129
Rekordok
  • Flamer
    #129
    biztosan.
  • Lpneo
    #128
    gyertek aknakeresőzni msnre
    http://aknakeresocup.isgreat.org
  • Nekrodin
    #127
    Kezdő: 1
    Haladó: 26
    Mester: 81
  • xNoodlex
    #126
    Rekordjaim:

  • ffxi
    #125
    Néha elég szívás
  • Basic
    #124
    Én nem bírom megcsinálni a legnehezebb fokozatot :( akárhányszor próbálom, mindig elakadok vlhol, és aztán rossz tipp miatt vége az egésznek. Pl. most sem tudom mit csináljak, ez a helyzet:
  • Voldi
    #123
    nekem ez az xyzzy cheat nem működik :( talán az sp3 miatt?
  • iko
    #122
    Nemrég sikerült egy K: 3 :)
  • Esrohnoil
    #121
    9*9-es táblába hogy fér 100 darab akna? :D
  • Esrohnoil
    #120
    Akkor hibás a program. :D
  • Ron Ragm
    #119
    Hm, XP-n tényleg, de a suli gépén volt hogy háromszor egymás után aknát fogtam.
  • ffxi
    #118
    De, [email protected]
  • gorilla55
    #117
    Helló! Nem akar vki msn-en aknázni?
  • Sadist
    #116
    Egyrészt mivel az aknák száma csak tizede az össz mezőnek, ezért legfeljebb 10-ből 1-szer jöhetne össze (hosszútávot véve alapul persze), viszont ha elsőre aknát találnál olyankor új állást generál. Rögtön aknával SOHA nem kezdhetsz.

    De próbáld ki, hogy beadsz neki 9x9-es táblát, 100 aknával. Egyszer sem fogsz aknával kezdeni, pedig nem kis esély van rá.
  • Ron Ragm
    #115
    Hazugság, nálam 10 ből 4szer előjön hogy elsőre aknát fogok.
  • ffxi
    #114
    Csít :)
  • Flamer
    #113
    he?
  • Shad01
    #112
    K:14
    H:68
    M:97

    A jobb+bal gomb a számos kockán csak akkor működik, ha már annyi kocka meg van jelölve zászlóval, amennyi a kockában lévő szám. Ekkor minden nem zászlós kockát felfed. Ha csak egy zászló is rossz helyen van, vége a játéknak.
  • Flamer
    #111
    námegy :|
  • ffxi
    #110
    csak így tovább
  • jhetedikj
    #109
    Az én rekordom:)
  • domesz
    #108
    Hogy van ez az online játék? Ha valaki elmondja, hogy lehet benevezni, akkor én vevő vagyok rá!
  • ffxi
    #107
    senki sem akar velem jácani? Csak legújabb msn-t kell felrakni.
  • szipter
    #106
    Gyertek játszani, van itt néhány egész jó minőségű flash játék:

    Online Játékok
  • ffxi
    #105
    Hali!
    MSN live!-val lehet egymás ellen aknakeresőzni!!! Nem akarjátok?
    [email protected]
  • domesz
    #104
    Látom rég óta nem jár erre senki sem Valami hasznos infó elkelne arról, hogyan lehet finomítani az aknakeresésen, szeretnék ugyanis mester szinten 100 alá menni. Valaki esetleg tud segíteni?
  • ffxi
    #103
    Hát nekem sem jött be ez a trükk.
  • domesz
    #102
    Hát én nem igazán értem miről beszéltek, amikor aszondjátok, hogy "jobb+bal egérgomb + esc, és az óra megáll", vagy "van egy olyan funkció is, hogy miután zászlóval megjelölsz egy cellát (ahol van is akna), akkor a mellette lévő számos cellákra a jobb, majd rögtön utána a bal gombbal (vagy fordítva) kattintva bejelöli azokat a cellákat, ahol tutira nincs akna". Nekem nem műkszik. Van valami egyéb titok, amit tudni kéne hozzá?
  • domesz
    #101
    Mázli volt, csináltam is róla gyorsan 3 fotót :-) Viszont a mesteren nem sikerül 100 alá mennem...
  • ffxi
    #100
    K:1?
  • domesz
    #99
    K:1
    H:26
    M:111
  • Nekrodin
    #98
    K: 2
    H: 33
    M:101
  • luigi18
    #97
    Lehet.
    halado: 32
    mester:101
  • Vlala #96
    Nekem kódom is van hozzá, ami megállítja az időt. Így nem nehéz 1 másodperccel a rekordidő alatt teljesíteni a mester szintet.. ezért nem is nevezek.

    (Tipp: Alt+PrintScreennel csak az Aknakereső ablakát menthetitek le. Szerintem itt semmi szükség a codálatosz háttérképeitek megmutatására...)
  • Esrohnoil
    #95
    Ez már fanatizmus...
  • luigi18
    #94
    Nekem k: 5s, h: 38 s, m: 103. Ja és úgy hogy rakom a bombát is. Meg volt egy 99 másodperces időm mesteren, de a fennmaradó két mező közül a bombára léptem. Meg előfordult párszor hogy 3x egymás után kiraktam a mestert. Szal?
  • ffxi
    #93
    [IMG][/IMG]
  • ffxi
    #92
    Újabb rekord!!!!!
    [IMG]http://www.kepfeltoltes.hu[/IMG]
  • B0B0
    #91
    Nem tom, de durva lehet
  • ffxi
    #90
    Létezik ebből bajnokság vhol a világon?