53
Magyarországon lehet e kapni ill. van e valakinek?
  • totl
    #53
    Hi ilyet hol lehet kapni?
  • neménvoltam
    #52
    asserossz
  • OPM
    #51
    háhá, voltam ma a djshopban... ez valami vicc...

    a natúr pólók 10e-nél kezdődnek ezeket a világítós cuccokat meg 20-22e-ért árulják
  • neménvoltam
    #50
    partiarcok.hu-n olvastam
  • francois
    #49
    hy vágja vki azokat a számokat amik a cyberdog.net oldalon mennek?


  • OPM
    #48
    dehát az egy lemezbolt
  • neménvoltam
    #47
    A CYBERDOG MEGVÁSÁROLHATÓ:

    DJSHOP
    IX. kerület, Vaskapu u. 41.
    Nyitva tartás: hétfőtől-péntekig 14:00 - 18:00
  • neménvoltam
    #46
    mármint a bp-i :)
  • neménvoltam
    #45
    címet sajna még nem tudok, de hamarosan meglesz az is remélem
  • neménvoltam
    #44
    Cyberdog - Progresszív öltözködés
    (2006-04-12)

    A divat világában 12 évvel ezelőtt jelent meg a Cyberdog márka és a mai napig megmaradt piacvezető márkának az underground szférában. Egyértelmű vezető szerepe van a mai "cyber fiatalság kultúrájának" megteremtésében.

    A cég komoly erőfeszítéseket tesz azért, hogy mindig lépés előnyben legyen a divat evolúciójában, fontos számára, hogy a trendet vezesse, és ne kövesse.

    A Cyberdog ruhákat viselni ma már egy életstílus, amely az önmegvalósításra ad lehetőséget az igazi partyarcoknak. Kollekcióinak üzenete, hogy vállald fel önmagad, egyéniségedet és lázadj a hétköznapi szürkeség ellen!

    Termékeinek egyedülálló fizikai megjelenésével arra ösztönözz, hogy minél kifejezőbb legyél. Különleges stílusú party ruhái a világ bármely részén megállják helyüket.
    A Cyberdog márka elsősorban érdekes hangreaktív ritmusra, ütemre lüktető pólóinak; uv-fényben erősen világító ruháinak; valamint különféle egyedi mintáinak köszönheti ismertségét a partyarcok világában.

    A Cyberdog nagy figyelmet fordít ruháinak különlegességére, extrémitására. Olyan tervező team-mel dolgozik, akik szakmailag a legmegfelelőbbek arra, hogy a legjobban vissza tudják adni azt az életérzést, amit ez a márka képvisel. A Cyberdog próbálja technológia határait is túllépni, és folyamatosan fejleszti előállítási technikáit, hogy minél különlegesebb anyagú és formájú nyomott mintákat, valamint minél érdekesebben villogó kijelzőket hozzon létre.

    A Cyberdog fő boltja Londonban, Camden-ben található, ami önmagában is a világ leghíresebb cyber boltjává nőtte ki magát, hiszen hetente több ezren látogatják meg a katakomba jellegű üzletet. Azzal a szándékkal alakították ki az üzlet dekorációját és használtak különleges fényeket, hogy a vásárlás élményé, interaktivá váljon. Az üzlet egy olyan hely legyen, amit élvezet meglátogatni, ahol a művészet és a ruha otthon érezheti magát.

    Forrás: Zene.hu
  • Viktorr
    #43
    nekem meg egy hosszúújjú fehér póló
    überállat
  • Gladiator
    #42
    király, nekem kell oylan világító öv.
  • Viktorr
    #41
    MEGJELENT MAGYARORSZÁGON IS!!!!!!!!

    Budapesten!

    Kiderítem merre....
  • neménvoltam
    #40
    Huh... én úgy tudom ezek nyomtatva vannak, de van egy másik fajta póló, amit külföldről lehet beszerezni Paypallal, íme.
  • Viktorr
    #39
    Köszi majd ha arra járok belesek.
    Figy:látom szereted a technot,érdeklődök,hogy nem tudsz-e olyan boltot ahol lehet kapni I Love Techno(I Love HardTechno) feliratú pólót?
  • neménvoltam
    #38
    találtam még egy hasonló boltot, ennek sajna nincs honlapja, picikét drágábbak, de vmi hihetetlenül jók. Cím: Bp. Teréz körút 35 fsz/9 Herczeg Zoltán a tervező, az ő nevével van fémjelezve a bolt
  • neménvoltam
    #37
    a mai márkás ruhák árviszonylatához képest én annak tartom
  • OPM
    #36
    az neked korrekt??
  • neménvoltam
    #35
    korrektek. a póló amit most vettem, az 4950 Huf volt
  • BADE
    #34
    árak?
  • neménvoltam
    #33
    nos én az előbb meglátogattam a boltot, hihetetlen jó nagyon nagy a választék, és nem csak pólókat, hanem gatyákat, cipőket, táskákat és egyéb kiegészítőket is lehet kapni.
  • neménvoltam
    #32
    jaja, ma már azért ilyen stílusú felsőket nem nagyon lehet kapni márkaboltokban (talán elsősorban azért tetszenek nekem is ennyire :))
  • I.C.ram
    #31
    Valamikor bevásárolok nálüuk, mert ezek kegyetlen jók.
  • I.C.ram
    #30
    Ja most látom, hogy ez magyar bolt :D bocsi, nem szóltam :D
  • I.C.ram
    #29
    Húú ezek nagyon bejönnek. Ilyet lehet itthon is szerezni valahonnan? Tehát konkrétan ezekre gondolok.
  • neménvoltam
    #28
    szóval ilyen stílusú pólókat
  • neménvoltam
    #27
    hupsz elszúrtam
  • neménvoltam
    #26
    stílusú pólókat amúgy lehet kapni bp-n a Múzeum krt. 7-es szám alatt.ilyen
  • neménvoltam
    #25
    nemtom, nekem nem volt ilyen problémám
  • Dave77
    #24
    A McAfee meg jelzett, hogy trójai akart jönni...
  • OPM
    #23
    Világító ruhák :)

    LOOOOÁÁÁÁLLLLL :DDDDDDDDD mekkora!
  • neménvoltam
    #22
    amúgy találtam egy-két érdekes oldalt ezzel kapcsolatban:
    Shaman Electro
    Spacetribe
    Világító ruhák :)
  • neménvoltam
    #21
    huh ezek rohadt jól néznek ki, de sajna a hozzájutás elég körülményes. télleg jó lenne nálunk is találni egy ilyen boltot
  • Gladiator
    #20
    héj, ezek tök jó ruhák. izgik.
  • Zillo
    #19
    Konkretan cyber ruhakat arusito uzletrol nemtudok,de ha viszel egy tervet,otletet,kepet,varronök siman megcsinaljak neked.

    Vagy nezz korul itt:

    DÉMON
    Extrém ruhák árusítása és készítése, egyéni ötlet alapján is!

    Nyitva:
    hétköznap: 10-18h
    szombaton: 10-13h

    Telefon: 06.20.985.52.78
    Budapest, VII., Erzsébet krt. 19.

    esetleg erdeklodj utana azld50-en,ott tomenytelen mennyisegben szaladgalnak az ilyesmi nepek,de szerintem ök is max a varronöt tudjak ajanlani ;)
  • VitaminC
    #18
    Cyberdögös ruhák =)

    Retrockban láttam legutóbb ilyeneket, de gyérebbek voltak
  • Viktorr
    #17
    akinek tetszik
    de amugy cyberesek
  • Adi
    #16
    ezek milyen ruhák?!
    KIK hordják?!
    Hyperesek vagy mi?!:)
  • Viktorr
    #15
    :(
  • Ch_Slater
    #14
    sorry, semmit nem tudok a rendelésről.
    csak egy évig londonban voltam és sokszor benéztem oda, innen ismerem. bármikor beesik az ember a nap folyamán, DJ nyomatja a dübörgő zenét, bőrtangában táncolnak a színpadon a táncosaik, meg ilyen extrém dolgok.
    sajnos nem lehet bent fényképezni, pedig minden lefényképeztem volna :))