112
  • Super Mario
    #112
    Hallom, hogy nézettségileg megbukott a müsor? Nem csodálkozom rajta. Ganxsta Zolee-t ennél sokkal többre tartom, minthogy pénzért hülyüljön a TV-ben.
  • LittleL
    #111
    DD, ezt nem tudtam,
    csak kapcsolgattam a tv-t és éppen ez ment benne,
    aztán tovább is ugrottam.

    Loál
  • szando
    #110
    mivel az az egy rész ment le :D
  • LittleL
    #109
    Én csak azt láttam amikor azokat a tojásokat vitték a
    furgonnal,
    és mind összetört, jó kis buli volt
    ökörködés,

    de nem csodálom hogy levették a műsorról.
  • zaki
    #108
    akkor má be is lehet zárni a topicot
  • obe
    #107
    "erkölcsileg megalázottnak érezzük"..LOL
    kartel meg az erkölcs..kb ennyit ért ez a koppintás, mehet a levesbe
  • béricsi
    #106
    Sajnálattal kell közölnünk hogy az RTL klub eddig hivatalos magyarázat nélkül levette műsoráról az Ötökör című adást! Eddig megjelent sajtóhíresztelések ellenére a műsor jó nézettséget produkált a 18-29 éves korosztály körében (mivel nekik készült ez a műsor) hiába szerette volna a csatorna az átlagnézettséget előtérbe helyezni!
    Egy nagyon jól működő produkciót gáncsoltak el, amit a stáb minden egyes tagja nagyon sajnál! Sokkal nagyobb nézettséget produkált ez a műsor mint pl. a Bajkeverők című valami, ami még a mai napig műsoron van! Természetesen a zenekar hivatalos magyarázatot követel, amit eddig még nem kapott, mert erkölcsileg megalázottnak érzi ezt a bánásmódot! Nem beszélve a most megjelenő albumról és a már leforgatott videóklip további sorsáról, ami az Ötökör műsorra is épült, és ez a döntés ezt nagy mértékben negatívan befolyásolja! Nagyon sajnáljuk hogy ez ilyen formában nem megy tovább mert szerintünk szórakoztató műsort csináltunk és a stáb számára is egyértelműen nem volt izzadtságszagú és a már leforgatott műsorok további sorsa miatt is aggódunk!
    Sajnos minden előre tudomásunkra jutott intelemnek nem hittünk a kereskedelmi csatornákkal szemben pedig óvatosnak kellett volna lennünk nem pedig ilyen baromi jóhiszeműnek, és rá kellett jönnünk hogy olyan emberek hoztak döntést felettünk akikkel soha nem találkoztunk és soha nem is fogunk! Nagyon sok kérdésre még nem kaptunk választ, remélem előbb-utóbb ezt pótolják, ha nem akkor akkor sajnos úgy fejeztük be ezt a forgatást hogy egy bizonyosan sikeres műsort elvágtak az emberektől és nem tudjuk miért! Egyébként zenészek vagyunk és minden keserű szájízünk ellenére folytatjuk a koncertezést és tovább szórakoztatunk!
    Üdvözlet minden rajongónak és kitartás mert mi is azt tesszük!!!!!!

    (kartel.hu)

  • zaki
    #105
    milyen balhé? hány rész lesz még? 5?
  • levi121212
    #104
    Nem forgatnak új részt többet egyet se!
    Valami balhé volt asszem, de az eddig leforgatottakat leadja az rtlklub havonta!
  • zaki
    #103
    ezen a héten lesz.
  • Kaplan
    #102
    Igen? Nah ezt nem is tudtam.
    De akkor már kellett volna lennie hisz októberbe volt az első , nem?
  • zaki
    #101
    nincs vége, havonta van 1 műsor
  • báttyó02
    #100
    hü ez rohadt szarvolt :\
  • Kaplan
    #99
    Eddig csak egy részt nyomattak le...
  • CLINT EASTWOOD9
    #98
    Ennek a műsornak vége lett mert már nem látom az újságban?
    Ami tény az tény ha vége lett hát nem csodálom mert elég rosszul sikerült az el
    ső 15percet néztem de aztán elég volt.
  • Roll
    #97
    Ha ez a műsor tetszik valakinek, azt sajnálom.
  • Tatyla
    #96
    csak szertnének olyan müsor lenni mint a Jackass,de balfékek és gusztustalanok,csalodtam Ganxtában is kábé 3 perc is sok ebböl a ratyibol...
  • Vlala #95
    szar vagy nem szar: legalább bevallottan ökörség. A megasztár, a Való villadék, a Győzike vagy a Bajkeverők be nem vallottan, de hasonló ökörségnek nevezhető...

    Ganxtáék legalább azzal indítottak, hogy csinálnak egy baromkodós műsort, nem úgy, hogy "gyökereiben változtatjuk meg a magyar tévénézők szokásait"

    Összefoglalva, nekem tetszett, már kellett egy ilyen.
  • DJviolin
    #94
    Nekem tetszett. A Győzike után már bármi jónak minősül. :-) De tényleg! Azt el kell ismernetek, hogy a nagyon nagyon ratyi bajkeverőknél, és a győzike ratyishownál százszor jobb. Hogy a jackass jobb! Már megint ez a kukacoskodás. Tudjátok. Kiscsit savanyú, kicsit sárga, kicsit gangxtás, de a, mienk! :-)
  • jazzy
    #93
    Milyen igaz :)
  • jointeer
    #92
    geciszar ez a ember és a "bandálya" is. gratulálok az értelmi <khm-.-> szerzőnek:|
  • bigfoot
    #91
    a zene engem is érdekelne!!
    sztem a műsor nem rossz!inkább ez mint a győzike!akinek pl nincs kábel,upc és nem tud jackass t nézni annak jó ez is
  • fifi
    #90
    ???
    elég furcsa ízlésed van drága kisfiam!
  • Voltan
    #89
    Egyedül a főcím animációja volt benne jó. Helyesek voltak a rajzolt ökrök :D
  • Duddits
    #88
    Az nekem is kéne. :-)



    A műsor... Háááát.... Elég ratyira sikeredett.
  • #87
    A főcím zene nincs meg valakinek?
  • Phat Smoker
    #86
    'Isten műsor' ???

    te egy beépített ember vagy, mennyit fizettek neked azért, hogy jó hírét keltsd a műsornak ? :))
  • Sylvester
    #85
    Ez egy isten müsor:D:D
  • ugot2know
    #84
    ez még a Budapest tv-n is szar lenne...
  • Rafaelo
    #83
    szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt szar volt
  • Iwant2Belive
    #82
    szerintem a kvízműsor sem volt rossz meg a wasabi evés, bár az nekem a jackass után mér nem ütött akkorát...
  • Phat Smoker
    #81
    az éttermes jelenet egész jónak indult..de aztán nagyon erőltetett szagúra sikeredett.
    mikor az egyik tag vette föl a rendelést, gyöngy betűkkel, szép lassan írta föl a cetlire ki-mit kér..miközben hangosan mondta magában...zööööldboooorsóóóó leveeees..
    a vendégek egy idő után megelégelték - sietne kérem ? éhesek vagyunk! :)
    aztán jött a széken pörgés-forgás elesés, kaja kiborulás..majd ebben tocsogás :)
  • sweech
    #80
    szerintem jó :)
  • Kaplan
    #79
    Nem volt egy nagy szám , de nekem tetszett az 5 marha ökörködése :D
    Jó arcok!
  • jointeer
    #78
    ejnye, derossz
  • Phat Smoker
    #77
    no persze :)
  • jazzy
    #76
    Nem eleg, hogy koppintas, raadasul szar is, ezenkivul szvsz lejaratjak magukat.
  • fifi
    #75
    ez egy rakás szar
    nem kellett volna bel pénzt feccelni...
  • Ramore
    #74
    nem is jackass volt a céljuk
  • zaki
    #73
    hát ez nagyon sz@r