108
Trading Card Game - Gyűjtögetős kártyajátékok - Akinek van bármilyen, az írjon!
  • Adam5
    #68
    Van a holdfényben még HKK (pont tegnap voltam). És egyetértek tényleg nagyon jó hely! . Én az elmúlt hetekben megint visszaestem a Yugiba és neten lesem a kártyákat hogy mit kéne beszerezni :S.
  • Dannyael
    #67
    hát igen... ez a tárcsa használhatónak tűnik.. pölö az élejelző miatt is, de arany színű, vagyis elég ritka... én nem szeretek arany színű kártyákat használni, csak olyan átlagosokat: pölö én a teknős paklit így kezdtem el: Dagály(1), Ifjú teki(5), Kölyök teki (3), Szökőár(3), Teki mágiapáncél(3), Terrorteki(3), Tesh aligátor(3)(nagyon nem jó, csak illik bele, meg ha tudok neki adni úszást, akkor használható), és végül Zuhatag(1). Nekem ez az alapfelállás, ide még jöhet Béke szigete ha nem tiltott. Jah és kihagytam a Víziharc szakértelmet is. Akkor innetől kezdve akármi. Pölö Hordázás szakértelem, csak legyen nálam gyógyulós lap, ecetéra, ecetéra...
  • Dannyael
    #66
    Fogalmam nincs, mi az a Lassan járj paklee. :) A tárcsát is megnézem, majd utána szólok valamit azzal kapcsolatban is.
  • Nuki
    #65
    ja kezdőként versenyre én is 75 lapos paklival mentem, de most igy tapasztaltabb fejjel azt tanácsolom hogy ne legyen több mint 50 (:

    teknős annyira nem drága, csak a sok hülye kitalálja hogy ez és ez az erős lap ebbe és ebbe a deckbe tartozik (például teknős pakliba a Dj'alekh tárcsa....nem értem a logikát miért? :) és mindenki követi. és el van könyvelve erősnek.
  • Nuki
    #64
    Na bocs hogy csak igy késve válaszolok:P
    Nekem fő paklim a kalandozó :)
    Még van egy Lassan járj-os, Tűzvarázslatos (ez eddig 3fajta:P)
    régen volt gyógyító deckem is, az is jó volt, csak az a kár benne hogy két lapra épül az egész...
  • Dannyael
    #63
    Építek egy teknősöst, illetve építettem, mert viszonylag drága.
    Alapból Leah lapokkal játszom, mert azok számomra a leghasználhatóbbak. Raia-val támogatom őket és ha kell egy kis tharr-t is beleviszek. Nagyon nem lehet a paklimat besorolni, azokat használom amik erősnek tűnnek (szép kis kezdő vagyok :P). Alapból sheran-nal kezdtem de egy idő után Chara-din-ra váltottam mert a Sheran nem túl jó támadónak tűnik nekem(inkább gyógyulós navalya) aztán a Chara-din-t meg a Leah váltotta, mert azok ütősebbek nekem. Dornodon, Elenios és Fairlight meg szinte alig van nálam(az a traktus-színű bárd meg főleg, abból összesen egy lapom van). Galetkiket és kalandozókat nem nagyon használok. Más valami?
  • Nuki
    #62
    manapság cserélne sehol sem lehet rendesen mert mindenhol átvernek :|
    én inkább Abbys-ba jártam, mert ott van a sulitól egy sarokra ;D
    ja + Holdfény, de ott már lehet hogy nincs HKK, de azért marha jó hely ^^

    milyen paklid van? :P
  • Dannyael
    #61
    Szökőévente elmegyek a dungeonba :)
  • Nuki
    #60
    hkk klubbokba jársz-e? :)
  • Dannyael
    #59
    Ja, és jut emszembe, a teknősökből és a hangyákból is éredekelne pár, ha van cserélni való.
  • Dannyael
    #58
    Sziasztok!
    Én a hkk-ban vagyok benne a legjobban, de a jugi-ba és a MAGUS-ba is beleszagoltam. Ha van vkinek felesleges lapja a Morgan gyűjteményből, azt szívesen cserélném. Ha pedig tudtok valami elmebeteg jugi kártyát, vagy kártya kombókat, akkor léccíí írjd lefelé ide plz!
  • Nuki
    #57
    etherlords nagyon zsír én is játszottam már vele :)
  • Nuki
    #56
    hú az viszont nekem is kéne >:D bocsi hogy eddig itt se voltam, pedig én csináltam topik, 1000 bocsánat :(

    mellesleg nearo pesti-e vagy?
  • fuzesi0012
    #55
    Hy,figyeljetek,debrecenben hol lehet ilyen duel masters kártyákat venni?
    ha valaki tudja kérlek irja meg a [email protected] ra
  • nearo
    #54
    népszerű egy topic...
    HKK: nincs valakinek két fölös Rundhalja?
  • nearo
    #53
    Mármint a HKK.
  • nearo
    #52
    Bezony, ma már egyre népszerűbb. Legalábbis az iskolámban, az osztályomban például már vagy 10en játszanak a 35ből.
  • biomage
    #51
    tudok egy helyet ahol van hkk verseny de csak a dunántulon
    itt egy weboldal a bolt neve is egyben ITT.Ugy tudom sokkan mennek hkk játszani mindegyik városban
  • Cuchulainn
    #50
    HKK-val játszottam pár éve, még van is pár száz lapom, de sajnos itthon nem sokan játszottak ilyesmit, meg drága is volt, szóval abbahagytam.
    Aki szereti ezt a játékstílust az mindenképp próbálja ki az Etherlords nevű PC game(eket) mert szvsz nagyon jól sikerültek!
  • nearo
    #49
    Én HKK-ista vagyok, bár még csak kezdő szinten.
  • Hrisskar
    #48
    Van, már kb. 1 éve kapható Magyarországon.
  • Broafka
    #47
    van olyan hogy Duel Masters kártyák? :D
    a rajzfilm nem olyan rossz szerintem, meg egész érthető a játéka is...
  • Nuki
    #46
    ezeket az oldalakat meg köszi, már rég kiváncsi voltam hogy kell játszani, aztán lehet új dologgal bővítem a fantasy-játék tudásomat ;D
  • Nuki
    #45
    És szoktál valamilyen klubbokba járni játszani? :D
  • Kata
    #44
    Ja és ha vki be akarna szállni ilyen játékba, rengeteg cserém van, akár eladásra is, potom pénzért fel is tudok szerelni bárki profi gyűjteménnyel. :D
  • Kata
    #43
    Igen. Ha érdekel:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1111073857

    egy még félkész de magyar oldal

    és a hivatalos oldala
  • Nuki
    #42
    Ja az az, amikor ilyen hajókkal kell kincseket felvenni meg harcolni egymással?
  • Kata
    #41
    Régebben igen, manapság már nem. Átnyergeltem a Wizkids Pirates CSG-jére. Nem kártya ugyan, de baromi jó. :)
  • Nuki
    #40
    nem. de regisztráltam, és elsőre elkenték a számat, nem vót valami jó húzásom, meg mégis nyertem lapot :D
  • Nuki
    #39
    ez ilyen fizetős izé??
  • Nuki
    #38
    *verseny
  • Nuki
    #37
    Az se gyenge, ezek szerint szoktál is vele jáccani :)
    Veresny, ilyenek?
  • Kata
    #36
    nekem LOTR van 6-700 lapnyi gyűjteménnyel
  • Nuki
    #35
    na most bevizslatom :P
  • biomage
    #34
    nem ismered
    ide menj
  • Nuki
    #33
    azzal hogy, mikor miért? :D mi az? :)
  • biomage
    #32
    hát igen sokkat beszélgetünk de csak ismerem és néha az yugioh onlineal játszok ha unatkozom ennyi
  • Nuki
    #31
    jah sry :D
    csak annyit pofáztunk erről, aszittem má' :D
  • biomage
    #30
    nem játszok yugioh miböl gondoltad csak a boltot ismerem ennyi
  • Nuki
    #29
    bátyám aktuálisabb yu gi oh-ban, neki ilyen LVL es sárkány pakliszerüsége van. nekem vegyes :P
    először a föld koncepciót követtem, aztán valami hibrid izé lett. már nem is emlékszem ojan rég játszottunk :C
    na majd a szünetben megnézem mint hogy :P
    semmi mással nem játszik amúgy uram? :)