16
Batman tetralógia
  • REALista
    #16
    Magasan az első és az utolsó rész a legjobb, a Batman és Robin/4./ pedig a leggyengébb.a 2. rész se rossz de mai szemmel kicsit bugyuta...:D
  • goku12
    #15
    helotok!
    nem tuggyátok véletlenül hogy hol lehetne letölteni a batman rajzfilmeket?
    pl: az első évadot
  • keeper2
    #14
    Az Adam West-féle sorozatra gondolsz? Abban voltak így megoldva az ütések, de nem emlékszem tojás sütögetősdire, mindenesetre, bár nagyon nevetséges a megoldás mai szemmel, azért kellemes egy sorozat, meg is van a gépemen pár rész, csak sajnos olaszul :(
    A filmekből nekem egyértelműen az első 2 a király, talán egy hangyányival a 2. rész vezet, bár ennek ellenére a legjobb alakítás mégis Joker volt, a 3. és 5. jön utánnuk, közel hasonló szinten, majd messze-messze lemaradva a 4. Ez a jó pontokat leginkább csak a Batman karakternek (nem Clooney-nak!) valamint Schwartzie-nak köszönheti, a sok sok fekete pontot pedig Clooney, a rendező valamint a forgatókönyvíró miatt érdemelte ki, nem tudom, hogy sikerült összehozni, de majdnem kútba dobta ez utóbbi 3 ember a lehetséges folytatásait is Batman-nek. Az 5. rész végre kihúzta a gödörből, bár azért ezt sem nevezném túl nagy számnak. Burton szintjére nem könnyű felhozni egy filmet. Jó volna, ha a 6. részt megint ő rendezné (álom), valamint Batman-nek is Keaton volt a legjobb eddig.
  • Waterhorse
    #13
    Nem volt az komédia. Teljesen komoly alkotásnak szánták azt a sorozatot, egyébként még a magyar Viasaton is ment pár éve. Egyszerűen csak az akkor kor emberei igy oldották meg, ill. a sorozat alkotói így látták Batman világát. Akármennyire is röhelyesnek hat mai szemmel, egy rajongónak még ez is csemege lehet.
  • Noodlee
    #12
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1036007640
  • blackgamer
    #11
    nekem első Batman élményem műholdas csatornákon volt, valami Batman filmsorozat, de ilyen komédia lehetett, amikor megütöttek valakit akkor kiírta, hogy PIFF, PUFF, PAFF , meg amikor pl. elkapták Batman-t és elkezdték melegíteni a lába alatt a talajt, elkezdett tükörtojást sütni
    aki látta annak biztos beugrik, szerintem hatalmas volt
  • Dying Soul
    #10
    Én igazából előszőr a rajzfilmet láttam amit a Cartoon Network sugárzott anno.. vmilyen szinten azon nőttem fel. Nekem nagy kedvencem Madárijesztő.
    És nagyon igazad van, Jack Nicholson félelmetesen jól játszotta. :)
  • qper
    #9
    az eddig készült Batman filmekből egyértelműen Joker.

    Ahogy megszemélyesíti jack Nicholson, az egyszerűen csúcs. Mint ahogy az első Burton/batman film... Imádtam 10 évesen '89-ben, és imádom ma is :)
  • McGrady
    #8
    :D
  • Nh Shevits
    #7
    elég rosszul sikerült darab...
  • jointeer
    #6
    -Mit mond Batman Robinnak, mielőtt beszállnak a Batmobilba?
    -???
    -Robin, szálljunk be a Batmobilba!

  • Dying Soul
    #5
    Én lekapom őket, és majd duplarétegű lemezre ki.
    De most inkább arról beszéljünk, hogy va-e kedvenc karakteretek, és ki az?
  • blackgamer
    #4
    mert nem vagyok rajongó, és nem ér meg jelenleg nekem annyit
    de felkerült az "egyszer megveszem" listámra
  • Garfield
    #3
    Lehet, hogy hülye kérdés, de miért nem rendeled meg külön az antológiát? Az csak 10990.
  • blackgamer
    #2
    én szerettem a Batman részeket, bár a legutóbbit nem láttam
    mindenestre várom, hogy a Batman: Kezdődik! + Batman: A mozifilm antológia (10 DVD) pack ára 10 ezer alá kússzon, mert akkor megveszem
  • Dying Soul
    #1
    Azt hiszem senkinek sem kell bemutatnom, eme Tim Burton és Joel Schumaher által rendezett nagyszerű klasszikusokat. Mindenki ismeri -egy jó ideig- magányos hősünket, Bruce Wayne-t, aki álruhába bújva igazságot szolgáltat Gotham City alvilági utcáin.
    A kereső nem talált Batman topikot, csak a Begins-t, de itt nem arról lesz szó.