151
Melyik a kedvenced? Melyiket utálod?
  • qper
    #111
    asszem más probléma volt ott :)

    feltéve persze ha frissek voltak az összetevők. a kakó ugye nem ütközik a tejjel mint ahogy a péksüti sem :) de ha a tej rossz volt... :D
  • franco
    #110
    kb 2 éve ettem utoljára és nem hiányzik
    ja és akkor se én vettem

    fassák
  • Vegas
    #109
    Nemrég ettem valamien kakaós sütit, és ittam hozzá tejet..ahh, úgy összefostam magam :C
  • McGrady
    #108
    én a káposztással voltam így..pff de szarvolt
  • daeemoon
    #107
    Na mindegy eccer mindet ki kell próbálni. Hisz: "Egyszer élsz. Kezedben a kulcs!"
  • Crazygirl
    #106
    hat igen en mar kostoltam de azzal eskuszom vallatni lehetne annyira szar... Nem tudom ki tudja azt megenni de nem is sokan vettek..:D
  • daeemoon
    #105
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD olyat még nem ettem, de kipróbálom majd
  • tomsolo
    #104
    amire az van irva: norbi csak szar lehet -.-
  • daeemoon
    #103
    Fornetti.... Nyami
    Hát igen van pár fura ízű.
  • qper
    #102
    persze, mostmár egyszerűen követhetetlen a dolog :)

    én még 99-ben sütöttem a sütiket, a két sós két édes akkorra vonatkozott. Ma már beleőrülnék annyféle van :)

    mennyiért adjátok Ti a boltban?
  • szando
    #101
    jaj, ték :D
  • szando
    #100
    finom, finom, csak az a baj hogy fagyasztottból csinálják, és ezért a tészta olyan fura állagú, meg ráragad a szájpadlásra. plusz ha kihűl akkor meg mehet a kukába
  • ffxi
    #99
    Majdnem mindennap kapok 150 ft-ot és bemegyek és kérek a kedvencemből: "Kérek a baraclekváros ból 150-ért!" :)))

    Hhmmm....
  • Crazygirl
    #98
    nalunk nagyon sok fele suti van es nagyon finomakat tudok sutni... Pogi, barackos es turos alap dolog. Ezen belul pizzas, meggyes, makos-turos, muffinok, Norbi Up-date termekek es meg sok mas is elofordul. En szeretem ezeket sutni, mert annyira finomak hogy az eszmeletlen. Meg hat jo elfoglaltsag is.. .:D
  • qper
    #97
    kilencvenhét
  • qper
    #96
    az is nagyon zorál!

    a csaj pedig nagyon rendes, hogy lebeszélt róla.

  • akyyy
    #95
    ma a kedves hölgy reggel felvilágosított, hogy a sajtos pogácsából nem akar adni, mivel az már a tegnapi. de ajánlotta asajtkrémes fornettit, ami isteni fincsi volt:)
  • Shaman
    #94
  • qper
    #93
    Én is dolgoztam egy üzletben még fiatalabb koromban, ahol többek között Fornetti sütiket is csináltam (akkor még kétfajta sós pogi volt és kétfajta édes /barackos, túrós/. Elég gyakran megfeledkeztem róla hogy a sütőben süti sül, ami ilyenkor igen sötétbarna árnyalatot vett fel, de nem volt mese, el kellett adni. Bevezettem hogy porcukrozom a sütiket, mert az "ápol és eltakar". Még a vevők is örültek neki, hogy édesebbé teszem a sütijüket:)
  • Crazygirl
    #92
    En nyaron Fornetti uzletben dolgoztam es meg jovo nyaron is ott leszek. Isteni finom sutiket csinaltam es nagyon jo volt a tarsasag is. :D En imadom a Fornettit..:D
  • ssk3
    #91
    Van tökös-mákos fornetti ?
    a m ú g y j ó k a f o r n e t t i s c u c c o k
  • desigo
    #90
    tegnap ettem gomba-husost és elég jó volt!
  • qper
    #89
    jaja, meggyes rulez (de nem az uj, hanem a regi kockaformájú)

    ilyen gombas-husost meg nem ettem, de egyszer majd megprobalom.

    a pizzást csak úgy szabad enni, ha van az ember keze ügyében valami ásványvíz/üdítő :)
  • jazzy
    #88
    Barackos.. az nagyon jo, husos-gombas is nagyon finom ( eszmeletlen hulyen hangzik de tenyleg finom :D ), a pizzas se rossz csak kicsit tul fuszeres szvsz. Eshat persze a meggyes.
  • akyyy
    #87
    esküszöm minjdárt lemegyek és veszek mégegy adaggal:D
  • qper
    #86
    helyes! mire a suliba értél volna, tuti elszottyosodik :)
  • akyyy
    #85
    Uhh, észrevettem hogy ami melettünk van az reggel nyitva van, és már akkor friss pogácsák várakozak rám, ma vetem is 15 deka körülit, és ez kb 157 ft szokott lenni! (+- ha rákérdez, hogy "Elég lesz" vagy "Maradhat?")
    IStnem fincsi, suliba akartam megenni, erre már előtte bezalámtam az egészet:D
  • desigo
    #84
    a túrót meg helybe rakják bele saját kezűleg
    hehe
  • Sil78
    #83
    Nekem a túrós a kedvencem. Mellesleg mi gyártjuk és szállítjuk nekik a lisztet, szóval legalább részben tudom, mi van benne. ;-) De a Princess termékeit is Magyarországon gyártják (szóval az is magyar termék), nekik is mi szállítunk.
  • desigo
    #82
    Azért a húsos bourekesuk az finom.
  • Bandee1987
    #81
    Én inkább nálunk megveszem a helyi maszek pékségben a pogácsát meg sütit, egy pite 55 ft (a többi sütinek is ennyi az ára), 1 kg sajtos pogi 600 ft (mellesleg ezerszer finomabb, és még másnap is ehető)
  • qper
    #80
    Nagyon mocsok cég a Princess. Piszok drága. Cserébe nem is veszek és nem is vettem soha semmit náluk. Ráadásul nem is magyarok, a Fornetti meg az. Ezzel is támogatom a magyar árukat :DD
  • Ramore
    #79
    a princess pékség a legnagyobb vicc, mert Bp legdrágább "péksége", de hogyan lehet egy pogácsa száraz, és zsíros egyszerre?
  • McGrady
    #78
    azannya!!
    itt 120 körül
  • Darkboy
    #77
    Itt tatabányán 80Ft/10dkg :)
  • qper
    #76
    Te hol veszed ilyen drágáért? Gondolom te is Bp.
  • alberto 15
    #75
    az jó
  • Guilty01
    #74
    95 Ft/10 dkg
  • alberto 15
    #73
    nálunk 160Ft/10 dkg :C
  • qper
    #72
    Na az nem sok egyáltalán. Ez nem Bp ugye? Legalább friss volt? :)