196
Sci-fi sorozat
  • Hunnenkoenig
    #1
    Kerestem, de nem talaltam ilyen topikot furcsa modon... Ha megis van, kerestik törölni.

    Most neztem meg az elsö ket reszt es eleg jonak igerkezik. Mar csak azert is, mert Brannon Braga keze is benne van a dologban.

    Aki nem tudna, ki ö: Ö irta a legjobb Star Trek reszeket a Next Generation-höz es a Borgos mozifelmet. Az idöutazasos sztorik a specialitasa...

    Ebben a sorozatban executive producer, de remelem a forgatokönyvbe is beleszolt nehol...
  • Hunnenkoenig
    #2
    *kéretik törölni
  • Gorvik #3
    Gondolom nem itthoni csatornán adják le...
    [még nem hallott róla]
  • Hunnenkoenig
    #4
    Nem, ez egy eleg uj sorozat. Meg csak nehany resze van es Netröl lehet letölteni Bittorrenttel.

    De ez az eljaras ugy tapasztalom egyre többek köreben elöszeretetre talalt, igy gondolom mar ismerik nehanyan.

    Amugy arrol szol, hogy egy hajo legenysege egy furcsa fenylö gömböt lat a tenger felett, amire elkezdik egymast kiirtani. Nehany közülük kiszabadul a partra es "fertözi" az embereket, egy specko csapat pedig probalja kitalalni, mi is törtenik valojaban.
  • Gorvik #5
    Majd letöltöm, aztán nyilatkozok :)
  • tehen_m
    #6
    Azért linket/képet/infót írhattál vólna róla.
  • Hunnenkoenig
    #7
    Hivatalos Honlap
  • phalanx
    #8
    én is nézem a sorozatot eddig igéretesnek tűnik
    gondoltam is rá, hogy csináljak neki meg még két másik nem rég indult (Invasion, Surface) sci-fi sorozatnak topicot, de aztán a lustaság győzedelmeskedett
  • Hunnenkoenig
    #9
    Az invasionnak van, a surface-nek nem lattam. Mindegyik igeretes.

    Azt sem tudom, hogy fogok tudni ennyi sorozatot nyomon követni...

    Lassan rosszabbak, mint a jatekok...mar abbol is annyi van, amit jatszani kene...
  • mrzed001
    #10
    Egyenlőre az Invasion tűnik a legjobbnak az új 3 közül, ezért annak csináltam topicot.
    A Threshold-nál eléggé elszabadult a fantáziájuk, ez persze nem baj.
    Baj viszont, hogy a scifi alapból nem árt, ha egy kis társadalom és/vagy jellemkritikát tartalmaz. No ebből eddig semmi sem volt benne, van egy tökéletes csapat, akik tökéletesen megoldják a problémákat (túl tökéletesek)
    Mindössze egyszer kerültek szembe egy másik kormányzati szervvel, és ott sem remekeltek ... szóval nálam csak második :)
  • _Vegeta_
    #11
    Oszinten eleg vacak az ezévi scififelhozatal. Surface nagyon gagyi, de azert nezegetjuk elvegre scifi. Invasion mar igeretesebb, de ilyen 4400szeru bugyutasagnak tunik. A thresholdot még nem lattam egyenlore, de potoljuk. :)
  • Bandy
    #12
    Én is nézem mindegyiket de sztem mivel nem sokan nézik elég lassan jön ki hozzá magyar felirat. Nálam is az Invasion vezet majd jön a Threshold és utána a Surface. :)
  • Bandy
    #13
    Persze mindezek elött van a Battlestar galactika és a lost :)
  • Bandy
    #14
    Na itt is történnek érdekes dolgok, az mekkora volt mikor az egész várost kiütötték egy elektro mágnáses impulzussal :D
  • Gorvik #15
    Most néztem meg az első részt. Elég érdekes, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
    Bár remélem nem lesz ilyen "horroros", mert el kellett távolodnom a monitortól pár méterre... :)
  • Bandy
    #16
    Nem olyan majd meglátod eléggé izgni lesz a sorozat én már a 6. résznél tartok egyre izgibb :)
  • EmThor
    #17
    legújabb rész mindent ver, tessék megnézni! S01 E07!!
  • Bandy
    #18
    megnéztem hehe tényleg odabasz :)
  • Gorvik #19
    Elegem van. Megint sikerült letöltenem egy részt, ami képi hibás volt.

    Plíz adjatok linket az általatok letöltött jó részekhez, vagy legalább a videó teljes nevét. Fölöslegesen nem akarok rosszakat leszedni...
  • mrzed001
    #20
    Tényleg jó volt :))
    A demokrácia önmaga legnagyobb ellensége :)
  • Gorvik #21
    Vicces, hogy a keleti part mellett történt az eset, és Észak-Koreai tengeralattjárók közelítettek a helyhez...

    #19- Visszavonva, megoldva
  • Bandy
    #22
    :D igen ez egy kicsit vicces :)
  • Roll
    #23
  • Roll
    #24
  • Roll
    #25
    Hú, a francba, ez rossz helyre raktam.
  • Bandy
    #26
    ez mi akart lenni ?:DD
  • WTH
    #27
    Pont most láttam én is. Nem volt semmi...
  • Gorvik #28
    Egész pontosan hogyan akadályozta meg az elektromágnáses impulzus a vírus tovaterjedését? Nem értettem azt a részt...
    + Hogyan fertőzödött meg a szenátor? Nem jött le egészen nekem :(
  • mrzed001
    #29
    Spoiler (ha esetleg valaki nem látta volna :) )

    Az EMP-re azért volt szükség, mert a DJ-zők bankkártyáit is megfertőzte ez az idegen hang, amit persze ők autómatákba nyomkodtak, amelyek szintén megfertőződtek, amelyek megfertőztek további autómatákat és központi rendszereket ....
    Szóval elindult egy új számítógépes vírus, egy inteligens vírus, de mivel még nem jutott ki a városból, ezért a város teljes informatikai "kikapcsolása" volt az egyetlen megoldás.

    A szenátor más tészta. Ő ellopta az idegen hangot tartalmazó CD-t, és lejátszotta magának és aszisztensének, majd a repcsin mindenkinek ... az egyetlen megoldás a teljes megsemmisítés volt (ilyen téren elég radikális azaz LOGIKUS a sorozat, no ez is ritka :)) )
    Bár valami más megoldást kellett volna találni, mert ha a hajó egy darabja is átvette az idegen mintát (fa amit beépítettek a bárba), akkor ott a repülő is át kellett, hogy vegye, szóval a lelövése nem semmisítette meg teljesen (vagy fullszalvót kellett volna nyomatni rá, hogy tényleg icipici darabokra robbantsák, vagy nagyjából egészben kellett volna levinni pl gépfegyverrel)
  • Gorvik #30
    Htx!
    Most már csak az nem világos, hogy a szenátor mért el a hangokat? :o

    Nézed a Surface-t is? If yes, érdemes nézegetni? A Thresholdhoz, és az Invázióhoz képest az első rész hihetetlen gagyira sikerült... El is ment a kedvem tőle, de ha érdekes, akkor inkább nézem
  • mrzed001
    #31
    Mostanság elsősorban az Invasion-t és a Threshold-ot nézem, a Surface utolsó 2-3 részét eltettem tallonba ínségesebb időkre (ha nincs más, akkor az is megteszi :))
    Szóval röviden érdemes nézni, de csak 3. helyezett az új scifik között (hát kicsit bugyuta, de hát örüljünk ennek is)
  • Bandy
    #32
    jaja surface kicsit bugyuta lett de nem vészes, én is inségesebb időkre tartom :D.

    Jó kérdés én sem tom miért lopta el a lemezt a szenátor, lehet kételkedett és meg akart győzödni maga a dolgokról, de megette a faszt :).
  • mrzed001
    #33
    Aszitte a kis buta, hogy ettől superman lesz :)
    Hát, megérdemelte
  • Gorvik #34
    Hülye barom állat vagyok. Csak most sikerült rájönnöm, hogy Data a doki. ÁÁÁÁÁ
  • mrzed001
    #35
    Hát, szívesen megkíméltünk volna ettől a megrázó élménytől :)))
  • Gorvik #36
    Pedig ST fan vagyok. Szégyent hoztam magamra.
  • mrzed001
    #37
    Egyszer majd elfelejtjük neked ......... talán
  • Gorvik #38
    Köcce!
  • mrzed001
    #39
    :)))

    Ja, most néztem meg az 1x08-at, és nyugodtan állíthatom, hogy előre megvan nekik a storyline, szóval nem az a részenként most találjuk ki, hogy merre is tovább bugyutaság. És ez JÓÓÓ, ez nagyon jó :))
    Jó rész volt, és már várom a folytatást :))))

    Spoiler

    Érdekesen tálalják az egyébként megfoghatatlan (és inlogikus) idegen fenyegetést úgy, hogy mégis logikus legyen.
    Sejteni lehetett, hogy az elsülyesztett hajó még gondot fog okozni, és sztem jó irányba indultak, hogy miféle gondot
    És viccesen néztek ki azok a káposzták is :))
  • Gorvik #40
    Ja jók voltak a kaposzták :)

    Nem értem mért pont Észak-Koreai tengeralattjárót kell emlegetni. Ha valaha is az Atlanti óceánra tévedne egy tengeralattjáró, szó nélkül fel lehetne robantani, még csak magyarázat sem kellene hozzá. (Egyáltalán van É-Knak tengeralattjárója?)