438
Végtelen határok minden mennyiségben.
  • Major
    #1
    A népszerű sorozat minden epizódja a képzelőerő határait súrolva mutatja be az emberiség kutatásait, eddig nem ismert, vagy éppen titkolt az új technikákat, a világűr rejtélyeit és megtörtént események alapján mutatja be leghőbb vágyainkat vagy éppen legsötétebb félelmeinket.

    A műsor olyan máig vitatott és sokszor provokatív témákat is vizsgál, mint a genetikai manipulációk, a földönkívüliek látogatása, vagy hogy van-e élet a halál után.
  • Major
    #2
    Figylem! Végtelen határok filmsorozat újra a magyar képernyőkön. Minden hétfő este 22:10-től a Cool Tv-n!

    Olyan embereket keresünk, akik szabadidejüket nem sajnálva, eltudnák vállani a heti 1 rész digitalizálását. Sajnos én technikai okokból kifolyólag nem tudom megoldani. Ezért kérem, aki bármilyen késztetést érez, hogy felvegye a részeket, mindeképpen jelezzen.

    Mivel eddig nem tudtunk, hogy újra elindul a sorozat azért a régi scifi tv-n leadott részekhez kezdtünk feliratokat csinálni (a kész feliratok a www.feliratok.hu -n elérhetőek). De sajnos, a kis létszám miatt, nagyon lassan haladunk. Aki segítené szeretné a munkánkat az szintén jelentkezhet, akár fordítónak akár időzítőnek.

  • _Vegeta_
    #3
    Ez a the outer limits?
    Mer ha igen akkor kotelezo lesz hetfonkent a cooltv-t neznem. :]
  • NuCLEARScoRp
    #4
    Jó kis sorozat... régen láttam jó pár részt és nagyon tetszett
  • phalanx
    #5
    bazz rég óta adják már a cool tv-n? hogy nem vettem észre???
  • NEOreg3
    #6
    az a rész tetszett a legjobban amikor nanobotokat vett be a férfi, hogy kigyógyuljon a rákból, erre azok csiáltak neki kopoltyút meg medúzabőrt:D
    meg amikor a Nap felrobbant, na az se volt semmi...

    vagy ez az a sorozat egyáltalán?
  • akyyy
    #7
    hát én össze vagyok keveredve, volt a végtelen határok és az alkonyzóna....

  • Sephi
    #8
    Ez kujva jo :D
  • mrzed001
    #9
    Hát, megvan az összes része angolul, most meg lesz magyarul is :)) (már ha megvették a teljeset?). Az első pár részt nem ilyen 0:30 környékén adták (ezért nem digiztem, mert akkó má fejemet venné az asszony).
    Ha más le tudta digizni, please tegye fel E-re!

    Magáról a sorozatról annyit, hogy Many Coto remekműve. Minden rész más sztori, talán csak 1-2 részhez készült folytatás (talán Double Helix volt az egyik címe, amikor prof aktivizálja a génállományának inaktív részét, mert szte ez az evolúció kulcsa)
  • Major
    #10
    Most hétfőn volt az első rész. /1x01 Sandkings I./

    Nekem is meg van 1-2 rész angolul, de van egy pár szinkronos részem is a régi tv3/tv2-es időkből. De sajnos ezeknek a minősége nem az igazi. Ezért keresünk olyan embereket, akik szabadidejüket nem sajnálva, feldigiznék jó minőségben és akkor már a feliratokat sem kellene csinálni a rossz minőségű scfi tv rippekhez.
  • mrzed001
    #11
    Azért van ott jópár részból 640x... -es DVD rip is angolul :)
  • Major
    #12
    Van persze. 6 kiadaott dvd, 36 db rész. Sajnos nem évadonként.
    De, ha információim helyesek, novemberben kiadják az első évadot dvd-n és utánna 6-9 havonta a többi évadot.

    Ha a filmet nem is venné fel valaki (persze ez lenne a legjobb), legalább a subot felvehetné és akkor már sokkal könnyebb dolgunk lesz megcsinálni a feliratokat a dvd kiadáshoz.
  • sz4bolcs
    #13
    Én is nagyon úgy emlékszem, hogy Alkonyzóna=homályzóna=twilight zone=végtelen határok, legalábbis annak keretein belül ment. Emberi rejtett félelmeket dolgozott föl. Úgy emlékszem volt benne egy olyan rész, aminek az a címe, hogy Rémálom 20000 méter magasan=nightmare at 20000 feet, ahol egy faszi repült a repcsin, nagy vihar, villámlás, ami kell, és rémeket látott.. egy szörnyet, vagy goblint vagy mit a szárnyon, a hajtóművön. ÉS idegösszeroppanást kapott tőle.

    Légyszi fejtsétek meg, miért párosítom az alkonyzónát a végtelen határokkal. Abban biztos vagyok, hogy a kettő keveredett, vagy van egymáshoz közük. Csak nem tudom mi.
  • mrzed001
    #14
    Volt, amikor egymás után adták annakidején PRO7-en (vagy a TV3-on? öregszem), egyébként az égadta egy világon semmi köze tudtommal a Twilight Zone-nak a The Outer Limits-hez :)
  • _Vegeta_
    #15
    Ugylatszik itt lesz a valasz a kerdesemre. Hetfonkent akkor tv-t kell majd neznem. :)
  • mrzed001
    #16
    Erősen ajánlott :p
  • _Vegeta_
    #17
    Mondhatni. :D

    Akkor eddig csak 1 resz ment le?
  • mrzed001
    #18
    Elgondolkoztam hirtelen, hogy melyik szériában is volt több jó rész, de istenigazából döntetlen. Valahogy sikerült minden szériába kb azonos számú jó részt belevarázsolni (bár talán 2-3 lehetett a legjobb, de minimális a különbség)
  • Major
    #19
    Csak az első rész ment le eddig...
  • _Vegeta_
    #20
    Kossz. :)
  • QuippeR
    #21
    ezt beteszem kedvencekbe, különben biztos elfelejtem hétfőig...
  • _Vegeta_
    #22
    En mar cselekedtem ezugybe. :D
    De duplabiztonsag: a mobil ebresztojet is beallitottam akkorra. :D
  • mrzed001
    #23
    Akkor szólj rám is hétfőn, különben el fogom felejteni bedigizni :))
  • _Vegeta_
    #24
    Ezt mar lehet elfelejtem, de azert megprobalok beszolni. :)
  • mrzed001
    #25
    :)))
    Öregszem :)
  • _Vegeta_
    #26
    Ugyan :)
  • NiGhTM4R3
    #27
    Régebben a kedvenc sorozatom volt, veri az X-aktákat, nagyon szerettem és 1000 éve keresem. CoolTV most nagyot nőtt a szememben!
  • PxE
    #28
    Ja támogatom!!
  • Major
    #29
    Jó hír a rajongóknak. 2005.november 1-én kiadják az első évadot DVD-n, aminek az ára 59,95 $. És ha minden jól megy, akkor 6-9 havonta megint egy évadot /persze ez változhat/.

    Állítólag már egy valaki veszi fel a subokat és dvd-rippek alá fogja berakni és úgy fogják fel rakni a netre. De ez közel sem biztos...
  • agyhalál
    #30
    Szesz Ilu

    Én is nagyon szerettem ezeket a történeteket és nagy örömmel fogadnám, ha valaki hozna akkora áldozatot, hogy elkezdené bedigizni a részeket.
  • _Vegeta_
    #31
    Feneeeeeeeeeeebeeeeeeeeee. :)
  • QuippeR
    #32
    hát nem elfelejtettem? :/
  • mrzed001
    #33
    Veszem, de ez egyébként egy gyenge rész, nálam csak 4 pontot kap (/10)
    Majd az 5. rész jobb lesz, az már 6 pontot kapott tőlem :)
    A 8. rész 8 pontot, a 12. 7-et
  • Gorvik #34
    EZAZ!
    Azt hittem a mai rész valójában az Y-aktákban volt, de nem!
    Rohatt nagy!
  • Gorvik #35
    Megtudja valaki mondani, hányadik rész, mikor egy béna ember mellé egy robotnőt adnak, és az később "félelmetesen" emberi lesz?
  • mrzed001
    #36
    Passz, robotos volt jópár
    Most a következő is az lesz: Valerie 23
  • spyderco
    #37
    A következő heti részben lesz port.hu
  • Gorvik #38
    THXVM!
  • _Vegeta_
    #39
    Enis Lfelejtettem, de eleg vacak resz volt. Mar amit lattam belole. :)
  • wallsh
    #40
    Király a sorzat ,bár ez a rész nem volt egy 5*-os! Tudja valaki az intró miért hiányzott? Remélem ebből nem csinálnak szokást.