17
  • patyo
    #17
    senkit nem farasztanak ezek a hulyesegek ????
  • NuCLEARScoRp
    #16
    A biztonsági résekről csak annyit... több az esélyed az ötöslottó megnyerésére mint az hogy valaki ezeken a réseken keresztül épp a te gépedet veszi célba,,,
  • dester
    #15
    Ha ilyen sok javítatlan és ráadásul közismert hiba lenne bennük már rég egymást érnék az ezeket kihasználó vírusok stb.
    Mindenesetre én még nem hallottam az ezeket kihasználó férgekről, márpedig ha ezek a hibák tényleg foltozatlanok nem férhet kétség ahhoz, hogy már rég féreg-áradat használná ki ezeket.
  • kbupdate
    #14
    Szerintük!
  • Major
    #13
    Frissített a Secunia.com

    Windows Xp home:
    Most a 94 hibából 24 foltozatlan.

    Windows Xp Prof.:
    Most a 111 hibából 27 foltozatlan.

  • NuCLEARScoRp
    #12
    Hát én egyik céget se cikizném a hibajavítások miatt... inkább sűrűn javítsanak mint hogy tele legyen résekkel...
  • kbupdate
    #11
    Jaj cuncibogárkám e 9 között sandagyanúm szerint lesz egy újabb verziójú msconfig is. (Ami Vista BETA2-ben van már)
  • kbupdate
    #10
    De.
  • immovable
    #9
    Vagy nem!
  • PityBull
    #8
    Mit?
  • FTeR
    #7
    nem biztos, h ugyan arról van szó, de mintha ms ezeket a hibákat nem ismerné el (gyk, szerintük nem hiba - csak jobban tudják).
  • RoD
    #6
    Csak 9 ???
  • kbupdate
    #5
    Szerintem mindenki el tudta olvasni.
  • Evil Merodak
    #4
    Hű! MS hír! Mindjárt kezdődik a flame!
  • PityBull
    #3
    "Azt egyelőre nem tudni, hogy a beépített böngészőt frissítik-e, pedig erre szükség lenne. A Secunia adatai szerint jelenleg több hiba is befoltozásra vár: az általuk jelentett 86 rés közül 20 még mindig javítás nélkül maradt."

    Ez (ha igaz egyáltalán) tényleg nem semmi!
    Persze, nem tudom (a cikkből sem derül ki), hogy mennyire súlyosak azok a hibák/rések, amik javítatlanul maradtak, de akkor is soknak tűnik ez a 20 a 86-ból!

    Igazán nem akarok egy újabb "IE vs. Firefox" vitát kirobbantani, de eszembe jutott, hogy nemrég a halálba cikizték a Firefoxot, mert "kéthetente" jött ki újabb verziója. Hááát...
  • DKm
    #2
    Hajrá!
  • kbupdate
    #1
    Helyes.