364
  • FERNANDINHO1997
    #364
    ----------------------Neuer---------------------------

    Alves------------Puyol-----------Terry------------Lahm--------


    ------------------------Iniesta-------------Xavi-----------

    --------Robben-----------------------------------------------Kroos

    --------------------Messi------------------Neymar-----


    csőő :D
  • bakkerman
    #363
    version 2.0
    balszél Pedro
    közép Villa
    jobbszél Messi

    amit a version 1.0-ban felvázoltam,az lesz a kezdőcsapatunk a szezonban,mivel a svéd nem fog padozni
  • limperatore
    #362
    ibra :DSA_:ADS:AD_ADS:ADS
  • bakkerman
    #361
    Valdes-Alves-Puyol-Pique-Adriano-Busquets-Xavi-Iniesta-Villa-Messi-Ibrahimovic
    fél percet nem kellett gondolkodnom :)
  • LasCar16
    #360
    Lloris-Maicon-Thiago Silva-Hangeland-Lahm-Cambiasso-Schweinsteiger-Xavi-Sneijder-Dzeko-Müller

    felállásnak meg egy: 4-3-1-2
  • XTHB
    #359
    messi félre tettem:D ibra mellet csak hátrébb annyival mint amennyivel hátrébb van most :D
  • XTHB
    #358
    --------julio césar--------
    Dani Alves-Sagna-Pepe-Sergio Ramos

    Fabregas ---------------- Özil

    -----------Nasri-----Nani-------------

    -------Messi------
    -----Ibrahimovic----------

    cserék:cech,terry,piqué,abidal,iniesta, van der vaart,walcott,arshavin,eduardo,david villa


    :D
  • Huszi84
    #357
    -----Van Der Saar-----

    Alves-Vidic-Ramos-Evra

    Ronaldo-Lampard-X.Alonso-Messi

    ---Torres
    ------------------Rooney--
  • Mososzer
    #356
    ------------Cech---------------
    Alves - Terry - Ramos - Maxwell
    -----------Essien--------------
    Messi------Afellay-------Robben
    --------Agüero-Lavezzi--------
  • LasCar16
    #355
    matyi nem lehecc mer az nem írna ilyet Ibrákádábráról asdad
  • Kocka08
    #354
    Ez a 10 játékos elég lenne::
    Ibrának nincs méltó párja
  • Kocka08
    #353
    Cech
    Daniel Alves-Terry-Puyol-Evra
    Essien
    Gerard-Lampard-Kaká
    Ibrahimovic
  • ForzaInter
    #352
    *vagy számomra közömbös

    ez lemaradt.
  • ForzaInter
    #351
    mindenki a saját maga kedvenc játékosaiból állítja össze a csapatát, mi a faszért kell belekötni? már válogatná be Barcásokat ha nem csípi? én se válogatok a csapatomba oylan játékost akit nem szeretek, a kedvenc játékosaimból rakok össze egy csapatot... ahogy itt a legtöbb ember.
  • campy
    #350
    nyugodj le:) eltűnök örülhetsz...
  • campy
    #349
    az egy dolog de ő már nem Barcás:) a minősítéssel abszolút igazam van arról nem tehetek h kőkemény véleményem van
  • vmvr
    #348
    itt páran tévedésben vannak, egy ilyen álomcsapat szubjektív dolog, ha neki ők a legjobbak, akkor szíve joga. lehet, hogy valakinek a mucsaröcsögei megye 25.-ös csapat játékosai az álomcsapat. nem lehet ebbe belekötni
  • SLICK
    #347
    Gratulálok, ezzel megint minősítetted magad. Leülhetsz
  • Monoton
    #346
    Na lehet csendesedni mostmár!
  • SLICK
    #345
    Figo nem a Barcában játszott? Henry, Abidal, Thuram nem ott játszik/játszott? Bár ha az ős Barcásokra gondolsz akkos valóban betehettem volna Puyolt, de mint mondtam, van akit nála is jobbnak tartottam/tartok.

    De mostmár a tökömet, miért kell belekötni mindenbe? Állítsd össze a Te csaptodat és kész. Én sem hurrognám le, hogy ki szerepel benne és ki nem.
    Azért van ez a topik, hogy mindenki állítsa össze a saját csapatát.
    De neem, nektek gyenge elméjű embereknek bele kell kötni mindenbe, ha már vmi nem tetszik.

  • campy
    #344
    igen bocs h belekötöttünk de miért pont a Franciák miért? azért mert mákosan a Zidanekával megnyertek 98-ban egy vb-t meg egy jogtalanul 2000-ben a 94. percben egy EB-t? ezért tetted te oda Wiltordot pfujj afro válogatott szinte a Francia és még jobbak voltak náluk az Olaszok akkor is...ha nem nyerik meg azt a 2 tornát arrive derci "nagy" Francia válogatott semmit nem nyernek,
  • campy
    #343
    aha max Henryt tetted be és Thuramot aki a szív betegsége miatt visszavonult de ezeket pont utálom nem tehetünk róla:D tudod most van az hogy no comment:D
  • campy
    #342
    mert szinte egyetlen Barcást nem tett be, de érthető Puyolt azért odavártam tőle de mind1...
  • SLICK
    #341
    az miért baj, hogy másokat sokkal jobbnak tartok náluk?
    Egyébként elismerem a barcás játékosok tehetségét is, de ha vannak jobbak akkor csak őket rakom be.
    De ízlések és pofonok...
  • GTheo
    #340
    A "Fiatalok" csapatból aki nem utálja a Barcát, az nem hagyná ki se Messit, se Iniestát, az "Idősebbek" közül pedig Ronaldinhot.
    Xaviról, Puyolról ne is beszéljünk már.

    #338: Nem kötök bele, csak véleményt mondtam rá.
  • vmvr
    #339
    megnézte a logóban lévő címert ;)
  • SLICK
    #338
    hát nem tudom, hogy a csapat felállításom alapján miből jött le neked, de ezek szerint valami médium vagy.

    De érdekes, hogy Barca játékosok is vannak a kereteimben.

    Komolyan nem értem, mi a szarért kell belekötni mindenbe ami nem tetszik? Én vagy bárki más kritizálta a másik csapatát? Nem! Na akkor itt kár is tovább folytatni ezt az eszmecserét.
  • Monoton
    #337
    Azt miből szűrted le hogy "ennyire" utálja a Barca-t?
  • GTheo
    #336
    Nem kicsit látszik hogy mennyire imádod a Realt és mennyire utálod a Barcát.
  • SLICK
    #335
    Az a te bajod
  • campy
    #334
    - ha valami nem tetszik ne kommentáld -
  • SLICK
    #333
    bár már egyszer leírtam, de inkább megváltoztatnám a keretet

    Az idősebb játékoskoból álló keretem:

    Oliver Kahn, Cafú, Thuram, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Claude Makelelé, David Beckham, Zinedine Zidane, Luis Figo, Raúl, Thierry Henry

    cserék:

    Gianlugi Buffon, Michel Salgado, Wiltord, Fabio Cannavaro, Bixnette Lizarazu, Edgar Davids, Michael Ballack, Frank Lampard, Patrik Viera, Emmanuel Petit, Ronaldo, David Trezeguet, Ruud van Nistelrooy, Alessandro Del Piero,

    Fiatalok:

    Iker Casillas, Sergio Ramos, Pepe, John Terry, Patrice Evra, Frank Ribéry, Wesley Sneijder, Andrej Arshavin, David Silva, David Villa, Karim Benzema

    cserék:

    Petr Cech, Bosingwa, Vidic, Eric Abidal, Marcelo, Rafael van der Vaart, Samir Nasri, Cesc Fabregas, Florent Malouda, Arjen Robben, Gonzalo Higuaín, Robinho, Amauri, Pato
  • campy
    #332
    Buffon-
    Védelem: Roberto Carlos(vagy Lahm)- Puyol- Terry- Panucci
    Középpálya: Ronaldinho- Nedved- Xavi- Messi
    Támadók/Csatárok: Villa- Torres csereként Podolski, Owen és még sokan mások ez csak egy hirtelen összeállítás:)
  • Divizio88
    #331
    Bogdan Lobonþ
    Cosmin Contra-Gabriel Tamaº-Dorin Goian-Rãzvan Raþ
    Bãnel Nicoliþã-Rãzvan Cociº-Cristian Chivu-Florentin Petre
    Ciprian Marica-Adrian Mutu
  • Roy4l
    #330
    Lloris
    Dani Alves-Marchena-Mensah-Clerc
    Makoun
    Ederson-Sneijder-VDV
    Benzema-Agüero
  • Rockynhooo
    #329
    CAsillas
    RAmos , Puyol , Terry , Lahm
    Gattuso
    Cazorla , Sneijder, Lennon
    Agüero , Amauri

  • Loál János #328
    :-D!
  • Bulykin
    #327
    pedig sztem ő nem is olyan jó:)
  • Monoton
    #326
    OttaSanyi
  • ForzaInter
    #325
    Torghelle-Messi
    C. Ronaldo-Sándor T.-Vieira-Dombi
    Kuttor-Budovinszky-Terry-Maicon
    Kalac