2122
ACF Fiorentina 1926
  • LasDen #1922
    sajnálom, hogy elmegy....de a legjobban hogy a fos Bayernbe....
  • bmffm856
    #1921
    csatárgondok nem lesznek. szerintem visszahozzuk Bojinovot.
    Pazzini, Lupoli, Mutu, Reginaldo, Bojinov
    szerintem inkább a védelembe igazolnak majd valakit (mondjuk éppen Barzaglit), és a középpályára Semiolit Della Valléék. :)
    (bár a sokat szidott védelmünk azért csak a legkevesebb gólt kapta a Serie A-ban az idén :):):) )
  • Zséé
    #1920
    Hát várható volt, de tegnap bebizonyítottuk hogy nélküle is milyen gólerősek vagyunk. Ráadásul az árából egy minőségi csatárt lehet igazolni a helyére.
  • bmffm856
    #1919
    eldőlt hogy Luca Toni a Bayern Münchenben folytatja pályafutását. ha minden igaz akkor 24 millió eurót kapunk érte.
    sajnálom hogy elmegy, de várható volt. mindenesetre köszönöm neki a 67 bajnokin szerzett 47 gólt és sok sikert a továbbiakban is.
    GRAZIE LUCA! FORZA FIORENTINA!
  • Zséé
    #1918
    Mai meccs összefoglalója

    Hát valami csodaszép gólokat lőttünk (különösen Reginaldo 2. gólja)
    Azt hiszem elmondhatjuk hogy remek szezonunk volt, és pár jó igazolással a következő szezonban egyértelműen a BL indulás lehet a célunk. Büszkék lehetünk a csapatra hogy ilyen körülmények között is így teljesítettek.
    Szóval nagy grat a csapatnak!!
  • Zséé
    #1917
    nah remek 2-2 lett... :(
    Még szerencse hogy az Empoli is leadta a 3-0-ás vezetését. Viszont nyert a Palermo.
    Utolsó fordulóban verni kell a Sampot...
  • Zséé
    #1916
    Gamberini 2-0 :P
  • Zséé
    #1915
    HT Messina [0 - 1] Fiorentina
    25' [0 - 1] G. Pazzini (pen.)

    ezazzzz!!! Kell a győzelem!
  • ForzaInter
    #1914
    :| ezt benéztem:D
  • bmffm856
    #1913
    bocs de jelenleg 5. helyen állunk :)
    és megyünk Messinába meg jön a Sampdoria. innentől már csak meg kell őrizni :)
  • ForzaInter
    #1912
    lényeg a győzelem, és ugy néz ki meglesz a 6 hely.
  • bmffm856
    #1911
    borzalmasan szar játékkal, piszok nagy mázlival nyertünk 1-0-ra :)
  • LasDen #1910
    FT Fiorentina [1 - 0] Cagliari
    7' [1 - 0] G. Pazzini
    24' A. Mutu
    77' D. Biondini
    88' M. Pazienza D.L.B. Lopez
    90' A. Langella
  • ForzaInter
    #1909
    mennyi lett a meccsetek???
  • ForzaInter
    #1908
    hát nagy tehetség biztos, tényleg nem volt les, nem értem hogy ilyen szép gólnak ami naon határeset volt mér intenek be lest...
  • bmffm856
    #1907
    Montolivo nem véletlenül az olasz futball legnagyobb ígérete Lippi szerint :)
    amúgy az a gól egyáltalán nem volt les, de nyertünk, szóval mindegy mostmár... :)
  • ForzaInter
    #1906
    2 gólja naon szép volt, mondjuk naon nagy passzt kapott montolivótól, de sajna nem adták meg...
  • bmffm856
    #1905
    ex játékosunk, Maggio gólt lőtt a Sampdoriában a Siena ellen. gratula neki :)
  • bmffm856
    #1904
    az elmúlt 4 nap hírei tömören :)
  • bmffm856
    #1903
    - Franco Semioli szívesen igazolna Firenzébe
    - Lupoli lehet hogy kölcsönbe kerül fél-egy évre a Parmához - a Cigarini, Dessena üzlethez lehet valami köze, de nem sokat tudni erről
    - Huntelaar továbbra is a kiszemeltek között
    - egy új nevet hallani velünk kapcsolatban, akinek nagyon örülnék. az Osasuna 21 éves baszk középpályásáról, Raúl Garcia-ról van szó, aki a forrás szerint elképzelhető, hogy Firenzében köt ki.
    - Luca Toni esetleges távozása esetén Cristiano Lucarelli is a listán van,akiket figyelnek Corvinoék. a csatár állítólag nem akar a Livornóval hosszabbítani, és szívesen igazolna Firenzébe. hát nem tudom...
    - Massimo Ambrosini a Milan középpályása is szóba került, mint esetleges igazolás...
    - Zapatáért az Udinese 15 millió eurót kér.
    - valószínű, hogy Andrea Ranocchia az Arezzo fiatal játékosa a nyáron Firenzébe kerül.
    - a Napoli érdeklődik Bojinov iránt, ezt Firenzében cáfolták. ki-ki döntse el maga mi igaz...
  • bmffm856
    #1902
    Reginaldo eszméletlen nagyot játszott tegnap... a tegnapi meccs embere pedig egyértelműen ő volt.
    télen nem bántam volna ha eladjuk, de mostmár látom, hogy határozottan jó és előrelátó döntés volt Della Vallééktól a megtartása. amit ez a srác a labdával tud és még nincs 24 éves...
    tegnap valami elképesztő mekkorát játszott... hátmégha nem veszik el tőle a teljesen szabályos, szintúgy gyönyörű második gólját les címén...
    GRAZIE GRANDE REGINALDO! SEI STATO FANTASTICO!
  • Zséé
    #1901
    Fiorentina - Chievo 1-0 :P
    Gól: Reginaldo
  • bmffm856
    #1900
    Parmát én is szeretném hogy bentmaradjon... meg a Regginát is mert félelmetes milyet küzdenek az idén...
    Ascoli, Messina biztos kiesőnek tűnik, a gond az, hogy a harmadik kieső nagy valószínűséggel a Parma, Reggina, Chievo hármasból kerül ki... bár egy huszáros hajrával a Torino lehet a nevető (síró? :D) negyedik...
  • ForzaInter
    #1899
    de azért fontos meccs lesz
  • gabber_saviola
    #1898
    úgylegyen :DDddddd
    amúgy ha ez lenne az ára annak, hogy Fájreksz Parmája bentmaradjon, nem is érdeklene a vereség.
  • ForzaInter
    #1897
    este sokan fognak a parmának drukkolni:D 5 sztem meglesz.
  • bmffm856
    #1896
    az tuti nem lesz meg... 5-6 a reális...
    remélem a Parma következetes lesz ma este és a Palermot is helyben hagyja :D
  • ForzaInter
    #1895
    még talán a 4 helyet is elcsíphetitek, grat amugy
  • bmffm856
    #1894
    nem is tudom mikor vertük meg utoljára oda-vissza a Laziot egy szezonon belül... :):)
    szép volt fiúk! :D
  • Zséé
    #1893
    ezazzzzzzzzzzz nyertünk 1-0-ra!!! Hatalmas és fontos győzelem. Frey hihetetlen jó volt :P
  • Zséé
    #1892
    Góóóóóól Mutu!! :P
  • Zséé
    #1891
    sztem is jólett :)
    De minek is köszönhető?
  • bmffm856
    #1890
    nekem tényleg tetszik :)
    esetleg annyi hogy a szürke háttér helyett valamit lehetne, de nem fontos, met tényleg jó így is :)
  • gabber_saviola
    #1889
    teccik?
    most komolyan, mert gyorsan összedobtam
  • bmffm856
    #1888
    nagyon köszönjük Gábor! szép lett nagyon
  • gabber_saviola
    #1887


    ?
  • bmffm856
    #1886
    igazából szerintem mindegy hogy kitől kaptunk ki, sőt így talán jobban fel tudja tüzelni a maestro a srácokat, hogy ha kikaptak a kiesőjelölttől, akkor most szántsák fel a pályát a BL aspiráns ellen (Lazio) :)
    Prandelli zseniális edző, biztos vagyok benne hogy megoldja... arról nem is beszélve, hogy -19-ről is felrázta a csapatot, annál nehezebb feladatot nem tudok elképzelni... :)
  • Zséé
    #1885
    Hát jah, csak azt sajnálom hogy pont az egyik kiesőjelölt otthonában botlottunk, az empoli pedig nyert.
    De sebaj. Fő a nemzetközi kupaindulás elérése :)
  • bmffm856
    #1884
    nem történt semmi :)
    gyalázatos játék, ami után Prandelli helyre teszi a fejeket, ahogy tette azt tavaly hasonló esetben a hazai Lazio meccs (1-2) után... :)
    5. hely szerintem a jelenlegi helyzetet elnézve reális lehet... na 6.-kal se elégedetlenkednék... :)
  • Zséé
    #1883
    FT Parma [2 - 0] Fiorentina
    27' [1 - 0] G. Rossi
    89' [2 - 0] G. Rossi (pen.)

    ajaj... :|