67
Anti-Blaxx
  • TreDoR
    #67
    Jaja, a RELOADED elkezdte gyártani a crackeket a sec7 + sd4 es védelemmel ellátott gamekhez!
  • nfstuning
    #66
    Már egy játékhoz se kell ez a SZ°%R!
  • Mityu91
    #65
    Hi az lenne a problémám hogy le szedtem a motor gp 3at és csomó fálj jött ki asszem anti blaxal kő meg csinni help!!!
  • dio666
    #64
    helló.mért írtad amit írtál az anti blaxx ra?segíts.csáó
  • [HUN]FaTaL
    #63
    civ4hez sd4hide
  • KáZé
    #62
    mind1 megoldottam
  • KáZé
    #61
    pls vki írja le a #32 részt magyarul !! :D
  • KáZé
    #60
    nekem pnp bios extension elromlott és a rendszerben egy sárga felkiáltójel van előtte! a dvd és a cd meghajtóimat nem mindig olvassa be és lefagyasztja a gépet! mit tudok csinálni reinstallon kívül? cdt sem birok írni mert meghal a gépem emiatt! le is kellett tiltanom a meghajtóimat hogy működjön a gépem!
  • Rafaelo
    #59
    kattints hide ra
  • sbi85
    #58
    civ4 ezni akarok má
  • sbi85
    #57
    akkor mitévő legyek?
  • Kandurex
    #56
    Szerintem nem,.
  • sbi85
    #55
    helló felraktam az Sr7stoppot de nekem is azt írja h nincs mit elrejteni.lehet azért van mert FantomDVDt használok?(csak ez megy 64bit alatt)
  • MerlinW
    #54
    Probáltad az advanced menü - restore important data opciot?
  • #53
    Nekem is hazavágta a deamont meg az alcoholt is!
    De a Virtual cd hide progival eddig minden ment rendesen!
  • Morpheus
    #52
    Én nem akartam leszedni, csak újra indítottam a gépet.:) Elég is volt a káoszhoz.:)
  • Rafaelo
    #51
    szerintetek az antiblax tud cmos failed hibát okozni????
  • Sheltem
    #50
    radeer akkor van gond ha majd le akarod szedni ahogy elolvastam a kommentekből.
    Tehát ott figyelj oda, hogy okosan csináld ahogy leírták a #32ben.
    Ha fenn hagyod anti-blaxxot és csak frissítgeted új verzióra szerintem(!) nem lesz gond.
  • radeer
    #49
    Én már felraktam tegnap a FEAR miatt. FEAR megy Anti-Blaxx-al. Nekem néztem a Daemon-Tools is megy, külön is. Mivel azon van a B&W 2. Kipróbáltam, unmountoltam D-tools és beraktam egy másikat. Az is megy. Nekem D-Toolsból 3.46 van fenn.
  • biomage
    #48
    kiprobáltam a SR7.STOP nem is rossz program, és nem is tudtam hogy van ilyen program, még szerencse hogy nem az anti-blaxx lett kezdett
  • NeoMaN
    #47
    akkor nincs fent démonod
  • RemX
    #46
    de baszki akkor kiírja hogy nincs mit elrejteni :D
  • NeoMaN
    #45
    nyomj má rá a hide-ra bazzeg...
    :ÐÐÐ
  • RemX
    #44
    Jó ne nézzetek már ennyire lámának :D
    Esküszöm hogy van már régóta használom! De ez nem ír semmit az ablakában akkor sem
  • quack
    #43
    az nem meghajtó, az egy program....
  • RemX
    #42
    már hogy ne lenne? :D
    Daemon
  • kill3r22
    #41
    akkor nincs semmilyen image meghajtod....a progi arra szolgál hogy elrejti az image meghajtott.....hogy a játék ne érzékelje
  • RemX
    #40
    Srácok! ezt a SR7.Stop 1.0-t hogy kell használni? Mert nekem semmi nem jelenik meg az ablakában...
  • Kaslerka #39
    Nemtom, nekem még egyszer nem okozott gondot, igaz a daemont nem is raktam fel. Alcohollal tökéletesen együtt muxik.
  • MrMafioso
    #38
    hát igen, nálam tönkre vágta a deaomont- ujra kellet raknom az egészet, de egyszer csak emgjavult valahogy a deamon a reninstall elöt, antiblaxot nem használjatok!!!!
    Ez olyan mint ha kis lamerek brutus-t álitgatnának másnapra a gépüket lehet ujra dosolni :D
  • Sheltem
    #37
    Na letöröltem ezt a fost...pontról pontra úgy csináltam mindent és visszaraktam utána d-toolst...többé nem rakom fel(pedig nálam nem okozott gondot)Biztos ami biztos.
  • Voltan
    #36
    Hát ez lol. Pofonegyszerű!
  • Sheltem
    #35
    Jóhogynem úgy kezdődött a leírás, hogy:
    1.) ****Warning*****Dont just uninstall simply anti-blaxx becouse that cause an A Bomb launch in your contry immediately****Warning*****
  • NeoMaN
    #34
    tedd fel úgy, hogy amikor a bus és mittomén minek a nevét kéri, írj utánuk egy 1-est pl. akkor műxeni fog, viszont a régi is bentmarad.
  • Sheltem
    #33
    Na ezt a b*szást se rakom fel mégegyszer az tuti :)

    Mostmár hozzá se merek nyúlni :)
    Addig nincs gond az aknával sem amíg az ember nem piszkálja meg :)
  • Breki33
    #32
    dehogy

    teendőid:

    Written on an XP, designed for other people with XP.

    1) Remove Anti-Blaxx off your comp.
    * This part's easy, just uninstall it. Add/Remove Programs -> Uninstall. Hopefully, V4 will include blacklisting alt. so people won't have to install crap like this.

    2) Restart
    * Start, shutdown, restart...

    3) Remove Daemon Tools off your computer
    * Easier than it sounds, Add/Remove Programs -> Daemon Tools

    4) Restart once more!
    * Get used to this step...

    5) Back into Windows, go to Device Manager...
    * Start -> Run -> devmgmt.msc

    6) Go down to SCSI and RAID controllers
    * near the bottom, can't miss it.

    7) See that nasty bugger that starts out D347....

    8) Right click -> Uninstall

    9) DO

    10) NOT

    11) RESTART

    12) YOUR

    13) COMPUTER

    14) Now, run down to System Devices...

    15) Find PnP BIOS Extension...

    16) Right Click! Uninstall!

    17) Make sure everything so far is the same way it was with me...go to CD/DVD Drives (near the top) and make sure that no DVD-ROM Generics are in there, that's a sign of Daemon Tools and should go away when you deinstall the SCSI devices.

    18) If you don't uninstall the PnP BIOS extension, the SCSI device will come back, then the virtual drives you had set with Daemon Tools before you ran Anti-Blaxx will come back too. So make sure you do 15 and 16. Jesus, that part is important, don't forget it.

    19) Double check. Seriously, make 100% sure you did everything right up until now.

    20) Now, carefully, restart...

    21) Run over to /WINDOWS/system32/drivers/

    22) look for d347 (or whatever you named your Daemon-Tools drivers upon last install) and DELETE. Usually, it's d347prtbus.sys and another d347 driver by default. Delete all d347???.sys in there. Anything that starts with d347. Clear?

    23) Restart. Clears XP driver cache.

    24) OK, now download and install Daemon-Tools, but at the spot where it asks you to name the drivers, go ahead and add a 1 at the end of the default driver name.

    25) Follow the install (restart basically), and check it out, working Daemon-Tools! Exit it and open it a few times, no messed up errors or anything, enjoy.
  • M.A.D.
    #31
    Új Daemon-Tools hamarosan megjelenik. Olvastam valahol.
  • zaki
    #30
    ok, thx... szal sehogy :D
  • Istencsászár
    #29
    próbáld meg regysteriből kiszedni az antibaszást márha az feltelepűlt és a démon túlz cuccait is töröld ki és talán akkor felmegy.. pl: Regedit
  • Voltan
    #28
    Azta...