19
  • Pheel
    #19
    TKábel csak 40G, ahogy pemga is írta.
  • pemga
    #18
    A T-Kábelen nem 150 a limit, hanem ha jól emlékszem 40G... Legalábbis az oldaluk szerint.
  • TeDDyRuSh
    #17
    toyot kacsa,a chello vs. T-onlineba ne menj bele mert csak veszthetsz,ha a T-o mellett vagy. Én másfél évig voltam chello-s. Azért van 30 giga korlát h ne legyen sem gáz. Nem is volt. A chello legalább azt adja amit ígér:P Ennek ellenére most T-kábeles leszek,mert nem tok mást,de már kezdik,mind megannyi havernál. Baromi szervezetlen fos cég,de hát ők a legnagyobbak:( És olyan áron adják a szart,h megkockáztatom. Persze csak egy évre:P
  • noss
    #16
    T-akármik
    korlátolt korlátlanság keserűsége

    sokáig volt részem benne, ill. az azutáni lemondási ceremóniában is... :(
    (komolyan megtörtént velem, hogy 3 ügyintéző 3 különböző díjhátralékot állapított meg a t-pontban, 2 ugyanazon a napon!)
  • toyotakacsa01
    #15
    "még 3hét sem kell és elvágják a drótod"
    z így nem igaz.
    Becsülettel kivárják a hűségszerződés végét, és csak aztán repül az illető.
    Ráadásul most már figyelmeztetnek is előtte.
    Tiszta rendesek.
  • razsasc
    #14
    Nesze neked Hülye TCom - os! Nézzd csak a TV - t! Mert ha nem, és online filmkölcsönzőt veszel igénybe, mesefilm a gyereknek, meg magadnak is valami, akkor még 3hét sem kell és elvágják a drótod. Pedig mindenért becsülettel fizettél!
  • Francis80
    #13
    Természetesen SP :))
    Egyébként én is kíváncsi leszek, ugyanis mi itthon 3 gépen használjuk a netet (T-online), és mind1ik gép töltöget le, meg netrádió, meg mittoménmicsinál... Szóval nemtom, hogy vajon mennyi lehet a havi forgalmunk.
  • worldwideweb
    #12
    Fogadjunk hogy az lesz hogy a hirdetéseikben ugyanúgy nyomatják a korlátlan szót aztán meg olvashatatlan 1,5-ös betűmérettel lesz kiírva a képernyő aljára hogy ez bizony csak 150G-ig igaz.
  • toyotakacsa01
    #11
    Akarom mondani szolgáltatóváltás.
  • toyotakacsa01
    #10
    A 150 giga még mindig jobb mint a cselló csóri 30-a.
    Akinek meg kevés az mehet más szolgáltatóhoz.
    Azoknál tényleg korlátlan.

    A szolgáltatásváltás nekem simán ment, egy másik oldal fórumjában szépen leírtam a tapasztalataimat.(nem írom az oldal nevét nehogy a sg megharagudjon)
  • ac3
    #9
    en nem toltok ennyit kozel sem, viszont jo nehany alkalommal megszakad a kabelnet + nem mennek el a levelek + lelassul a net orakra, ugyhogy ma rendelem meg az enternet korlatlan adsl-t....
  • immovable
    #8
    Ez igen...
    És még a múltkor vki engem győzködött, hogy a multik értünk vannak és, hogy fogadjam el, hogy ez így jó...
    Annyát annak is, meg ezeknek a mocskos pénzéhes szemét társaságoknak...
    Hál isten nem velük szerződtem...
  • mrzed001
    #7
    hát igen, ők egyoldalúlag bármikor változtathatnak a szerződésen, a vevők meg csak fogadják el szépen, hogy ez van
    Ez ITT a balkán :(
  • pemga
    #6
    A szemetek az a "You bastards" akar lenni? SP :). Jaja, a korlátlan szót pár per után ők is ki fogják majd venni, addig nem valószínű.
  • vg
    #5
    A nagy cégek azt csinálnak amit akarnak. Főleg ebben az országban, ahol nincsenek törvenyek az ilyen lépések ellen... Szégyen!
  • pemga
    #4
    Na, csak megjött a hír :). Hmm, tud valaki linket küldeni a méréshez? Ja, és pár alternatív szolgáltatóhoz is jó lenne link :). Pl. igen örülnék tapasztalatoknak attól az 50 embertől, vagy mástól aki követte őket (tényleg problémamentes volt-e a váltás, stb.)
  • jefferson83
    #3
    Ja, és szemetek!!!
  • jefferson83
    #2
    Engem már csak az érdekelne,hogy a korlátlan szót továbbra is kívánják használni?
  • Francis80
    #1
    Szemetek!!!!