573
  • kirol
    #12
    Jöhetne már valami demó!!!!!!!
    Vagy inkább a full verzió!

  • kirol
    #11
    De pontosan mikor is jön, mert a honlapon semmi nincs.


  • kirol
    #10
    Benoit Sokal és csapata még be sem fejezte a hamarosan megjelenő Paradise játékot, máris elárulták, hogy még két kalandjátékon is dolgoznak. Az egyik egy kis szigeten játszódó egyszerű, point and click irányítású kalandgamma, a Sinking Island. Ezen a trópusi szigeten egy milliárdos villája található, ahol brutális gyilkkosságok történnek. A mi feladatunk a bűntények felderítése lesz. A másik játék pedig az Aquarica, amely a első híresztelések szerint 3D-s lesz. Tehát van minek örülnünk, a kalandgémek ezéven még biztos nem halnak ki...

    Forrás: AdventureGames.hu
  • kirol
    #9
    Én már nagyon várom!

    A mostani infó szerint is jövő hónap a megjelenési dátum.

  • rlacc
    #8
    Sziasztok.

    Rövidült a neve a Gama-nak. Úgy túnik a Lost Paradise csak munkacím volt.
    Most csak szimplán Paradise.

    Nemsokára beindul a hivatalos honlap is. Örvendjünk!!! :)

    http://www.paradise-game.com/

    Elvileg idén februárban jelenne meg, de ez októberi info.

  • Csuhai G
    #7
    Sajnos nincs! :((
  • Bircsike
    #6
    Valami info van már róla?
  • BBird
    #5
    Igen, annak is Lost Paradise alcíme volt.
    Ebben viszont Sokal keze van ismét, aki ugyebár a Syberia részek történetéért is felelős. Ez, azt hiszem elég bizonyíték arra, nem fogunk csalódni... remélem! :-)
  • Seth
    #4
    Már rég lelőtték , azért csillant fel a szemem hirtelen. (sajnálom, mert imádtam az első részt)
  • haxoror
    #3
    Outcast2 project még él egyáltalán?
  • Seth
    #2
    Amikor először megláttam a képeket azthittem az Outcast 2-ről van szó, asszem annak is ez volt az alcíme. Azt nagyon sajnálom hogy ez nem az, de ennek is vmi rohadt jó világa meg hangulata van így a képeket elnézve. Tárt karokkal várom..
  • BBird
    #1
    Benoît Sokal műve újra a képernyőre kerül White Birds Productions fejlesztésében.
    Témáját tekintve kalandjáték ismét.

    Nem tudom, van-e topic neki, első nekifutásra nem találtam.

    White Birds Productions
    Egyéb infó és képek: Hardwired