108
Trading Card Game - Gyűjtögetős kártyajátékok - Akinek van bármilyen, az írjon!
  • Nuki
    #108
    Mindig tanul valami újat az ember... :D
  • Orionk
    #107
    A bicycle a világ legmárkásabb kártyagyártója, báris francia römi kártyában biztos.

    esetleg nézz utána. Az összes bűvész is ilyen kártyát használ
  • Nuki
    #106
    Fogalmam sincs, én erről még nem hallottam...
  • Orionk
    #105
    Kártyajátékok, hmmm...

    Most találtam ezt a topic-ot, jól hangzik.

    Ismeritek a bicycle márkájú kártyákat?
    Most akarok majd venni. Mit jelent ezeknél a kártyáknál az air cushion finish?, és hogyan tudom, hogy ha veszek egy 808 red rider back pakli kártyát, hogy az air cushion finish-el készült?

    üdv.,
  • Nuki
    #104
    römi, rabló römi, kanaszta, makaó
  • Desiderata #103
    francia kártyával milyen játékot érdemes játszani mondjuk ketten-hárman?
    pókeren kívül
  • Nuki
    #102
    én meg most erősen szünetelek kártyafronton, például ha átjutok osztálytársamhoz csak akkor szoktunk játszani, amúgy így külön emiatt a hülye érettségi miatt mostanában nem szoktam...
  • biomage
    #101
    most már én is olyan vagyok :)
  • Nuki
    #100
    jobban szeretem a kihívást (Y) :)
    én rég kinőttem abból hogy a győzelemért játszak :P
  • biomage
    #99
    oké
    de azt tudod hogy pesten nehéz nyerned és fehérváron biztos több esélyed van gyözelemre
  • Nuki
    #98
    én nem vagyok fanatikus ennyire:P
    ha kell verseny elmászok 1-1 pestire, beholderesekre, amúgy ennnyi :D
  • biomage
    #97
    székesfehérvár van verseny a sárkánytüzben
    most 11.25 én lesz egy verseny sárkánytüz
    kocsival kb 55KM re van fehérvár
  • nearo
    #96
    HKK-Hatalom Kártyái Kártyajáték
  • biomage
    #95
    miröl van szó?
    milyen kártya játék?
  • nearo
    #94
    Hááát... nemtom klubnak lehet e nevezni, van egy bolt ahol lehet kapni kártyát, meg ilyen fantasy dolgokat, tulajdonképpen szerintem az. Elég nagy hely, ha akar az ember, akkor elmegy pár haverjával, aztán lerendez egy versenyt ott helyeben.
  • Nuki
    #93
    ja úúúgy. ott van ilyen fajta klubb, vagy akármi?
  • nearo
    #92
    nem, Tatabánya
  • Nuki
    #91
    pesten-e laksz? :)
  • nearo
    #90
    hát a verseny nem jellemző, csak a haverokkal így időnként, klubokba meg nem nagyon
  • Nuki
    #89
    érdemes ha nekrókkal akarsz foglalkozódni :D
    versenyekre hogy jársz?
    és amúgy klubbokba? vagy ez nem jellemző?
  • nearo
    #88
    kösz, majd valamikor megnézem
  • Nuki
    #87
    Zén: nekromanta szentély. amúgy a mostani kiegekben nagyon nem vagyok otthon. de abban volt nagyon sok és jó (Y) :D
  • nearo
    #86
    Hmm... mondjuk eddig összesen van három nekromantás lapom... melyik kiegbe van sok nekromanta?
  • Nuki
    #85
    igen igen :)
  • nearo
    #84
    Melyik? A nekrós?
  • Nuki
    #83
    pardon?
  • MRX888
    #82
    fff
  • Nuki
    #81
    nagyon 'izmos' :P
    főleg az amelyik gyűjtőből idézget lényeket :P meg amelyik plusz két sebzést ad asszem.... (osztálytársamnak van-volt? ilyen paklija)
  • nearo
    #80
    Igazából a nyáron én is hayagoltam a játékot, csak most, hogy elkezdődött a suli, egy kicsit kedvet kaptam megint a dologhoz. Lett egy csomó LV-s gyaknemgyakom, meg ritkák. Össze lehetne állítani belőlük egy fincsi paklit. Mondjuk most egy nekromantás paklin is gondolkodok, az is jó lehet.
  • Nuki
    #79
    fúúú az utóbbi fél évben nagyon kiestem a ritmusból, érettségi miatt nagyon kevés időm van, még a legutoljára kijött nagykieg lapjait sem ismerem :)
    nagyon lemaradtam, majd ha ez lemegy valahogy visszarázódom :D

    nekem kalandozó, lassan járj, tiltott mágiás-tűz, és gyógyító paklijaim vannak :)
  • nearo
    #78
    Hát eleinte gólemessel próbálkoztam, de végül egy össze-vissza lényes pakli lett, meg van még egy gyengébb kontrollpaklim. Meg az új LV lapokkal össze tudnék állítani esetleg egy ütősebb lényes paklit.
  • Nuki
    #77
    az durva azoktól mindig féltem :D (épületes deck)
    valamilyen másik? :)
  • nearo
    #76
    Ha érdekel valakit, akkor nekem egy épületes deckem van, bár most eléggé szét van esve, mert van hozzá egy csomó használható lapom, csak nem fér bele mind. Egy jó hordapakli ellen például simán ki tudok kapni, mert nincs benne olyan lap, ami visszafogná a lényeket. Meg ha nincs szerencsém, akkor körökön keresztül nem jön építő. Viszont ha jól kijönnek a lapok, akkor egy, kettő vagy max három körön belül nyerek.
  • nearo
    #75
    Nem, Tatabánya.
  • Nuki
    #74
    de csili-vili nem :)
  • Adam5
    #73
    Mákos :SSS. De egy boosterben sajna max csak 1 rare lehet :(.
  • Nuki
    #72
    bátyám vett már egy karton(display) boostert (: volt benne ultra ritka is ^^
    de tulképpen megéri ha belegondolsz. :)
    sőt, mi van ha kettő is van benne, hm? :D (szerencsejáték:D)
  • Adam5
    #71
    Yepp. Csak személy szerint azt sajnálom hogy japánból nemtudnak behozatni ott nemrég megjelent kártyákat :(. Sőt múltkor azt mondták hogy még amcsi kártyákat sem hozatnak be rendelésre :S. Így sajna csak úgy tudok hozzájutni vmi ritkábbhoz hogy akkor épp pont van nekik külön, vagy vennem kell egy csomó boostert amiből kifoghatom aminek mondanom sem kell milyen kicsi az esélye .
  • Nuki
    #70
    nem játszol túl régóta, jól látom? (:

    lassan járj szabálylap, 1el drágít minden 4vp-nél kevesebbért jövő lapot :) 2vel a 0-ért jövőket. mellé még olyan lapokat teszek amik drágítják a 4vpnél olcsóbbakat. természetesen az één lapjaim 4nél nem olcsóbbak :D
  • Nuki
    #69
    dejóóóóó ^^egy holdfényes :D

    szóval te jugiózol? :D