151
Melyik a kedvenced? Melyiket utálod?
  • dragon11
    #151
    Én a sárgabarackost imádom meg a pogácsa.:D:D
  • edemm
    #150
    Nekem a pizzás és a sajtos pogácsa a kedvenceim, de jöhet még kakaós is :D
  • Hajnalcat
    #149
    igen.
  • n3whous3
    #148
    Imádom ezeket, az édesek jobbak kicsit (pogácsát leszámítva), mert ahogy mondja Kandurex, a többi hidegen már nem valami jó.

    A kedvencem a kókuszos csiga, vagy mi a tököm a neve :D
  • Kandurex
    #147
    sajtkrémes, szalonnás (bacon), pizzás...általában szeretem, de amikor már ki van hűlve :/ fele annyira sem ízletes
  • whining
    #146
    tegnap nézegettem a sütiket, hogy milyent vegyek utazás elött, aztán hirtelen meggondoltam magam, mikor láttam hogy a kosarak teli vannak döglött legyekkel
  • szilvi92
    #145
    Sziasztok! Régebben írtátok, hogy lehet kapni ilyeneket fagyasztva is. Hol? Én még soha nem láttam....

    Amúgy meg a sajtos grissinit és a baconos falatokat szeretem a legjobban...
  • Mirtil
    #144
    Elte lágymányos előtt van egy, de az nem pékség, hanem csak ilyen kihelyezett teherautós izé... üzletnek nem rossz, a sok éhes egyetemista szünetben megy ki enni

    a fornettiből én a pizzásat szeretem a legjobban
  • leoon
    #143
    Nagyon finomak! Mondjuk mindig csak sajtosat kajálok!
  • Hajnalcat
    #142
    Pont ma ettem Fornettis sajtos pogácsát. Írnom se kell, nagyon finom volt, mint minden Fornettis termék. Csak tudnám, hogy csinálják ilyen finomra. Megszerezném a receptjüket.
  • akyyy
    #141
    én 200 ft-ért szoktam kérni, alattunk ad ért vagy 250 dekát, plusnál meg csak 180 körülit ( igaz ott 190et kérnek érte, hiába mondom hogy 200 ftért:D)
  • Prince of Máté
    #140
    én a CBA-ban szoktam venni de csakis: sajtos, csokis, barackos pogácsát.
    10 deka = 90 ft
    CBA-tól 10 méterre egy maszeknál 130 a 10 deka..
  • flippy
    #139
    Fú, engem naon elkap a hányinger, ha meghallom azt a szót, h Fornetti. Már most is keringet az öklendezés:S Lehet h valami rossz emlék köt hozzá, amire nem emléxem:) Az biztos, ha hányni akarok, akkor elkell mennem a fornettis üzlet előtt, és taccs:D:D:D
  • Phat Smoker
    #138
    lehet,hogy az aluljárókra specializálódtak :)
  • Daza500
    #137
    Tud valaki olyan Princess pékséget mondani, ami nem aluljáróban üzemel ?
  • RaZoK
    #136
    pudingos
  • katze
    #135
    Fornetti... Csakis a sajtos pogácsa... beszteszt :)
  • qper
    #134
    mert hála az Égnek, mi magyarok/európaiak annyira nem vagyunk gyökerek és korlátoltak mint amerikai társaink. Mi hozzájuk hasonlóan nem zabáljuk éjjel-nappal sem a Fornettit, sem a mekit. Hidd el, ha hasonlóan alulexponált társadalomban élnénk mint amilyen a nagy vizen túl van, már elkészült volna a Fornettis verzió is :)
  • Brankley
    #133
    Na, ez is igaz
    Mondjuk még a fornettiről nem készült egy olyan film, mint a Super Size Me
  • qper
    #132
    látod, ez igaz.

    viszont fél kiló lekvárosban már kevésbé több a vitamin, mint mondjuk egy fishmac-ben, vagy esetleg egy cézár-salátában :)
  • Brankley
    #131
    Összes fornetti jó.
    qper: A teljes kiörlésű lisztből készült pogácsába több vitamin lehet, mint egy sajtbuirger menüben
  • NSTSpider
    #130
    Én szeretem a fornettit de csak frissen melegen jó.A pizzás jön be nekem a legjobban
  • qper
    #129
    najó de még 600 Ft mekdónádszban is több tápanyag van mint 600 Ft fornettiben.
  • [HUN]PAStheLoD
    #128
    Nálunk frissen sütöttet adnak, melegen, és az zsír ;]
    mondjuk drága, de ~600 ft-ból már jól lehet lakni, ami nem vészes, pl. mcdónác ~1000ft-os bigmek, és még beférne 2 mcrojál.
  • Crazygirl
    #127
    sajna ugy nincs meg, mert haromszor akkora egy oldal mint egy a/4es lap... Amugy teljesen jol le van irva benne, hogy melyek a legnagyobb ilyen jellegu rendszerek...
  • Hanga
    #126
    nekem is:)
  • qper
    #125
    hát,akkor üdv a klubban :D
  • Kata
    #124
    imádom
  • qper
    #123
    ha esetleg megvan digitális formában, átküldhetnéd :)
  • Crazygirl
    #122
    ezt en is ismerem, nekem valami 30 oldalas ismertetom van errol.. :D
  • qper
    #121
    Épp most olvastam, hogy a Fornetti európában a harmadik legnagyobb franchise-rendszerű üzlethálózat. Az első a McDonald's, a második valami olasz multikonszern...
  • tomsolo
    #120
    jól! :)
  • alberto 15
    #119
    :DD
  • desigo
    #118
    ne is mond
  • alberto 15
    #117
    de jól esne most egy kis pizzás pogi :P
  • Crazygirl
    #116
    a sajtos grissini meg a sajtos rud ugyan az, bar te szerintem a vastagabb sajtos rudra gondolsz, amin nincs szezam mag... Jol gondolom???:D
  • Voltan
    #115
    Én mindent megeszek, ami a kezem ügyébe kerül. :DDD
  • eLviRA
    #114
    én nem szeretem. olajos és bár ízes, tömény szénhidrát. felesleges kalória. és egészségtelen. ja és biztos van benne E-antivitamin is. :-)
  • tomsolo
    #113
    éne a sajtos rudat szeretem sajttal töltve
  • Crazygirl
    #112
    ja hat olyat mi is arultunk de soha sem szantam ra magam hogy megkostoljam..:D Valahogy kimaradt az eletembol.
    Amugy nekem a kedvencem a turoson kivul a sajtos grissini... Nahhh hat az almaim kedvenc sutije de az is csak frissen jo, amikor kiveszed a sutobol..:S
    Aztan meg arultunk baconosat, kaposztasat,sajtosat (pogit is), tepertos pogi, ezek a Norbi cuccok, pizzas, barackos, turos, turo-makos, meggyes, almas-dios, meg meg volt egy csomo..:D