181
  • RYO21
    #181
    Valaki leírná az xbox360-as gamepad konfigurációját? Vagy ua mint a prostreetnél?
  • david130
    #180
    amúgy nem muszáj kiírni lemezre. elég ha letöltöd a daemon toolst. megnyitod vele a fájlt és már megy is a játék.
  • david130
    #179
    A főmenüben menj a gyors verseny menüpontra válaszd ki a pályát meg ami kell.A kocsi kiválasztásánál lehet állítani hogy a karrier módban lévő autóiddal vagy a szimpla kocsikkal vagy a bónusz verdákkal akarsz-e menni (a bónusz kocsik azok, amelyeket a riválisoktól lehet elnyerni.
  • Sevil
    #178
    Lenne egy kérdésem!
    A Castrol Syntec Ford GT-t hol tudom megnézni? Mert amikor beítom a kódot azt írja, hogy Bonus Cars-nál lesz, de én egyáltalán nem találok semilyen "Bonus Cars" menüt.
    Előre is köszi! Sevil
  • Sevil
    #177
    Bizsucic: Ha a játékot xbox-ra keresed, segíthetek:
    Hát én azzal nem tudok semmit kezdeni amit te letöltöttél, de tudok egy mási jó letöltést. Először is le kell töltened a BitLord 1.1 - es letöltőprogramot (nekem ez van meg) szerintem meg tudod keresni és le tudod tölteni egyedül ezt a progit.
    Ha megvan, gyere ide:
    http://thepiratebay.org/tor/3410103/Xbox_-_RLT_-_Need_For_Speed_Most_Wanted
    Kattincs a Torrent letöltése gombra, ezután a felugró ablakon a "megnyitás"ra, nyomd meg a "ok"-ot. Ezután elkezni letölteni a fájlt. Ha megnyitod a BitLordot, meg tudod nézni, hogy hol tart a letöltés.
    Ha letöltött vagyis a BitLord programba belépve a Need For Speed Most Wanted mellett ki lesz írva hogy 100% akkor menj abba a Mappába ahova a BitLord-ot mentetted, ott lesz egy olyan mappa, hogy Downloads, na ebbe lesz benne a rar NFS MW.
    Csomagold ki, lesz belőle egy iso. fájl, ezután írd ki ezt egy DVD-re.
    Berakod, és már megy is! (legalábbis nekem ment)

    ui.: Én a Nero StartSmart progival írtamki, de ez teljesenmindegy.

    Remélem segítettem vmit!
  • Bizsucic
    #176
    Sziasztok!
    Nekem dgr fájlokban jött le egy egész játék, és sajna én sem tudok mit kezdeni vele:-( Ha rákattintok a winrar-ra, akkor csak azt a lehetőséget ajánlja fel, hoyg becsomagolja rar-nak, azt nem, hoyg kicsomagolja... Szal valami nem stimmol... Tudnátok segíteni? Köszi és pusz
  • dinomano
    #175
    Black vege eleg kemeny, 5ödszörre sikerült normalon; a végén rohantam mint allat, ugy meglett...az a lenyeg black végén; hogy ne allj le nagyon, a terem végéig juss el, van 1 kis beugro a bal oldali bunkernél; oda be(de vigyazz, utanadmennek genyak..); ha nagyjabol rendben van a helyzet, akkor kézigranattal ki kell dobalni bunker - utana be, és vége... a végén mikor befejeztem maradt pár géppityus+2raketas,de b*xtam rajuk; gyorsan berohantam bunker-likon - és vége... NFS MW kodok:

    Unlock the Castrol SYNTEC Ford GT

    Enter Left, Right, Left, Right, Up, Down, Up at the start menu.
    Unlock the Burger King Challenge

    Enter Up, Down, Up, Down, Left, Right, Left, Right at the start menu.
    Unlock an Extra Marker for use in the Shop

    Enter Up, Up, Down, Down, Left, Right, Up, Down at the start menu.
  • Ewe baba
    #174
    tudtok a ps2höz kódokat? nagyon kéne végik vittem a gamét de most kóddal akarok nyomulni
  • bbuffy
    #173
    és amikor sima verseny van állandóan beadja és mire vége már utolsó vagyok?
  • Prince of Máté
    #172
    az egy lassítás hogy az uttorlasznál be tudd mérni hol találd el az autót
  • bbuffy
    #171
    hali lehet hogy láma kérdés de mi az amikor lelassul a kép alul elindul visszafelé a kis csik?mit kell csinálni akkor ?köcce
  • Winz
    #170
    Gratulálok.
    Én egy hónapig pihentettem,mondom lenyugodtam kipörgetem végre a 8.pályát,de rendre megszivatnak mikor már a szöges cuccot is kilőttem,jön vagy 5 dzsipp és beszorítanak:hányás
    Most vagy én vagyok nyálgéza,vagy egyre nehezebbek a játékok?
    A Black utolsó szakasza dettó ilyen súlyos,ott még a seggemből is jönnek kadzsik géppityuval
  • GooD
    #169
    én is végigvittem de a végén az a zsaruk elleni menekülés kész volt,20.szor biztos probálkoztam mire sikerült..
  • JGTC
    #168
    én az SUV-ket csípem sunyiban beteszi eléd 20m-el a kettőt, de úgy gyorsulnak mint egy Veyron LOL na meg úgyanúgy tolatnak is...
  • Brian87
    #167
    Nekem még van vissza 8 ember de nemsokára kész vagyok vele...most épp szünetet tartok mert Resident Evil 4-ben ölök.

    Aki elkezdte játszani sztem ne hagyja abba mert annyira nem rossz..nekem olyan tűrhető volt..mondjuk ami igaz az igaz a zsaru túlzásba lett víve.
    Magyarországon nincs ennyi rendőr mint ahány már jön az emberre egyszerre :)) na meg hogy a helikopter leakar tolni az útról..az kész :))

    Nah nem baj majd a következő rész!!
  • Ortopéter
    #166
    Jó neked. Én még csak ötödik vagyok de annyira idegesít ez a rendőrös bohóckodás, hogy inkább hagyom a francba.
  • JGTC
    #165
    a végén volt húzós az összes rendőr elől menekülni
    Razort meg csak a startnál láttam mind az ötször Punto rulez!!!!!!!!!!!!
  • Norbi7
    #164
    Gratulálok! én nem bírtam cérnával.
  • JGTC
    #163
    végigvittem és hát ehhem.... szóval nem volt valami nagy durranás
  • Costa
    #162
    hello
    az a bajom, hogy letöltöttem, de kaptam 7 fájlt abból 5 .bin és 2 .bun, szóval nem értem, hogy hogyan tudnám összerakni, vagy ezekkel mit kell tenni?
    nem tudna vki segíteni?
  • JGTC
    #161
    mik azok a járgányok nem tudod?? vagy meglehet nyerni párat a simában is?
  • Costa
    #160
    THX akkor az ozgalmasabb leszen :D
  • mila69en
    #159
    pár extra dolog... autok stb...
  • moralosan
    #158
    csalást a lowast

    gyűjtői kiadás, így röviden.
  • Costa
    #157
    Hello
    azt szeretném megtudni, hogy mi a különbség, ha a black edition lesz meg konzolra?
    mert azt hallottam, az vmi csalás, de az nekem nem kellene...
    szóval mi lehet?
    köszi a választ
  • dinomano
    #156
    arra lennek kivancsi, ps2-ön is van-é ez az "ohne holtjatek problema"...
  • JGTC
    #155
    akkor no é nem tom :)
    még gépen nem nyomtam controllerrel, de ps-en tökéletesen tudok vele gamolni
  • dinomano
    #154
    Special...szépen fogalmaztal... :-) közel sem valosagos... Igen, egy vazelines tégla jutott eszembe; amire rahuztak 1 kocsimodellt... :-D jah, nem bill-en, Logitech-karon probaltam ki, vegulis full PS2koppi-kar; és ugy volt ilyen az élmény... UT-zni szoktam PC-n még, ill. most kaptam Undying-ot; csoki a gatyban jatek, tennyap alltam volna neki, de 3percet birtam! :-DDD
    D.
  • JGTC
    #153
    Sztem jól lehet irányítani nincsenek gondok vele, de közel sem valóságos

    Gépen én sem szeretek billentyűzettel szórakozni, ezért nyomom ezt is ps-en.
    Gépen csak Quake 3 Arena jön be nálam!!!! Na meg a net
  • dinomano
    #152
    1kérdésem lenne..kb.10percet jatszottam az NFS most wanteddal, de pc-n... A graf.überbrutal volt a csucsgepen amit neztem; DE...de az iranyitas eleg gazas PC-n; nincs az autonak"holtjateka"; balkanyar utan pl. vissza kell tenned jobbra picit az iranyt; h. egyenesbe kerüljön kocsi; balkanyar eseten a billentyü elengedese utan is kanyarodik balra a gép picit...eleg gáz; föleg, h. a régi NFS-ekben ilyennel nem talalkoztam...eleg gáz; h. valtoztattak iranyitason, raadasul szar iranyba...ne voltam elajulva a gémtöl..PS2-ön milyen? :-O
    sziasztok!
    D.
  • thomm
    #151
    Ha jol emlekszem 5 percig kell menekulni miutan lealazta Razort es utanna a terkepen megjelenik egy pont ahova el kell jutnod.NAgyon nagy sebesseggel,mert lesz egy ugrato es ha nem vagy eleg gyors nem ugratsz at.
  • Winz
    #150
    Dögöjjmeg!
    Én letettem a gamét,nincs hozzá idegrendszerem,idegbeteg lettem
    Lenne már júni 9,a VB lenyugtatna
  • BJB
    #149
    Senki se tudja mit csináljak miután legyőztem Razort???
  • BJB
    #148
    Van egy oldal ahol nézhetsz róla képeket.www.gamespot.com írd be a keresőbe hogy Need for Speed Most Wanted aztán válaszd ki a konzolt(Gamecube).
  • orkenyid
    #147
    Gamecube-n nem tudjátok milyen a játék?
  • BJB
    #146
    Legyőztem Razort mit csináljak???
  • JGTC
    #145
    ne add fel ha sokáig csutkán mész a helikopter meg a jardok is lemaradnak
  • JGTC
    #144
    ja a fék elég abnormális rajtuk, meg ahogy tolatnak... lol
  • Winz
    #143
    Belefáradtam,az összes szögeskordont kilőttem,de kélptelenség lerázni a helikoptert,meg ezt a rahedli yardot
  • Norbi7
    #142
    jöttek bizony, többek között velük nem birok, mert menet közben elém jönnek, majd bevágják a féket és beszorítanak!