67
Anti-Blaxx
  • zaki
    #27
    3.47-es volt a gépen, annál újabb meg nincsen...
  • Sheltem
    #26
    Hát talán újabb D-tools felmegy ha van újabb amúgy én passzolok.
  • zaki
    #25
    ha má ilyen szépen összejttünk itt... Daemon Toolst nekem is gallyra tette a blaxx, uninstalláltam, azóta nem tudom újra feltenni a gépre. hogy lehetne visszatenni a gépre a progit?
  • koki44
    #24
    Thanks
  • NeoMaN
    #23
    tuti, és nem csesz el semmit
  • Danecay
    #22
    Nekem is okozott némi bonyodalmat ez a progi. A Daemon nekem is megmakacsolta magát,uninstallálni sem lehetett mert valami hibaüzenettel leállt a folyamat, reinstallálni sem lehetett mert erre is hibát írt, igen ha jól emlékszem a meghajtó nevével volt gondja, mert az Anti- Blaxx kicsit megkavarta, végül találtam egy egyel újabb Daemon verziót és ezzel sikerült felüliratnom a régit.
  • kill3r22
    #21
    THX.......
  • koki44
    #20
    Jó ok kösz. Most már láttam, hogy ilyen egyszerű csak mivel nem otthol vagyok nem, akartam letölteni és kipróbálni de kiváncsi voltam rá és megnézetem. Akkor ezzel tuti hogy mőködik és nem is csesz el semmit?
  • lalakov
    #19
    És ez is visszaáll magától újraindítás után, mint a CDHide vagy nem szabad elfelejteni visszakapcsolni?
  • Morpheus
    #18
    :) Azt se tudom mi az...:)
  • NeoMaN
    #17
    nem lesz má soha ingyenwarez? :)
  • NeoMaN
    #16
    vazérlőpult-felgyeleti eszközök-számítógép kezelés-lemezkezelés
  • Morpheus
    #15
    Control Panel -> Administrative Tools -> Computrer Managment -> Disk Managment -> Jobb gomb a kérdéses meghajtón, majd ott válaszd ki a következőt: Change Drive letter and Patha... sort. Onnan már egyértelmű.
  • kill3r22
    #14
    lécci bocs hogy itt kérdem de ezt a betüjel váltást nekem is megcsinálta.....hogy lehet visszatenni a betüjeleket?
  • NeoMaN
    #13
    egy kapcsoló, nincs mit magyarázni rajta.....
    Elindítod és láthatatlanná teszed vele a virtuális meghajtókat.
    Ennyi.
  • Sheltem
    #12
    Hát megb*sztatja a daemont. Szerintem Uninstall előtt érdemes unsetelni benne az imageket és akkor talán nem lesz gond. Este kiderül:) (vagy beborul)
  • Voltan
    #11
    Basszus, tényleg ilyen durva dolgokat produkál ez a cucc?
  • koki44
    #10
    És a használatát le tudnád írni röviden mert ezt egyáltalán nem ismerem. Estére meg leér a F.E.A.R. és nem szeretném ha bármilyen problémám lenne az antiblaxx miatt de mint irtad ez nem ront el semmit. Emiatt én inkább ezzel próbálkoznék.
  • Sheltem
    #9
    Értem, köszi, mind1 most már fel van rakva, de azt hiszem este akkor uninstallálom(ha még nem késő).

    "És egy apró megjgyzés. Szerintem át fogják tenni a topikot a felhasználói programok közé. "
    Hát szerintem ez szorosan a játékokhoz kapcsolódik azért is nyitottam itt.
  • NeoMaN
    #8
    Ja, SR7.Stop 1.0 /szinte/ teljesen megegyezik virtual Hide Cd-vel, de ez utóbbival valami nem indult nekem (már nemtom mi).
    SR7-el megy minden.
  • soulhunter
    #7
    szétnyomja a Daemont...
    először kilövi, aztán a meghajtok betűjelei bennmaradnak, és nem lehet ujratenni a daemont se...
    helyreállitás ghostolás vagy tiszta winreinstall nélkül lehetetlen

    nemtom ki találta ki ezt az antiblaxxot,de hogy nem tesztelte a progit, az is tuti
  • NeoMaN
    #6
    nekem sikerált megoldani a démonos gondod, igaz registry-t és windowsos system könyvtárat kellett kézzel manuálisan törölgetni stb.
    Megrázó volt...
  • Morpheus
    #5
    Én most a virtual Hide Cd-t használom. Nem nyulkál bele a rendszerbe...

    És egy apró megjgyzés. Szerintem át fogják tenni a topikot a felhasználói programok közé.
  • Morpheus
    #4
    Szia!

    Nekem elsőre tökéletesen rendesen ment. Addig a pillanatig, amíg újra nem indítottam a rendszert. Aztán kezdődtek a problémák. Felcserélte a meghajtók betűjelét (ezt még simén meg lehet oldani), aztán ahogy NeoMan is mondta a Daemon és az Alcohol virtuális meghajtóit elbaszta.
    Az Alcoholt sikerült megoldanom, de a daemon meghajtójával nem tudtam mit csinálni. Maradt a ghost-olás...
  • NeoMaN
    #3
    nálam uninstallja után is bentmaradtak a mountolt isok, nem bírtam őket unmountolni
    démon és alkohol uninstall után is ott voltak, szal fél napig szaroztam velük, mire sikerált a rendszerből kipusztítanom....
  • NeoMaN
    #2
    Nem kell SEMMIHEZ Antiblaxx!! Van nála ezerszer egyszerűbb és megbízhatóbb progi is.
    SR7.Stop 1.0

    ITT

    Ennyi.
  • Sheltem
    #1
    Sziasztok

    Ugyan nem egy konkrét játékról van szó mégis a mostanában kijövő játékok 90%ának nfojában anti-blaxxal találkozunk, szinte az összes komolyabb védelemmel rendelkező program anti-blaxxot vagy valami hasonlót igényel.
    A topic lényege, hogy akik szívtak már a progival osszák meg legyenek szivesek, hogy mit vágott tönkre, mert ahogy hallottam eléggé veszélyes kis progi.
    Szóval minden anti-blaxx al kapcsolatos tapasztalat / vélemény érdekelne.