496
Agykontrollról mindent ide!
  • _Vegeta_
    #13
    Nem. Ez az agykontroll ilyen ongyogyito akarmi. Egyre melyebb allapotba kerulsz es aztan felebredsz, nekem ilyen hipnozisnak tunik, de nem az.
  • Montanosz
    #12
    ja míg megnem tértem űztem én is, szerncsére megszabadultam tőle: beraktam a kis fiókokba ahogy tanítják a bevásárló listámat, csak éppen azt felejtették el megírni hogy vegyek ki vagy töröljem. Így évek múlva is ha beléptem valahova a Jó napot helyett néha az csúszott ki hogy 10 deka abált szalonnát kérek!
    Csak elrentettésül: S. Zoli egy volt haverom is gyakorolta, de lent maradt a "szinten" ahogy mondani szokás. kezelték egy darabig de aztán öngyilkos lett.
    Én elkerülném azok helyében akik most akarnak belevágni, ha olyan jó meg hasznos akor már hamarabb elterjedt volna. a 90-es években volt nagyszám ugyi mint nyugati termék, de azóta se mentette meg senki életét!
  • akyyy
    #11
    neked megvan ez az mp3????
  • Heavy knight
    #10
    Agykontroll!Hmm...
    Anyám ilyen nagy agykontrollos , szerinte jó meg minden, és engem is állandóan elvisz ilyenekre, bár nekem nem sokat ért!De ez szerintem attól függ, ki mennyire tudja átvenni, amit ott tanítanak, mennyire hisz benne!
    Mutter 2 gerincsérvvel, meg egyéb másik bajával gond nélkül dolgozik, nem kellett megműteni, viszonylag jól van, míg mások ilyenkor már összecsinálják magukat,otthon fekszenek...!
    Ehhez nagy akaraterő kell,véleményem szerint ez lehet az alapja az egésznek,+ hogy komolyan vedd!
    Ha most mész először, érdemes kipróbálni, néhány dolog nekem is úgymond használt, utána + eldöntöd, hogy ez neked jó-e!
    Már régen voltam, nemigazán emlékszem, mit is tanítottak, de én is megyek a következőre Novemberben!
  • davos80
    #9
    Végre egy jó topik.
  • davos80
    #8
    Én voltam, és van értelme.
  • Dying Soul
    #7
    Nem a megcsinálós részére gondoltam, hanem abban, hogy lesz eredménye.
  • artschi
    #6
    a hit részével szerintem nem lesz gond. Ha valamit el akar érni az ember és tudatosítja magában, hogy "már pedig ezt és ezt meg tudom csinálni, el tudom intézni" stb., akkor menni is fog.
  • Dying Soul
    #5
    Ez csak akkor megy, ha te is akarod, csoda nem fog történni, és fontos hogy higgy benne.
  • artschi
    #4
    honlap:
  • shad0w
    #3
    csak nem az az mp3 amikor lefekszel az ágyra majd távozol a saját testedből és körülnézel a házatok fölött meg stb? :) amúgy állítólag működik, többek is mondták, h bár nem egyszerű de valóban működik. utána jódarabig rosszullét, ráz a hideg stb stb stb...
    amúgy több ismerősöm is járt agykontrollra, de sztem igazából semmi értelme, és szerintük sincs túl sok :)
    meg egy sráccal előfordult, h nem tudta már kontrollálni, h mikor kerüljön ebbe a bizonyos alfa állapotba (elvileg valahol az alvás és az ébrenlét között van)

    én soha nem jártam iesmire, csak ismerősök meséltek róla, szal lehet h tévesek az infóim :)
  • _Vegeta_
    #2
    Infot nyomhattok mire is jo ez. Nekem van egy mp3-am ami elvileg ez de nemprobaltam meg. :D
  • artschi
    #1
    Sziasztok!

    Szeretnék menni agykontroll tanfolyamra novemberben. Volt-e már valaki közületek ilyen tanfolyamon? Érdemes elmenni? Ha igen, mik a tapasztalatok? A mindennapi életben tudjátok használni?