277
Az igazi Megasztár?
  • Super Mario
    #277
    Tudjuk, Kern András lesz a rendező. nagyon tehetségesnek tartja Ibolyát.
  • blackgamer
    #276
    Oláh Ibolya a filmvásznon csillogtatja tudását
  • Balo
    #275
    Geszti Péter -.- Nemde?
  • blackgamer
    #274
    Tereskova átdolgozta a Magyarország című dalt, itt írnak róla
  • Super Mario
    #273
    De ahogy elénekli ;-) Amúgy vannak már saját dalai. Az első albumról a Lélek Katonái c. dal, a 2. albumon pedig 4 dalt írt ő.
  • hokotro
    #272
    Oláh Ibolyát miniszterelnöknek?Te normális vagy???Hogy ember nyelven kiabáljon???Gratula:-)Egyébként nem Oláh Ibolya dalai hanem Novák Péteré.Ibolyka csak énekel rajta.
  • Super Mario
    #271
    Dehogyisnem! Számtalanszor meghallgattam a dalait, már mindegyiket fújom kívülről, és több örörmöt okozott nekem a dalaival, mint Gyurcsány vagy Orbán a tetteivel.
  • DarkCruiser
    #270
    ezt nem gondoltad végig...
  • Aegis
    #269
    na annak sem lenne jó vége!!
  • Taranov
    #268
    Ja, mert nem tudod, hogy mit tett Gyurcsány és Orbán.
  • Super Mario
    #267
    Oláh Ibolyát miniszterelnöknek! Már most többet tett az országért, mint Gyurcsány, vagy Orbán ;-)
  • Balo
    #266
    Én se bírom Somát, de azért megjegyezném, hogy a szépség relatív;)
  • Super Mario
    #265
    Milyen szép fogalmazás volt ez tőle :-)
  • hokotro
    #264
    Oláh Ibolya:Kiabálok Ember nyelven:-)
  • hokotro
    #263
    Örülök hogy valaki eggyetért:-)
  • Taranov
    #262
    A félreértések elkerülése végett jelzem, hogy egyetértek hokotroval, de ez remélem egyértelmű volt :)
  • Super Mario
    #261
    Érzem a véleményed, és nagyon sajnálom, hogy így vélekedsz.
  • Taranov
    #260
    Erről a témáról oldalakat lehetne írni, ezért inkább bele sem kezdek, márcsak a moderálás miatt sem.
  • Daza500
    #259
    Figyeld meg, hamarosan a kínaiakat is besorozzák.
  • hokotro
    #258
    Igaz ez igy van:-)Most nyalják a cigók seggét de rendesen ám.Nézzétek meg dzsözike,és a többiek.ott vannak a médiában politikában zenei világban és sorolhatnám még őket...Igen kérem rendesen elcigósodott az ország.Sajna:-(Röhej hogy több cd-t adott el a romantic ,mint a cserhati zsuzsa egész életében.Soma meg el van ájulva magától hogy ő egy igazi jó nő!!!Uristen.Ez latott már jó nőt???Ez dagadt vén viziló bohóc is elmehetne dolgozni is inkább és nagyobb hasznát venné az emberiség mint hogy azt hallgassam tőle hogy egy főzőmüsorban elpukizta magát.Szánalmas:-(
  • seaman
    #257
    Soma egy pojáca!Azt hiszi ,hogy ő a belevaló nő pedig csak egy szánalmas alak.Ez a megasztár csak 1 hónapos sztárocskák versenye.Az agyondicsért Dagadt Vera egy részegen okozott autóbaleseten kivül semmit nem produkál.A kutya nem veszi a lemezeit.A cigánylány meg csak a tahóságaival kelt feltünést.
  • hokotro
    #256
    Ha már a MegaMegaGigaSza...Sztárt emlegetitek,ott van a sok csoda MegaMegaGigaSza..Zsüri kiváltt képpen SomaMazsolaMamaGésa!Hát kérem én egyszer voltam egy SomlóiMamagésa és a vad Orhidek koncertjén és hát én Jazz-t szerettem volna hallani.De erre a Fókák párzási táncához hasonlitó nyűszités jött a mi Mamink nyakából/torkából/hogy ...............Én szeretem a Jazz-t de ez messze volt még az avantgarhoz is. Nem akarom nagyon megsérteni ,de szinpadra sem képes az ő jelensége,művészete mint ,ahogy ő nevezi magát.Akiket már az első körben kiszórt, azt már a konzira azóta felvették mint tényleg tehetséges énekes.Na akkor hogy jött a mi Ibolyánk,milyen zsüri döntött hogy ő legyen az eggyik ének fenomén?Hát ilyen Somás
  • RatBaG #255
    egyik kedvenc viccem:

    Melyik a legsötétebb virág?
    - kitaláljátok...
  • Super Mario
    #254
    Ez igaz :-D Szegény Tóth Vera meg hiába igyekszik, nem tud semmi érdekességgel előrukkolni :-D
  • Taranov
    #253
    Nem csoda, hogy úgy látta, hogy Oláh nyert, mivel őt szerepeltetik folyamatosan.
  • Super Mario
    #252
    Mondd, te miről beszélsz? Biztos, hogy azt a Megasztárt nézted? Oláh Ibolya 2. lett, Tóth Vera nyerte meg a 2004-es Megasztárt.
  • Taranov
    #251
    Szerintem a Megasztár eleve nem ér annyit, hogy beszéljünk róla. Itt nem csak arról van szó, hogy ki nyerte meg, és ki nem. Egyébként Oláh Ibolya a második lett.
  • maxhim
    #250
    Szerintem igazságtalanság volt,hogy Ő nyerte az első helyet a Megasztárban.Sokkal jobbak is voltak nála,sőt......!
    Se hangja ,se tehetsége.Szörnyű!
  • Taranov
    #249
    Az tény, hogy egy bunkó volt, de semmivel sem rosszabb, mint Ibolya.
    A zeneszerzőjéről szóló történetek csupán legendák, azt persze nem vonom kétségbe, hogy nem ő írta a számait, ez ma már ritka.
  • hokotro
    #248
    Jimmyről csak annyit hogy egy vidéki zeneszerző irta neki a számait és nem ő ahogy sokan gondolják.A szerzői a pénzét sohasem kapta meg .Hát ilyen emberke volt a Jimmyke!Egyébként tényleg jó hangja volt de emberileg.......!!!!Igaz halottról jót vagy .....Na ne bomoljunk.Jah bocsánat
  • Super Mario
    #247
    Helyes. De terjunk vissza a topic cimere ;-)
  • Voltan
    #246
    Halottról vagy jót, vagy semmit. Dzsimmiről tehát semmit.
  • Super Mario
    #245
    Az Irigy Honaljmirigy nagyon jol beszelt Jimmyrol:


    Irigy Hónaljmirigy : Egyszer megvadulok én

    Jimmy: Egyszer megjavulós énje
    Valami furcsa a két szememen
    Titkaim észreveszed
    De a lén, amit én keresek
    Megveszek egy szigetet
    Egy fellegvárban én, Király lennék
    Vagyok, még szép

    Egyszer megvadulok én, ha nem kapok csajt
    Sikítva kérlek téged, újra
    Attól megvadulok én, ha nem kapok csajt
    És a hosszú haj majd földig ér

    Jó pár fux van a két kezemen
    Zálogba sose teszem
    Csak én vagyok én egyedül
    Aki otthon is trónra kerül
    Egy bálna Merciért, sem adnám
    én, nem ám

    Nem vagyok, magányos, kóbor denevér
    Ne bánts az öt oktávomért
    De lásd, ha gyakorolhatnék
    Nyolcig is juthatnék
  • Taranov
    #244
    Jimmy sokkal tehetségesebb volt.
  • Balo
    #243
    Hát nem sokan tudnak annyi oktávot kiénekelni mint ő tudott.
  • Super Mario
    #242
    Jimmy tehetsegesebb??? Edes Istenem, mive fajul ez a vilag! :-S
  • Daza500
    #241
    Ez egyértelmű.
  • Balo
    #240
    Ugrabugrálni, ez relatív, de szerintem Jimmy tehetségesebb (volt).
  • Super Mario
    #239
    nana-nana! Olah Ibolya azert TUD valamit!
  • Balo
    #238
    Pfff, még jobb. Letaszítja Jimmyt?