108
Trading Card Game - Gyűjtögetős kártyajátékok - Akinek van bármilyen, az írjon!
  • biomage
    #28
    van mégegy most találtam
    itt van
  • biomage
    #27
    nos gondoltatók egy olyat amikor megveszitek egy addot paklit hogy mi van benne most már megis tudod persze csak yugioh kártyával kapcsolatban
    nincs minden kártya benne de azért sok van több mint a yuguoh-card.comon
  • Nuki
    #26
    amúgy köszi :D
    igaz ahogy 24-ből 12. lettem de díjat még éppenhogycsak kaptam :D
  • Nuki
    #25
    pesti vagyok :C
    ott is állandóan van yu gi oh meg Duel masters meg Hkk meg mindenféle bajnokság :D
  • biomage
    #24
    itt a weblapja az üzletnek mindent megtudsz amit akarsz
  • biomage
    #23
    és nem csak yugioh hanem mágus és magic kártya bajnokság is van
  • biomage
    #22
    én szurkolod neked és van egy kérdésem hol laksz mert székesfehérváron most volt yugioh bajnokság igaz ez az elsö volt de profik játszotak és ha közel laksz akkor van egy jó hirem jövöhéten lesz ujabb bajnokság fehérváron
  • Nuki
    #21
    up! szombaton HKK verseny. Szurkoljatok :P
  • Nuki
    #20
    Most én is igy vagyok ezekkel a manga kártyákkal: mondhat bárki bármit, Yu Gi Oh rajzfilm aszondom nem a legjobb, de a kártyázni más mint tévézni :P használni kell az agyadat is....
    (Bár a duel masters rajzfilmben voltak szerintem 1-2 jó poénok is :P és amig volt itthon A+ addig csak azt néztük :)
  • jazzy
    #19
    Ja ertem, azt hittem sima kartyajatekokrol szol a topic. Ilyesmikkel nem nagyon, talan van 1 yugioh lapom meg amikor nagy orulet volt akkor kaptam :D ja meg van 1 master crocom is! (szerencset hoz:P)
  • Adam5
    #18
    Nekem is van Yugioh-m, még régebben vettem őket. Tudom hogy sokan hülyeségnek tartják mert "jaaaj rajzfilm pff" de a kártyajátéka szerintem akkor is jó. A legértékesebb lapjaim az 5 exodia rész, 10k körül vettem anno.
  • Nuki
    #17
    meg mostanában láttam Marvel Trading Card gémt, arra nagyon kiváncsi vagyok, mit hoztak össze :P
  • Nuki
    #16
    Akkor felsorolja a topikkészitő hogy mit ismer és jáccik [csomóval jáccok úgy is hogy van paklim]
    HKK (legtöbbet), Guardians, Duel Masters, YuGiOh, (Pokémon is van:) Magic the Gathering, Lord of The Rings, Vampire, (ez utóbbi kettőt csak betéve) M.A.G.U.S (szerepjáték inkább, kártya az csak van, játszani nem tud)... Dióhéjban ennyi ^^

    persze klasszikus magyar kártyás-francia kártyás játékok is mennek, főleg családon belül (snapszer, römi...)

    u.i.: (azért akinek van felesleges áruja, az előbb felsoroltakból - nem ulti, meg franciakártya kérem! :) - az bátran írjon privátot nekem ;) főleg HKK-t birtoklók :D
  • efti
    #15
    Nekem Mechwarrior TCG-m van, neha eszembe jut es akkor nyomunk egy-ket partit, de nem surun. A five rings meg ugy ahogy erdekelne, de nem akarok penzt olni bele, ugyhogy marad a tarokkozas meg a Munchkin :)
  • Cat #14
    látom a topicba irok 90%a azt se tudja miről is szolna ez az egész

    (nekem egyébként MTG-ből maradt meg pár lapom)
  • CLINT EASTWOOD9
    #13
    römi,makaó,5-ös durák
  • Whir
    #12
    Kanaszta + rablórömi ;-)
  • jazzy
    #11
    En maradok a jokis alapjatekoknal: römi, rablórömi, macao.. ilyesmik.
  • precision
    #10
    nekem még mindig megvan egy rakat lapom, már vagy 5 éve nem játszottam vele, lehet nekem is el kéne adnom :)
  • N1ggA
    #9
    Régel volt Hatalom kártyám (Hatalom Kártyái kártyajáték / HKK), de kb. 5-6 éve eladtam dupla áron, mint vettem.
  • Takezó
    #8
    tom, hogy a topik nem erről szól, de KORDA AZ ISTEN:Ð

    én pókert meg ultit nyomok rendszeresen ^^
  • zaki
    #7
    KORDA GYURI BÁTTYA A ZISTEN
  • z0ty #6
    ja, de hihetetlen vicces :D
  • Ronny
    #5
    pontosan:)Korda nélkül tényleg nem lenne az igazi(mondjuk szart se ért hozzá:)
  • Ch_Slater
    #4
    szerintem állat, ahogy kommentálja a pókert. egyszer megnéztem, azóta nézem mindet.. :))
  • Darkboy
    #3
    jugió
  • qper
    #2
    A kártyajátékok fanatistái közül a legfanatistább pókeres akit ismerek:


  • Nuki
    #1
    Szóval akárki aki játszik/ismer valamilyet, az írjon:)