196
Sci-fi sorozat
  • arkkansas
    #196
    teljes mértékben egyetértek, sztem is nagyon kaotikus volt. sőt többnyire idegesített egy kicsit, hogy milyen töketlenek, különösen a vízkihordó ipse "könnyen beszerelte a lehallgatót-effektus" volt amatőr hiba... nekem az tetszett benne, hogy jó ötleteket lopkodtak össze mindenhonnan, és volt hangulata is. a sorozatok szokásos betegségei (mindig a főszereplők vannak az első vonalban, kitéve a veszélynek stb.) ebben fokozottan megvolt, bár pl. az Alienville c. részben jól tették, mert a théta hullámok miatt őket is közülük valóknak nézték az idegenek...

    azt azért sajnálom, hogy ilyen témák is szerepelnek egy elég "komoly" topikban, mint a mell-rózsa placc :) meg a kabátok közt... főleg a fikázások miatt. vannak, akiknek ezek kellenek, és kész... semmivel nem életszerűbbek ezek a sorozatok, mint a sci-fik, sőt... a sci-finek legalább megvan az az előnye, hogy "felkészíti" az embereket egy majdani kapcsolatra bármilyen formájú idegen értelemmel... ez egy nap úgyis eljön. remélhetőleg addigra a hülyék és az értelmesek külön bolygón fognak élni :) á la golgafrincham C-bárka :)
  • mrzed001
    #195
    Jaja, megvan, de ott az pozitív, és nem negatív dolog volt. Jó kis rész, asszonynak is tetszett :)
  • Calver
    #194
    mellesleg... emlékszik még valaki a Végtelen Határok c. sorozatra? abban volt egy rész eléggé hasonlít a Threshold történetére, hasonló hang alapján terjedő idegen csoda, amitől az emberek elkezdtem átalakulni. konkrétan a 3. évad 14. része, az angol címe Music of Spheres, jópár éve láttam már tv-ben (még a TV3-on). valaki?
  • Calver
    #193
    azt kell mondjam ez a sorozat beállt nálam a Firefly mellé... nagyon sajnálom hogy lelőtték annakidején, hatalmas potenciál volt benne. legalább a Firefly-t normálisan befejezték, itt összesen egy pár perces rövid befejezőjelenetre volt csak kapacitás.
  • djhady
    #192
    Sziasztok
    Tudna valaki adni 1 linket a dvd borittojahoz ennek a sorozatnak ? koszi!
  • zorden
    #191
    Tudom, hogy felbeszakadt, de megneztem, ami volt. Egesz szorakoztato sorozat, de melyebb ertelmet kar lenne benne (meg) keresni. Az azert vicces volt, hogy komoly valsag forgatokonyv, maximalis biztonsag es biztositas, de a szuper csapat tagjai hazajarnak, kocsmaban es egyeb kulso, nem munkaval osszefuggo teruleten feltunnek.

    Nem ertek hozza, igy nem tudom nem csapatokat kellett volna szervezni, egy foldalatti (!) bunkerben. Ha emlekeztek az Andromeda torzs konyvre (filmre), akkor valami Futotuz bazis-szerusegre gondolok.

    Nehol voltak teljesen logikus es kemeny dontesek (repulogep megsemmisitese) es neha nagyon gyermeki tortenesek (okoskodo penzugyes szenatort hazafele menet nem utotte el senki, halom embert beavatnak, stb.).

    Jo lett volna latni mive fejlodik, sok akar jelenlegi sorozathoz hasonlo elvezeti erteke volt szamomra.
  • Lynx_TWL
    #190
    utolsó részben nagyon tetszett a jelenet, ahogy a nagymama darálóba nyomja be az ügynököket:D
  • Lynx_TWL
    #189
    basszák meg, kár érte :((
  • mrzed001
    #188
    Sejtettem :)
  • _Vegeta_
    #187
    Enis pont erre gondoltam csak nem fogalmaztam meg ilyen kacifantosan. :)
  • mrzed001
    #186
    Az egy nagyonjó kis ferde tükör. Az egyértelmű szarkazmuson (szatírán) keresztül remekül be lehet mutatni a rossz dolgokat :)
  • mrzed001
    #185
    Szerinted a lost első részénél tudták, hogy mi lesz a második sorozat első részébe, vagy az utolsó? Vagy hogy merre is akarják vinni a sorozatot? Nekem nem így tűnik.
    Nézett? Persze, mondtam hogy nem az? Ez viszont semmiféle logikai kapcsolatban nincs azzal, hogy a készítők előre gondolkodnának. Letettek egy alapot, és most részenként törik rajta magukat, hogy ráépítsenek valamit (és az a globális storyline is kellene, de még valahogy az sem előre kitaláltnak tűnik)
  • _Vegeta_
    #184
    Ilyenkor eszembejut a jo kis south park. :)
  • mrzed001
    #183
    Lehet nem fejezem ki magam elég egyértelműen :)
    Nos, nem arra céloztam, hogy nem kellenek a MP, meg egyébb szórakoztató sorozartok. De, kellenek, én is nézem ezeket, VISZONT kellenek az értelmes sorozatok is (és jóval nagyobb számban).
    A probléma ott kezdődik, hogy folyamatban van az emberi faj elkorcsosulása, és egyre erősebb a sznobizmus és hype által uralt elbutulás (nyálasodás?). Ha a fiatalok csak MP + DH szintű sorozatokat látnak, akkor úgy tekintik, hogy ez az etalon (márpedig a hype az ilyen sorozatoknál a legerősebb), és ezt a példát követik (ami rossz).

    Nos, mit fog gondolni a világról egy szegény (magyar? akármilyen.) gyerek aki úgy nől fel, hogy a tv-ben csak ilyen nyálat lát, meg gazdagokat a sznob gondjaikkal (úgy mellesleg néznie KELL, mert másnap ez lesz a suliban az IQ_Lite promik témája, akik úgy mellesleg maguk is ilyen sznobok hasonló gondokkal).
    Véleményem szerint éppen ezek azok a sorozatok, amelyeknél ki kellene hangsúlyozni, hogy a világ nem ilyen, akinek ilyen problémái vannak forduljon (orvosához, hóhéréhez bizalommal ) pszihiáterhez ha már barátai sincsenek.
    Kitalálták ugyebár nagyokosok a karikázgatást. Talán éppen erre kellene alkalmazni, hogy a gyerekek tudják (mert úgyis megnéznek mindent, karikai ide-oda, csak röhögnek rajta -jogosan-), hogy ez Nyáliwoodi szarság, megnézték és felejtsék is el rögtön. Ez nem nekik való, ez nem az életről szól.

    De feltehetném neked pölö azt a kérdést is (mint egy másik megszállott sorozatnézőnek), hogy mikor láttál utoljára olyat egy sorozatban, hogy két főszereplő összejött, összeházasodtak, boldogan éltek, megbeszélték a problémáikat ahogy azt kell ????
    Nos, talán az utolsó ilyen amit láttam az a '79-es Hart to Hart (Robert Wagner és Stefanie Powers-el), azaz volt még egy B5 is :))
    Nemtom így világosabb-e amit mint problémát próbálok vázolni
  • _Vegeta_
    #182
    A lost egy baromsag. :P
  • qper
    #181
    agree.
  • winnie
    #180
    amúgy ez meglepett:

    "Loston nagyon látszik, hogy nem tudják mit is akarnak kihozni belőle, nincs egy kiforrott prekoncepciójuk, szinte részről részre élnek (ami nem lenne baj, ha megfelelő kvalitású emberek írnák a sztorit)."

    nyilván sokan utálják a lostot és nem nézik és még többen nézik, mivel mégiscsak ez a legnépszerűbb warez sorozat itthon és külföldön is, de hogyhogy nincs kiforrott prekoncepció?

    én úgy érzem (és ez nem szeret-nem szeret kérdés), hogy ha valami, akkor a lost nagyon tudatosan meg van tervezve, több évre előre - legalábbis az egyik főszálat (a dharmát, aminek már az első részekben ott van az előszele), valamint a szigetlakókat (a többieket) illeti.

    úgy érzem botorság feltételezni, hogy egy nagyon előkelő helyen számontartott sorozatot nem terveznek meg azok, akiknek ez a napi munkájuk.
  • winnie
    #179
    valahol elég mély az a vita, ami arról szól, hogy én vagyok az iq-man, amit én nézek az társadalomkritika (pedig még a melrose place-t is nézte zed, mint alul kitűnik) - nekem túlságosan eltés ez a sznobéria. a sorozatok nem arról szólnak, hogy tömény társadalom krtikát nyújtsanak - hanem, hogy szórakoztassanak. (persze mindig van mellék ág, amely tanítani akar, de minden sorozatra, a MP-re is rá lehet aggatni ilyen üres jelzőket, hogy társadalom kritika, mert mondjuk kendőzetlenül ábrázolja a léha kaliforniaiak életét, vagy mit tudom én.)

    szerintem a sorozatok jól el vannak egymás mellett - rég rossz, ha valaki lenéz egy másik sorozatot...
  • _Vegeta_
    #178
    Most legyek en a dontobiro a vitatokban? Azt nem szeretem.
    Hogy azert megiscsak valaszoljak a kerdesedre ertem hogy mit mondassz es egyet is ertek vele viszont mindketten csak egymast szapuljatok, ami igen.. erdekes. :)

    Hunnenkoenig csak egyet felejt el. Mig a sajtot a politika illetve az eppen befojasos alakok alakitjak, addig egy muvesz altal eletre keltett alkotasban a kor aktualis gondolkodasmodja foglal helyet. Hogy ertsd: novellak, regenyek, versek, zenekoltemenyek, es igen a mozik, tvfilmek is ide sorolhatok. Es ugy korunk nagy jellemformalo mediuma a tv. Tehat ittjon az ami mrzed is ecsetel.
  • mrzed001
    #177
    Szerintem még mindig nem kapizsgálod a mondanivalóm lényegét
    Olvasd el újra a "Azt nézel amit csak akarsz" kezdetú srófától figyelmesen.

    Vega, te érted amit mondani akarok, vagy túlzottan bonyolultan/elvonatkoztatottan/kitekerten fogalmazok ?
  • qper
    #176
    emberek, béke!
  • Hunnenkoenig
    #175
    Ja, meg annyit, hogy imadom, ahogy erölködsz beallitani engem olyannak, aki "nem fogja fel az Outer Limitset" es "Melroce Place rajongó" miközben kerdöre vonsz, hogy milyen jogon formalok velemenyt rolad.

    Ha jobban odafigyelsz eszreveszed, hogy en csak kerdeseket inteztem hozzad, illetve tanacsokat adtam altalam feltetelezett problemak megoldasara.

    Te hülyenek probalsz beallitani engem es ezt nevetseges modon (es ismetlem:) teljesen a realitastol elrugaszkodva TV sorozatokkal alatamasztva akarod tenni.

    Nem erzed ennek a nevetseges mivoltat?
    Nem gondolod, hogy alomvilagban elsz, amiben te vagy a legokosabb, mert TE a szerinted intelligens sorozatokat nezed es a sajat magad altal felallitott (ismetlem: TV sorazatokon=meséken alapulo) mércéd alapján iteled meg embertarsaid?

    (Amugy a felteveseid egyike sem allja meg a helyet, s ha nem ennyire balfasz modon adnad elö magad, tan meg el is tudnank beszelgetni kedvenc sorozatainkrol)
  • Hunnenkoenig
    #174
    Legyszives mutasd meg, mi a szemelyeskedes a hozzazsolasaimban. Tenyleg kivancsi vagyok ra. Hogy te mit olvasol ki, az a te dolgod.

    Nem szidtalak sem teged, sem a szeretteidet.

    Velemenynyilvánítás és kioktatás közt nagy a különbseg. Te a masodikat csinalod.
  • _Vegeta_
    #173


    Szinhaz az egesz vilag jol mondta az az "ökör". :)
  • mrzed001
    #172
    Hol szemelyeskedtem?
    Nos, a teljesség igénye nélkül:
    #155, #165, #167

    Itt csak te anyazol.
    Igyekszem felvenni a ritmust a vitapartneremmel. Tudod, amilyen az adjonisten ....

    Elöbb tanuld meg a szavak jelenteseit, amiket hasznalsz.
    Momentán - jelentése pillanatnyilag. Eredetileg az olasz momento szóból ered
    / Levizsgáztam tanárúr?
    Egyébként igazad van, nem passzol oda

    Nem osztom az eszet. Véleményt formálok

    Azt nézel amit csak akarsz, DE figyelj oda, hogy a Melrose Place (és egyéb Hollywoodi nyáltenger) nem a cél vagy a követendő példa, a bűntetést nem úszhatja meg mindenki (mint pölö a Barátok köztben), nem az a legfőbb problémája az embereknek hogy holnap kivel bújok ágyba és mennyire cuki, valamint létezik olyan hogy működő párkapcsolat (nem csak a "mindennap mással b-szok", mint majd minden sorozatban)

    Ez téged nem befolyásol jelentősen, mert már felnőtt vagy és kifejlett az önképed, de egy 8-20 éves egyed gondolkodását komolyan módosíthatja. Rájuk nézve ez veszélyes. Sőt amit az ORTT csinál, hogy minden apróságot kivág (mily durva zsenge lelküknek), talán éppen az a legveszélyesebb.
  • Hunnenkoenig
    #171
    Hol szemelyeskedtem?
    Itt csak te anyazol.

    Most akkor momentan, vagy reges regen? Elöbb tanuld meg a szavak jelenteseit, amiket hasznalsz.

    Na jo, legyel eltelve magadtol es oszd tovabb az eszt. Te vagy a kiraly, mert ugye mar captain kirk is megmondta...

    Ezentul csak azt fogom nezni, amit te megengedsz, hatha esetleg felemelkedhetem a te szintedre es igerem a realitast teljesen eldobom magamtol, mint ahogy te tetted hogy nekem is felnyiljon a szemem.
  • mrzed001
    #170
    Úgybizony. Van amikor hallgatod a híreket, és csak mosolyogsz, hogy "most hazudnak", "megint hazudnak", "most csak ferdítenek" ....

    Amúgy vitázni bárkivel szívesen kiállok (veled is vitatkozunk rendszeresen :)), de veszekedős IQ_Fighterek kíméljenek
  • _Vegeta_
    #169
    Tiszta sor. :)

    A piszkalodast befejezhetnetek.

    A sajto nem mas mint emberek iranyitasara hasznalt eszkoz. A hirado legtobb riportjan is csak mosolyogni lehet, mit okorkodnek ossze. :)
  • mrzed001
    #168
    Nos, 18 éves korom óta nem lakom a szüleimmel (és nem azért mert vettek nekem egy kérót szegények), nem hordok pizsamát, az asszony meg üdvözli anyucikádat Befelyeznéd ezt a személyeskedést, az a szellemileg szegények fegyvere (csak az okos ember képes észérvekkel vitatkozni).
    Nemtom te mikor néztél Outer Limits-et, én momentán a Pro7-en valamikor réges régen ... egy időben közvetlen a Kung-fu után volt (megsúgom :P). És te?

    Mellesleg ha te a napi sajtóból alakítod a világnézeted, akkor nagyon elferdült (vagy összegyűrt?) jellem lehetsz. Ember, egy scifiben több a realitás mint a mai napi sajtóban
  • Hunnenkoenig
    #167
    Te ezt tenyleg komolyan gondolod, most jövök ra...

    Te az a star trek fan vagy, aki meg mindig anyjanal lakik, sarga pizsamafelsöben jarkal es sose volt baratnöje, mi?

    Az Outer Limitset en mar akkor rendszeresen neztem, amikor te meg nem is hallottal rola (csak ugy megsugom).

    En a velemenyemet es a vilagnezetemet altalaban realisabb helyekröl alakitom, mint napi sajto, szepirodalom (nem, nem a filmek könyvkiadasai), különbözö mediak vitaforumai, hozzaertö emberek tarsasaga, nyitot szemmel jaras a vilagban stb.

    Biztos nem hülye sorozatokbol (barmennyire is tarsadalomkritikusnak hatnak) es 100% hogy nem az SG forumarol...
  • mrzed001
    #166
    Az, hogy sztem mi az IQ_High lásd lent (valahol, pontosan leírtam)
    Ami a szem felnyitását illeti, gondolom nem egy Outer Limits fan-el beszélek :P
    Az ugyanis semmi másról nem szól, tömény társadalom és jellemkritika
    Csakhát meg is kell azt érteni ugyebár ...
  • Hunnenkoenig
    #165
    Na az mar regen rossz, ha neked ilyen sorozatok "nyitjak fel" a szemed.

    Es mint mondtam, minden szubjektiv. Hogy neked mi az IQ_High (ki a faszom talalta ki ezt a hülyeseget?), az is.

    Mig te annyira magasztalod a sorozatot, addig valoban okos emberek esetleg kiröhögik (nem magamra gondolok).

    Nehogy mar te legyel a merce, hogy mi az intelligens sorozat es mi nem, mert minya magamhoz nyulok.

    Szoval az ilyen esszéidet minimum egy szvsz-szel meg kene toldani.
  • mrzed001
    #164
    Sajnos ez igy van, de az embernek torekednie kell arra hogy valaki legyen nem? :)
    Minő ábránd :))
    Mondok egy példát, és talán megérted: Te vagy Bill Gates, a föld leggazdagabb embere, milliárdjaid vannak, neked hajbókol a föld összes kormánya és királya.
    Aztán egyszer csak jön egy meteor és akárhogy toporzékolsz a milliárdjaidon, akármilyen kapcsolataid vannak, akárki tartozik is neked, akkor is becsapódik és annyi. Vagy jönnek az idegenek, hogy elfoglalják a földet. Próbáld megvesztegetni azokat :))))
    Ezek persze abszolút elvont példák voltak (jöhet Cunami is :P), de talán érzékelteti, hogy ja, lehetsz valaki egy hangyabolyban, de az nem olyan nagy dolog, hogy akkor most beképzelt legyél (neadjisten istennek képzeld magad, vagy az élet mindenekfeletti császárának)
    Egy dologra törekedhetsz, hogy minél értelmesebben töltsd ki rövid idődet ezen a sárgolyón :)

    Ja, nem kell minden sorozatnak IQ_High-nak lennie, nem ezt mondom. Viszont kellenek sorozatok, amelyek felnyitják az emberek szemét, amin elgondolkodnak.
    És éppen ezek a sorozatok, amelyek teljesen eltűnőfélben vannak.

    Sitcom: Hyperdrive-ot nézegetem, gyengusz, de szórakoztató :)) Néha erre is szükség van :)
  • Hunnenkoenig
    #163
    Ügyi vagy.
  • _Vegeta_
    #162
    #159: Hat most mit mondjak. Senki se kepzeli magat jobbnak mert xyz-t nez. Egyszeruen igenyessegrol van szo az en esetemben. Vegyuk peldanak akkor a lostot. A lostnak a legnagyobb erossege a misztikum es a karakterek jellemenek lassu feltarulkozasa volt. A masodik szezon pedig nem errol szol hanem gombnyomkodasrol mert kulonben a vilagot magabaszippantja egy feketelyuk. Szoval igenyesseg.

    #160: "...Te is csak egy ugyanolyan SENKI vagy mint én, mint Vegeta, meg mint a föld teljes lakossága,..."
    Sajnos ez igy van, de az embernek torekednie kell arra hogy valaki legyen nem? :)

    Az viszont igaz, hogy a sorozatokat szorakoztatasi celzattal keszitik, igy nem biztos h tobb egy sorozat ha teszavaiddaleljek IQ-High. Ez nem feltetlen jo tulajdonsag ahogy az IQ_Lite sem feltetlen rossz tulajdonsag, szerintem.

    #161: A lost a 2x01tol melyrepulest hajtott vegre.
    Kar hogy sitcomokat nem nezed pedigcsak 20percesek, mint az animek. A scrubs pedig raadasul IQ_High. ;) A how i met your mother pedig a legaranyosabb sitcom amit eddig tapasztaltam. :)
  • mrzed001
    #161
    Á, nem kell engem megvédeni. Hogy is van: Magamat kigúgyolom ha kell, de mástól ez nem tűrhetem el ....

    Loston nagyon látszik, hogy nem tudják mit is akarnak kihozni belőle, nincs egy kiforrott prekoncepciójuk, szinte részről részre élnek (ami nem lenne baj, ha megfelelő kvalitású emberek írnák a sztorit).
    Prison Break: nem rossz, eleje egy kicsit nyögvenyelős volt, meg próbálták beadni, hogy milyen zseni a srác (ehhez mondjuk az írónak is zseninek kellene lennie, de attól azért még messze van), most hogy már csak kisebb dolgokban kell gondolkodni ezt már elbírja az író procija és memóriája, szóval így már egész érdekes lett
    sitcomokra nincs időm, szóval arról nem mondanék véleményt (a dramedy szótól viszont enyhe hányinger kerülget, olyan mint az édes-savanyú leves brrrrr :))
  • mrzed001
    #160
    Látom jó messzire visszaolvastál, na lássuk mit is írsz?
    Te ugye meg mindig dacosan "mar csak azert sem" szeretsz semmit, ami a vilag 80%-anak tetszik?
    Bocsi, de ez egy badarság. Én nem azt mondtam, hogy nem szeretem/nézem a Lost-ot, hanem azt, hogy nincsenek benne olyan értékek, mint pölö a Thresholdban.
    Ez az ami a Threshold-ot IQ_High sorozattá teszi, és ez az ami a Lost-ot IQ_Lite-á. Te, milyen követendő példát, megfogadandó tanácsot, élettapasztalatot, .... AKÁRMIT?? tanultál a Lost-ból ?????

    es mert lenezed azt, ami a tömegnek tetszik, meg nem fogsz intelligensebbnek, extravagansabbnak (vagy barmi masnak szeretnel) latszani
    Húúúúúú most jól megaszontad :P Hogy oda ne oldalazzak :PP
    1) nem akarok inteligensebbnek látszani, mert minek?? (meg veszélyes is az ám :P)
    2) a B5 is tömegeknek tetszett, a Threshold-ot is valami 1M körüli ember nézte részenként, az má nem is tömeg?
    3) hogy minek akarok látszani és mi vagyok, az ott van az aláírásomban.
    4) uram bocsá, de TE mégis ki a fenének képzeled magad, hogy fogod magad, jössz oszt beugázol ??
    Ki vagy te, hogy véleményt merj formálni rólam?
    Te is csak egy ugyanolyan SENKI vagy mint én, mint Vegeta, meg mint a föld teljes lakossága, csak mi ezt tudjuk, és elfogadjuk, te meg ezek szerint még próbálod adni az intellektuális übermenst, meg a kivagyiságot
    Hát, szerintem inkább neked kellene felnőlni, de hirtelen, mielőtt bajba kerülsz (az ilyenek szoktak beszólogatni a galeriknek, aztán csodálkoznak ha egy féltéglával fejbeverik)
    5) jobbnak érzem magam nállad ??? Ez két dolog miatt vicces: 1) miért lennék jobb nállad? Miért lennék rosszabb nállad? 2) valahogy az a vicc jut az eszembe, amikor az úton meg át 2 hangya, és az egyik elkezdi szekálni a másikat, hogy mennyivel erősebb és gyorsabb nálla ... aztán jön egy kamion és placcs. Sztem még nem fogtad fel, hogy te is csak egy ilyen kishangya vagy, meg én is, meg mindenki.
    Sorry, de ettől a vadliberális kivagyokén szövegtől azonnal felmegy nállam a pumpa.

    Tudod, ha több IQ_Hihg sorozatot néznél, akkor ezt már rég értenéd, de mivel úgy tűnik csak az IQ_Lite sorozatok jönnek be neked, így nem is tanulhatsz belőlük semmit.
    Ki is mondta, hogy nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha hülye is maradsz.
  • Hunnenkoenig
    #159
    Izlesek es pofonok...tudod...

    Ha nem hat nem, de felesleges oldalakon keresztül azt elemezni, hogy melyik sorozat intelligensebb, mikor egyik sem arra keszült, hogy intelligens legyen, hanem hogy szorakoztasson. S mivel ket meröben elterö tematika, gözöm sincs, hogy lehet öket összehasonlitani.

    Azonkivül egy szar tucat sci-fi-ben ne akarjon senki intelligenciat felfedezni.
    Maximum annyi törtenik, hogy kicsit jobb forgatokönyvirok dolgoztak rajta, akiknek sikerült kicsit jobb dialogusokat irni egy atlag sorozathoz.

    Ennyi, semmi több.

    Azt meg elfogadom, ha valki azt mondja, hogy a star trek-nek volt valami mellekes nepnevelö hatasa, mert generaciok probaltak a föderaciohoz meltoan viselkedni (bar azt is ketlem) es a next generation neha elegge tarsadalomkritikus es moralis kerdeseket feszegetö sztorikkal hozakodott elö, de a Lost-ban es a Thresholdban abszolut nem ez a cel, ezert fölösleges erröl esszeket irni.

    Ha mar megis fontos szamara, inkabb tartsa meg a gondolatait a doktori disszertaciojahoz...

    De hat vegülis mindenki maganügye, csak nem szeretem, ha valaki jobbnak kepzeli magat nalam, mert ö masik sorozatot nez, mint amit en.
  • _Vegeta_
    #158
    mrzed majd megvedi magat en nem fecserlem ra a szavakat. :>

    Igen kalap vege end. :(

    Offoljuk? Offoljunk en aszondom. :D

    Sajat velemeny:

    Lostot ugy elkurtak ahogy azt kell, nezhetetlen szar lett belole vsz.
    Prison Break: mindig is utaltam a bortonos szarokat ez most se valtozott meg.
    My name is earl nemrossz nemrossz, de az uj sitcomok kozul a how i met your mother a legaranyosabb a scrubs meg evek ota szarnyal.
  • Hunnenkoenig
    #157
    Ja, amit akartam kerdezni, hogy akkor ez most az elsö season (13 resz) utan kalap?

    Nem követtem nyomon a topik inditasa utan a sorozatot, mert sok mas jobb volt, amit nezni kellett.

    (Igen LOST, Prison Break, My name is Earl, Everybody Hates Chris, Joey)