101
Kedvenceket,izgalmasaskat,furcsákat,és egyszerűeket,bonyolultat,becsapósat,stb.
  • Guilty01
    #61
    OK.:)
    Ezt a honlapot a buvesz.lap.hu-n találtam: http://www.artmagic.hu/Anfy%20magic/videok.html
    Mit gondoltok róla?
  • alert
    #60
    Számomra igen mert ismerem te a többiek majd elmondják :D
  • Guilty01
    #59
    ez is jó,de a lényeg:érthető voltam?:)
  • alert
    #58
    Én ezt egy jobb kivitelben ismerem. Úgy keverheti és nézegetheti a paklit ahogy akarja és és két lapot raksz le... hogy hatásosabb legyen mindkét kezét rakja rá a lerakott 2 kártyára hókusz pókusz nézze meg őket. Az egyik átváltozott az övére.
  • Guilty01
    #57
    Oké,leírom,de aztán ne panaszkodj.:D
    Szóval:
    Veszed a baklit,és megkéred az alanyt hogy húzzon ki egy lapot belőle,jegyezze meg,majd tegye vissza.Kész is van.Erre te elkezdessz a pakliban turkálni,a lapokat összevissza cserélgetni,aztán felmutatsz neki egy lapot, amire azt mondja hogy nem ez volt,erre te azt levágod fejjel lefele az asztalra,viszont mikor megkéred hogy fordítsa fel,már az ő általá kihúzott lap van az asztalon.
    Na,ez hogy is működik:
    Miközben kihúzza a lapot,te a legalsó lapot megfordítod,ezután az egész paklit megfordítod,hogy az a lap legyen felül amit megfordítottál.így mikor visszateszi a lapot,az fejjel lefele lesz benne a pakliban.Ezután már könnyen megtalálod,miközben "turkálsz" a pakliban,és miközben cserélgeted a lapok helyét,egy óvatlan pillanatban,megfordítod azt a lapot,és a hozzád legközelebbi lap mögé becsúsztatod.Ezután a hozzád legközelebb lévő két lapot összefogod(köztük a kiválasztott kártyával), és felmutatod neki,de ő a másik lapot látja(itt vigyázni kell hogy ne csússzanak szét a lapok),erre te nagyon dühös leszel,és úgy dobod le a lapot,hogy a felmutatott lapot 4 ujjaddal magad felé húzod,és beteszed a pakliba,közben a hüvelykujjaddal tolod lefele az asztal fele,azt a bizonyos általa kiválasztott lapot.És mikor megkéred hogy fordítsa fel:láss csodát!!
    Na,ez most gondolom tök nagy összevisszaságnak hangzik,nem hiszem hogy valaki megértette,de ha igen annak gratulálok:))
  • Verseghy
    #56
    Akkor leirod.. Lécci. Biztos nem annyira bonyolult hogy ne lehessen elmagyarázni.
  • Guilty01
    #55
    najó,de ez sokkal összetettebb,és sokkal több olyan kézmozdulatot kell beletenni mint a #4-be.
  • Verseghy
    #54
    Le lehet azt irni, a #4 is furcsa, de érthető!
  • Guilty01
    #53
    Hú,most hallottam egy eszméletlen jó kártyatrükköt,csak az a baj vele,hogy így nem tudom elmondani,ezt meg kéne mutatni.Ja amúgy ez az a David Blain aki 5 vagy 6 hétig be volt zárva egy üvegdobozba?Vagy összetévesztem valakivel?
  • Guilty01
    #52
    azért ingyen is megmutathatna pár trükköta csávó
  • jazzy
    #51
    http://www.ellusionist.com/order/king.htm

    Vedd meg megtanitjak hogy kell
  • alert
    #50
    Van DC-n vagy fájlcserélőkön stb. Rengeteg movie-ja van, nem tudom feltölteni mert 700 mega körüliek.
  • Guilty01
    #49
    úristen,ezeket a trükköket hogy a fenébe csinálja????A kártyás trükkre még azt mondom,hogy jólvan,ezt a nagymesterek elvileg megtudják,de lebegni hogy a fenébe tud???????hihetetlen...
  • Verseghy
    #48
    David Blain, keress rá Google-n.
  • jazzy
    #47
    Engem is nagyon erdekelne.... Ha nem tul nagy akar fel is tolthetned nagyon megkoszonnem, hihetetlen.
  • Laky
    #46
    őő, mi a címe muvinak, vagy hogy hívják a mukit? :)
  • Verseghy
    #45
    Nekem megvan, és majd beszartam rajta..
  • alert
    #44
    Mielőtt bárki azt mondaná hogy előre megbeszélt trükkök stb... ezeket kivágtam egy nagy movie-ból. A csávó azt vallja hogy nem show-kat csinál hanem bárkivel megcsinál bármit az utcán... akárkit leszólít stb. Aki nem hiszi nézzen utána vagy szerezze meg a teljes videókat és abból megérti.
  • alert
    #43
    Jahh letörölték. Itt van egy pár elég dúrva trükk tőle. Nem csak kártya.

    Kártyás trükk
    Lebeg
    Cool
    Mire gondoltam?
    Érmés trükk

    Ezt ATW-re raktam úgyhogy ne flashgettel szedjétek hanem explorerrel és egyszerre egyet. Sokan szoktak ilyenkor bénázni és írják hogy ez a link nem jó stb.. mindegyik jó és működik.
  • jazzy
    #42
    404.. fel tudnad tolteni vhova?
  • Aquli
    #41
    ja jó, megvan...
  • Aquli
    #40
    Le tudná valaki írni, hogy ez hogy működik?
  • alert
    #39
    Na akkor ezt nézzétek meg! Van ez a David Blain gyerek aki mindig az utcán bűvészkedik nem showk-ban és nem csak kártyatrükköket csinál hanem mindenféle hihetetlen dolgot... tényleg eszméletlen és nincs kameratrükk mivel az utcán szólít le embereket és ők az alanyok, akit érdekel nézzen utána. Lebegni szokott is szokott stb :) de most a topichoz visszatérve pl ez már kártyatrükk :)) Video 7,5 MB
  • Verseghy
    #38
    Összes lapot kicseréli, csak Te egyre koncentrálsz, és nem jegyzed meg a többit.
  • jazzy
    #37
    Ha adott esetben mondjuk kör és pikk 9-es volt a 6 lapban, utána a treff és káró 9-es lesz ott, tehát másik 5 lapot rak oda, felcseréli a szineket és csak a figurák maradnak ugyanazok.
  • OPM
    #36
    vanmár
  • Adi
    #35
    Na tudom a topicba leírt összes trükköt!:)
    Van még?!
    Ha igen mondjatok!
  • zaki
    #34
    na ezt hogy? :D

    update: úristen, ilyen "trükköt" baz :D
  • Mr_no_NaMe
    #33
    Köcke akkor majd holnap elolvasom még párszor mer most kb annyira értek meg vmit,mintha benyomtam volna pár söröt:)
    Bazza:
    Csekkold le a többi lapot is:)
  • bazza
    #32
    Elmagyaráznád? a program honnan tudja, hogy én most melyik kártyát szúrtam ki magamnak? Mert mindig az tűnik el...Hol a trükk? Mivaaa?:DDDD
  • Dynamic
    #31
    "bedugja a kést,ráfogok és gyorsan kihúzom a legalsó lapot mintha az a lap lenne ahova a kést dugta?"
    Igen, de persze nem csak a legalsót kell húzni, hanem vele együtt a kés fölötti pakli részt(a kártya baloldali végénél az a vastag rész, a kés nyele, ha valakinek nem lenne világos:D).De ez látszik is a 2.képen.Pofonegyszerű.Párszor megcsinálod, utána simán rááll a kezed a megfelelő fogásra.
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Ajj nem néztem a képek magyarázatát...
    Bocs...
    Mind1 nekem még mostsem mennek...bedugja a kést,ráfogok és gyorsan kihúzom a legalsó lapot mintha az a lap lenne ahova a kést dugta?
    Bár eztis alig birom megcsinálni,annyira összevannak ragadva a kártyák hogy nem tom őket huzgosni:S
  • Mr_no_NaMe
    #29
    Ajj nem néztem a képek magyarázatát...
    Bocs...
    Mind1 nekem még mostsem mennek...bedugja a kést,ráfogok és gyorsan kihúzom a legalsó lapot mintha az a lap lenne ahova a kést dugta?
    Bár eztis alig birom megcsinálni,annyira összevannak ragadva a kártyák hogy nem tom őket huzgosni:S
  • Mr_no_NaMe
    #28
    Nagyon fáradt leehtek,itt olvasom hogy midnenki meg tudta csinálni énmeg csak nézek hogy mivan???
    Nem értem egyszerűen,addig megy hogy bedugja a kést és és a legalsó lapot kell megmondani,de a fogások hogy vannak?Leírnád 1 kicsit máshogy plíz?(bocs hogy ilyen értetlen fasz vagyok)
  • Dynamic
    #27
    Szvsz a 2. pakliban eggyel kevesebb kártyának kell lenni, hiszen ha elvileg kivetted a kártyát amire gondolt(legalábbis ő azt hiszi), akkor nem lehet ott újra ugyannyi.Akárcsak a netes változatban.
  • Verseghy
    #26
    Woow, érteeem
  • Dynamic
    #25
    Íme a mozdulat:

    Így kell megfogni:



    És így kell lehúzni.A fehér nyílnál látszik ahogy a hüvelykujjal húzom a LEGALSÓ lapot(amit be kell mondani):



    Hatásosabb lehet, ha megkéred az illetőt, hogy fogja addig a kést, meg legalább nem esik le.
  • Vegas
    #24
    deszar D:
    az összes kártyát lecserélte D:::::::
  • Adi
    #23
    Én így csináltam:
    5-5 kártya!
    Megnézztem mindegyiket gondosan.. két pakli teljesen különböző!
    Megfogom a(z) (pakli) 5 kártyát- az egyiket, összezárom őket és a sok sok kártyát ráteszem de úgy, h az az 5 kártya független legyen, h gyorsan alul kitudjam húzzni nagy zaj nélkül!
    a másik öt kártyát ráteszem az egész paklira és oda visszem. Leszámolok neki 5-öt és megmondom nézze meg! Válszon ki egyet- ő megnézzi . Erősen koncentráljon rá és hunyja be a szemét. Ő behunja, gyorsan oda nyúlok és kicserélem az alsó paklival( 5 kártya). Mondom nézze meg. És lááám nincs ott!:D
  • Adi
    #22
    Király! Anyámat halálra szivattam mind a két kártya trükkel!:D