112
  • Laffite
    #32
    na azért aki látott már jackasst... hát ez azért nem ugyanaz lesz... focilabdával megrúgják szegények mezítelen hátát... hihhhhetetlen bevállalás... LOL

    szal én nem vagyok rá kíváncsi, mert az egész csak arra megy ki, hogy legyen miből meccsre járni Argentínába... Semmi bajom a Ganxstaékkal, de a jackass meg ez 2 külön dolog lesz és szerintem nem kéne azokhoz a srácokhoz hasonlítaniuk magukat, mert azok télleg komolyan bevállalták a dolgokat, de olyat minek nézzek meg amit 10 emberből 9 bevállalna akár már egy ötezresért is...
  • zaki
    #31
    "A műsor egyik érdekessége a minden adásban visszatérő rendhagyó kvíz-játék az “Öröm vagy töröm”, ami új távlatokat nyit a kvíz-showk történetében, ugyanis a kvízmester és a stáb a játékosok otthonába költözik a játék időtartama alatt. Nemcsak a helyszín, hanem a játék menete is újszerű; ugyanis a játékosok saját személyes, kedvenc tárgyaikat teszik kockára, amire a kvízjáték címe is utal."

    itt inkább a sajátjukat fogják majd szétb@szni :D
  • F1re
    #30
    nem basszak szet mas vagyonat - eszt a 5 fasz-ra ertettem :D
  • F1re
    #29
    en igazat adnek blastanak +szerintem megint csak egy nagy elbaszot szar lesz ez is de inkabb eszt nezem mint aszt a bajkeveroket akiket ugy agyon vernek ahogy illik legalabb nem basszak szet mas vagyonat de iet mint ez a bajkevero ez telleg az embereket csak a rosszra tanitja legalabb az 5 okor csak hulyeseg de nem sugalja hogy tegyunk kar a dolgokba csak a hulyeseget
  • jointeer
    #28
    #26
  • Vlala #27
    "majd mellássuk, hogy mijen lessz."
    a helyesírásért bocs, de rájöttem, hogy jobban megélek, ha buta vagyok, mint ha okos.
  • jointeer
    #26
  • McGrady
    #25
    jaaa
    én meg aszitem van olyan hülye aki asziszi h van olyan "jó" mint a győzikezike meg a valóságsokk
    még szerencse h csalódtam
  • zaki
    #24
    szted komolyan írtam azt? ezek szerint idézőjelbe kellett volna tenni, hogy ne legyen félreérthető :D
  • McGrady
    #23
    az RTL Klub új csodaműsora Ganxstaékkal... ----ezt azé nem mondanám.
    azon kívül h a nézettséget emelje meg megin legyen 1 újabb elbaszott műsor nemtom mi értelme van.
  • Kanál
    #22
    egy az egyben lemásolnak mindent dzsekeszből sazl suxx :C
  • Seth
    #21
    Ha havi lesz,akkor én max 3 adást jósolok neki...
  • zaki
    #20
    hmmm, hány rész lesz 6? mert azt írták havi műsor lesz
  • Rafaelo
    #19
    40 éves öregurak mit bohockodnak má? :D
  • Blasta
    #18
    Egyel több ok, hogy ne csak pár 10 ember legyen aki karriert csinált itthon :-)
  • prezi
    #17
    valóvilág indul januártól, addig valamivel kell emelni a nézettséget
  • DJ Bee18
    #16
    azért nme csak a pénzzel kell lemérni, több szempont is van
  • Super Mario
    #15
    Mondjuk ebbe van valami!
  • Rafaelo
    #14
    mekkorát fogsz csalodni :DDD
  • Blasta
    #13
    Hát nemtom. Pár 10 embernél kb. százszor több milliomos van itthon, és a milliárdosokat még nem is említettem :-)))))
  • Super Mario
    #12
    Na, és jó müsor. Én is Ganxsta rajongó vagyok.
  • winnie
    #11
    Ganxsta zotya felépítette a karrierjét. AZTA! Ez igen! Vajon hányan teszik meg ezt rajta kívül csak Magyarországon? Pár millióan biztos.

    de csak pár tíz embernek sikerült igazán.
  • Blasta
    #10
    Lássuk:

    Ganxsta zotya felépítette a karrierjét. AZTA! Ez igen! Vajon hányan teszik meg ezt rajta kívül csak Magyarországon? Pár millióan biztos. (nem, az a pár millió ember nem rap-sztár akar lenni, vannak másmilyen karrierek is)
    De ok, igazad van, ez már mindenképp követendő példa: karrierépítés.

    (halkan jegyzem meg, hogy bármelyik kedves kisgyerek jobbérzésű Anyukájának elkerekedne a szeme zolibácsi vmelyik régebbi számának szövegének hallatán)

    Mennyünk tovább. Milyen műsor is lesz ez az ötökör? Egy olyan, amiben férfiak (közel a 40hez) olyan dolgokat csinálnak, ami EGYÁLTALÁN NEM hétköznapi, nem követendő és nem normális. Saját magukban illetve más emberek magántulajdonában tesznek kárt. REMEK! Micsoda példa! Micsoda emberi értékek!

    (ismét halkan jegyzem meg: zolibácsi beismerte, hogy a Jackass-t próbálják koppintani, ugyanakkor teljesen biztos vagyok benne, hogy 5db, 40 éves, dagadt alkoholista képtelen megközelíteni az amcsi, 20-25 éves, profi kaszkadőr állatok teljesítményét)

    Szóval én végső soron nem kétlem, hogy ez a műsor vmivel érdekesebb lesz mint az ominózus buszos "félvalóságshow" a kezdő kurvákkal és a műmcsókkal, de könyörgöm, olyat senki ne merjen kijelenteni, hogy zolibácsi izzadtságszagú műsora követendő példa lenne bárkinek, illetve értelmesebb lenne mint akármelyik valóságshow.
    Ez a műsor is -hogy is foglamaztál- "tanítja majd a fiatalokat a jóra".
  • precision
    #9
    ő most a jackassről beszélt nem a ganxstaról...és igaza van...miben jobb az hogy szarrátöröd magad, direkt fájdalmat okozol magadnak és még ki is röhögnek...stb. ?
  • Kaplan
    #8
    Csak nézz meg egy Ganxtsát aki felépítette a karrierjét és ezerszer értelmesebb, mint az ilyen nevesincs kiss segg 20 éveseknek akinek az a 'poén' h szarrábasznak egy 5 milliós házat.....
  • tomsolo
    #7
    villidzs pípöl O.o
  • Blasta
    #6
    Uhhh, ecsém, te aztán tudod mi mire való!

    A Ganxsta Zolee műsora (ami nem titkoltan Jackass koppintás lesz) biztos SZÁZSZOR több követnivaló példával fog előállni a fiataloknak mint a "bajkeverők" című - szintén überszánalmas - eposz...

  • Kaplan
    #5
    Ganxtsa 4EVER!
    Rohadt jó lesz ez a műsor!
    Ezerszer értelmesebb mint a "bajkeverők" , hát , hogy az milyen egy fos-szánalmas műsor... Tanítják a fiatalokat a jóra! :P
  • VinylToy #4
    Azt hittem ez is olyan Kómás topik, hát tévedtem :D
  • Vegas
    #3
    Bemutatóba ugyan azt csinálták mint a Dörtiszáncsezben. Gankszta már nagyon beképzelt, szvsz azé megnézem ^^
  • prezi
    #2
    magyar Jackass...
  • zaki
    #1
    nemsokára jön... csípom a Ganxstát, kíváncsian várom :P

    Honlap