71
2 MPixeles smarthphone a japán-svéd gyártótól
  • Sephi
    #31
    Felreteve a remek szarkazmusodat csak szolok hogy tele van az internet es a papir media mindefele leirasokkal rola. Az egyik legnagyobb GSM portal nyilatkozta emez kijelentest es en csak leirtam.

  • G_ArchAngel #30
    aham, és ezt kik mondták? E.T. vagy R2D2? mert gondolom vannak ügynökeid a jövőben, akik már találkoztak a meg nem jelent telefonnal...
  • Sephi
    #29
    Nekem aszontak hogy 990 messze nem olyan sikeres mint a 910 ...
  • CascadE
    #28
    Nyugi nem offollak!!! Az első telóm nekem is az volt 2 évig!!! Imádtam!!! Szerintem az egyik legmegbízhatóbb Nokia a mai napig. Utána volt egy évig egy 3650-em, de azt minimum négyszer vittem szervízba... A P900-am pedig egy év alatt mindig meg bírtam szerelni!!!
  • Zetorg
    #27
    egy 3310-es :P

    de ne offoljunk tovább, mert kikapunk...
  • CascadE
    #26
    Jujj... Micsoda szörnyű bűn!!! Én csak akkor fogok megválni hőn szeretett kicsikémtől, amikor megfelelő áron lesz a 990!!! No és mi lett az utódja???
  • Zetorg
    #25
    eladtam
  • CascadE
    #24
    Mit csináltál Zetorg??? Csak nem elhagytad, vagy ellopták??? Pedig szívesen segítettem volna. Eleinte nekem is elég nehéz volt rátalálni dolgokra és jólesett volna egy segítő-kéz!!!
  • Zetorg
    #23
    köszi, de már nincs meg a telefon :(
  • CascadE
    #22
    Nyugi először én is így kezdtem... Ha bármilyen segítségre szükséged van a telóval kapcsolatban, csak szólj!!! Szívesen segítek!!! /sőt, megnézheted szétkapva a drágalátos P900-am!/
    A legjobb, ha az oldalra írsz!!! Mutathatok linkeket infókkal... És ajánlhatok appokat és gameket!!! I'll U!!!
  • CascadE
    #21
  • Zetorg
    #20
    ok, látom nagyon vágod a témát.

    nekem - egyszerű halandó ként - egyszerűbb volt dokkolóval.
  • CascadE
    #19
    "viszont dokkolóval sokkal egyszerűbb a programokat telepíteni..." ---> Már bocs, de ennél nagyobb hülyeséget nem hallottam!!! Rakj fel egy Handy Explorert!!! Azzal bármit megbűvölsz!!! A dokkoló teljesen felesleges!!! Ha a Frontview-et is felrakod akkor még szervízteszteket is csinálhatsz vele!!! /Amúgy a dokkolóm 2 hét után behalt./
  • CascadE
    #18
    "Bocs, nem offnak szántam az elejét, de tényleg elég gyík dolog dokkolóval csinálni. (bevallom kb. 2 hétig én is úgy csináltam, azóta kártyaolvasóm van; ja és ha már 910, akkor vegyél 1 gigás kártyát... megéri!!!)" ---> Amint látod nem okoskodtam. Ahogy már pár fórumon láttam sok ember kiakad, ha nem egyezik a véleménye a másikéval!!!
  • Sephi
    #17
    Es mar nem azert de meg vagyok rola gyozodve hogy te is mikor eletedben eloszor kezedbe vetted a gepet nem tudtad azzonal mit kell csinalni szal ne irjal mar ilyen okoskodoan vaze.
  • Sephi
    #16
    Koszi de mar reges regen megoldottam a problemat mert en nem vettem eszre az ikont a talcan :D
  • Zetorg
    #15
    viszont dokkolóval sokkal egyszerűbb a programokat telepíteni...
  • CascadE
    #14
    Kedves Sephi!!! Eléggé nem érthetsz a cumóhoz, ha már usb-n küldöd a dolgokat... Az csak egy hülyeség a telóhoz... Semmi értelme... Vegyél egy kártyaolvasót... (kb. 2000.-) Azzal sokkal gyorsabb és egyszerűbb!!!
    De ha bármi cucc kell a telóhoz innen töltsd le: Itt van minden, ami a P-szériához kellhet!!!
    Bocs, nem offnak szántam az elejét, de tényleg elég gyík dolog dokkolóval csinálni. (bevallom kb. 2 hétig én is úgy csináltam, azóta kártyaolvasóm van; ja és ha már 910, akkor vegyél 1 gigás kártyát... megéri!!!)
  • Sephi
    #13
    Gyerekek nagy keresem lenne. Most kaptam egy P910i gepet de semmi software-t hozza. Agyatok mar egycimet ahonan let tudnek tolten iegy file managert hozza mert van USB kapcsolat de nincs progim hozza :(
  • M@TriX
    #12
    csak kicsinek látszik, nagyon kicsivel kisebb, természetesen ezt én sem tudom megbocsátani neki, csak mondom :)
    feljebb tolódott és kiszélesedett az új kijelző.
  • M@TriX
    #11
    azt ne felejtsd el, hogy a W900-ban viszont nem egy Symbian 9.1 dohog.
    én is sajnálom a kicsinyített kijelzőt, igaz csak pár miniméter, inkább lefűrészelném róla a fixbill, úgy tökéletes teló lenne nekem ;)
  • FOXX supreme
    #10
    Nekem is jelenleg p900-asom van...ez az új telefon jó, csak kisebb lett a kijelzője...nemtudom mért kár érte. de ha nekem cserélni kellene, akkor már inkább áttérnék a w900-ra mert majdnem ugyanakkora kijelzője van, de kisebb valamivel, és a legeslegújabb multimédiás, és szórakoztató opciók vannak benne. ennyi a véleményme róla.
  • CascadE
    #9
    Szerintem /ha jól olvastam az egyik külföldi fórumon és olcsó lesz/ meg fogom venni, amint kijön. Csak olcsó legyen hozzá a 4 gigás MSPD-kártya... Azért a 406 MHz-es proci elég durva. Viszont találtam egy oldalon videót. Akinek volt valamilyen P-szériás SE-je tudja, hogy a flip becsukása után max 30 másodperc és bejön a flip-es menü. /ha nem jön be jön a kikapcsolás, vagy ha az sem akkor a szokásos "aksi ki"- mód! / A videóban szó szerint 1,5 perc alatt jött be a flipes menü!!! (remélem ez csak a koncepciótelónál van!!!) Amúgy szerintem ennél fullosabb teló nincs!!!
  • SoDI---
    #8
    Nekem P900-am van.
    És nem tudom, hogy váltok-e.
    Ennek túl kicsi a kijelzője.
  • Zetorg
    #7
    hát ez biztos brutál lesz :)
    nyáron adtam el a P910i-met , mert motort vettem
  • Duddits
    #6
    Király!

    Nekem most P800-am van, az is a Pannon-é.. :-)


    Amúgy a SE nagyon "rákapott" erre a "hátlap védőre", vagy nyitó, vagy hogy mondjam. K600-on is el kell húzni egy pöcköt, hogy kinyíljon.
  • G_ArchAngel #5
    ettől függetlenül az oroszoké komolyabb review:)
  • G_ArchAngel #4
    SG-t soha nem olvasok, valahogy mindig a fórumnál nyílik meg:DDD
  • Cat #3
    http://www.sg.hu/cikkek/40050
  • G_ArchAngel #2
  • G_ArchAngel #1
    Az első komolyabb review