudtok szerezni ilyen telót korrekt áron kérlek szóljatok!
    Előre is köszi!
  • CascadE
    #47
    Köszi!!! Remélem igazad lesz. Ha tényleg 150k körül lesz, akkor nekem megfelel az ár-érték arány!!! Amúgy is 135-ért vettem még tavaly októberban a P900-am... De így is megérte!!! Mégegyszer köszi a reménykeltést!!!
  • M@TriX
    #46
    szerintem olyan 150K körül
  • CascadE
    #45
    Vazze... Télleg erre nem is gondoltam... Igazad van. Mondjuk egyik külföldi fórumon azt olvastam, hogy a fejlesztőknek szabad forráskódot vagy mit adtak (nem értek hozzá), hogy mire kijön a teló legyen hozzá mindenféle app és game!
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy kb. mennyibe fog kerülni? Már szét kérdeztem az agyam és még mindig senki nem tud semmit...
  • CascadE
    #44
    Vazze... Télleg erre nem is gondoltam... Igazad van. Mondjuk egyik külföldi fórumon azt olvastam, hogy a fejlesztőknek szabad forráskódot vagy mit adtak (nem értek hozzá), hogy mire kijön a teló legyen hozzá mindenféle app és game!
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy kb. mennyibe fog kerülni? Már szét kérdeztem az agyam és még mindig senki nem tud semmit...
  • M@TriX
    #43
    engem az zavar, hogy úgy tudom, hogy nem lesz lefelé kompatibilis.
    szóval várni kell új szoftverekre vagy mi...
    ami elég szar, mert Symb7-re kib sok szoftver van...
  • CascadE
    #42
    Látod Sephi itt van a baj!!! Ezért hülyeség magyar fórumot csinálni. Amint egy ember kinyilvánítja a véleményét a másik egyből megsértődik! Én nem offoltalak, de tényleg hülyeség volt kijelenteni, hogy a 990 kevésbé népszerű, mint a 910. Még igazából senki sem tud róla konkrét véleményt alkotni. Akinek tetszik /mint nekem is/ csak szimpatizál vele. Csak nem tudom minek kell így lealacsonyítani az embert, ha nem is ismered!!! Mindegy...
  • Sephi
    #41
    Nem nem csira te egyenesen hulye vagy fiam. Az ertelem csak ugy ragyok ide sem nezek be tobbe.

    Te jo eg.
  • CascadE
    #40
    Igen okoska? Elnézést... Mit is mondok!!! Mr. Jövőbelátó! Nem tudom ki ír hülyeséget!!! Én csak elgépeltem egy cuccot. De nem állítok baromságokat egyesekkel ellentétben!!!
    P.s.: megadod E.T. számát? Távolsági elbeszélgetést kérnék tőle!!!

    Amúgy attól, hogy humorkodik valaki még nem kis csíra!!! A mai napig nem tudom ezt honnan vetted...
  • Sephi
    #39
    Apukam a iras stilusodrol pedig ez jon ki. Olvassal mar vissza nezd meg ki ir hulyesegeket es ki beszel korrektul.
  • CascadE
    #38
    Mi a bajod??? Nem vagyok kis csíra, ha erre gondolsz!!!
  • Sephi
    #37
    Ne hari de te vagy mar 16 ugye?
  • Sephi
    #36
    Ha mar kerded akkor szerintem semmi ertelme a tovabbi beszelgetesunknek.
  • CascadE
    #35
    Angel veled vagyok!!! Ez a Sephi mindig hülyeséget ír!!! Ja, és még egy linket sem tud jól berakni!!!
    Szerintem is előre nem lehet eldönteni egy még ki sem jött termékről, hogy jó vagy rossz. Én úgy gondolom, hogy jó lesz. Úgy két ezelőtt még Nokia 7700-át akartam venni... Minden követ megmozgattam, de nem találtam... Most kedden bementem a kedvenc telósboltomba és jé, mit látok a kirakatban. Hát a kb. 2 évvel ezelőtt hőn áhított 7700-t!!! Kezembe vettem. Húúúúúúú de szar. Szóval előre nem lehet semmit tudni!!! /amíg a neten kujtattam utána tök szép és jó volt!/
  • G_ArchAngel #34
    Pontosan mivel is sértettelek meg?
  • Sephi
    #33
    Gratulalok! Attol ez meg messze nem ok hogy igy beszejel velem ugyebar.
  • G_ArchAngel #32
    ja, én a fogyasztótársadalom azon önfejű szegmenséhez tartozom, akik a "hiszem, ha látom" elvet vallják...