197
  • Zomil
    #197
    lol jó tudni :D
  • Laky
    #196
    O_o
    kössz :D
  • arty
    #195
    update#3-emporio

    ennyi, nem tudok negyedikről :) have fun ...
  • arty
    #194
    update#2-emporio
  • Laky
    #193
    thx
  • arty
    #192
    update#1-emporio
  • Ikarus
    #191
    Ehh, akkor ezt lehet, hogy tényleg bebuktam :-/
  • Laky
    #190
    akkor ez így bukta lesz :)
    #116
  • Ikarus
    #189
    ha nekem ugy van meg a game, hogy kitömöritve kaptam cd-n és a legujabb nvidia driverell is csak kocka manusokat látok akkor mi a túrót lehet tenni vajon? (kártya? gf5700)
  • Laky
    #188
    vissza olvasol
  • KILROY
    #187
    Tudja valaki, hogy a Maeditation c. pályát a Training/Storyban hogy kell megcsinálni?
  • Laky
    #186
    tessék?
  • KILROY
    #185
    kuss
  • Laky
    #184
    dehogynem lesz
  • KILROY
    #183
    steamon csak 3000 ft töltsétek le ne warezoljatok, mert ahhoz nem lesz update
  • KILROY
    #182
    Most töltöttem le. Ez a játék hát ez beszaráss!!! :DD
  • Laky
    #181
    előbb csinálj meg minden gyakorlást, különben soha nem jössz rá, mit hogyan kell :)
  • FLeK0
    #180
    online
  • matyi08
    #179
    de a menüben hol? mert nekem sem enged mindent, meg csak a gyakorlást engedi. de én élesben szeretném. lehet?
  • cicai
    #178
    hány megás a teljeds játék
  • Goth
    #177
    az a lényeg.
  • matyi08
    #176
    harcolni nem lehet vele valahogy?
  • xy21
    #175
    Én most szedtem le normálisan torrentel.
    1.nekem a játék az elején nem enged néhány cuccost megnyitni.Előbb ki kel akasztani vagy valami szar verziót töltöttem le.
  • Laky
    #174
    #116
  • Goth
    #173
    te vagy kb. a hatodik.
    --->visszaolvas.
  • Iwant2Belive
    #172
    most néztem meg 9700PRO-n (a kép gf4200) és bár nem a legújabb driver van fent ugyan ilyen hiba jelentkezik ott is.
  • Iwant2Belive
    #171
    nálam igy néz ki a gamma
    KÉP

    valamit lehet ezzel kezdeni?
  • Zomil
    #170
    én is és havernál ment is de itthon nem:(
  • GazVezir
    #169
    Zomil: Én annyit tettem, hogy kicsomagoltam a játékot, s ezután nem kellett tegyek semmit, s már ment is. Tedd fel talán mégegyszer, esetleg reboot vagy valami.

    Én is elkezdtem játszani a tegnapi nap folyamán. Én az első pályán szenvedek :-), a csávókát a végén nem tudom elgyepálni sajnos :-). Még csak most próbálok elsajátítani a verekedés trükkjeit. Ha valakinek van valami jó tippje, szívesen hallgatom.
  • Zomil
    #167
    én nemtom elinditani a game-t, mert kiirja h alkalmazás inicializálása nem megfelelö. mi lehet ez??
  • Laky
    #166
    #126
  • Evogordon
    #165
    A tutoriálba kb a 6. küldetésben hogyan kell a mestert meggyógyítani?
  • Laky
    #164
    #159
  • Evogordon
    #163
    A tutorial 2. pájáján ahol a darazsak jönnek ott mit kell csinálni? Mert felvettem az összes olyan csillagszerűséget meg a lepkéket elkapdosom.
  • xy21
    #162
    jajj én is ott akadtam el hogy nem tudom ezeket a szar fájlokat kicsomagolni.
    Nekem azt írja a winrar hogy az"archívumnak nincsen vége".Most szar az egész vagy mi???SEGÍTSETEK!!!!!!PLS!!!
  • musha
    #161
    na akit érdekel annak elárulom, hogy lehet neten nyomni SteamDown-nal, csak egy apró bibi van a dologgal, hogy csak te hozhatsz létre szervert, csatlakozni nem tudsz sehova. de végülis a netes játék élménye így is megvan...istenem, tegnap mekkora mushroom battle-t nyomtunk :)))
  • Laky
    #160
    először megcsináltam minden tréninget, aztán neten nyomtam...
    először nagyon nem ment, de aztán iszonyatosan belejöttem, és nagyon megtetszett az egész :D

    amgy ajánlatos a mouse sensitivity-t 4-re rakni, mert amikor távol vannak a karakterek egymástól, akkor nem sokra mész az alapbeállítással ( + kényelmesebb :) )
  • Laky
    #159
    addig gyűjtöd a pillangókat, amígy az életed alatt nem villog a csík (természetesen többet is lehet), aztán felveszed az 1-es tréning végén (mielőtt megkapod a nundzsakut) tanult pózt...
  • Evogordon
    #158
    Nagyon bonyolúlt az irányítás stb... Játszottam neten úgy megvertek hogy csak na
  • ZoltanZen
    #157
    Valakinek nincs kedve lefordítani a játék könyvtárában levő gametext_english.txt-t. Én elkezdtem, de hamar meguntam.
    Egyébként, hogy kell a pilangóval támadni? (vagy egyáltalán mit kell vele csinálni?)