6081

  • Vlala #5801
    Tudomásom szerint nem lehet.
  • Ben007
    #5800
    valaki lenne olyan szíves leírni hogy lehet a játékot átállítani sm 2.0-ra mert valahol olvastam hogy lehet pls HELP
  • Viktor9202
    #5799
    Jolvan. Örülök
  • Jont100
    #5798
    Köszönöm szépen, megtaláltam.
  • The Protector
    #5797
    hy.Nekem a demó ment kemény 40-50fps-el.de a játék ki volt lassítódva.alul van a comfigom.az egérrel a kamerát tökéletes sebességgel kezeltem,fraps is rendesen mért de lassútva volt minden a járás meg stb.és 6perc után kékhalál.ha megszerzem a teljest azzal is lesznek ijen problémáim.van dual core optimizer a gépre telepítve de nem segített.
  • Viktor9202
    #5796
    Total Commander: Beállítások - Általános beállítások - Képernyű fülre katt - Látszik a rejtett/system fájl (kipipálod és utánna)------->>>>>>Mentés helye: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4\Save\Offline\SAMFISHER
  • Jont100
    #5795
    Valaki esetleg?
  • Jont100
    #5794
    Üdv ismét!
    Sikerült végigjátszam a játékot másodjára.
    Most viszont szeretném külön lemásolni a mentéseimet.
    A játék mappájában van egy "Save" mappa, de az üres...
    Hol tudom megtalálni a mentéseket, hogy lemásolhassam?
    Köszi a választ előre is!
  • grebber
    #5793
    De engem zavar az osztott képernyő :( mert youtubon néztem coopról trailert.
  • Viktor9202
    #5792
    Elvileg igen
  • grebber
    #5791
    Ebben hamachival jól müködik a coop?
  • Jont100
    #5790
    Úgy tűnik igazad van, valóban ez a megoldás.
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • Vlala #5789
    Nemrég volt róla szó, én is felakadtam ezen a horgon. Az egérgörgővel adj neki egy "kezdő löketet", mivel ezen van az accelerate-decelerate funkció, ami meghatározza, hogy milyen gyorsan tekerje Sam a széf tárcsáját.
  • Jont100
    #5788
    Sziasztok!
    Ne haragudjatok a zavarásért, de lenne egy fura dolog a játékkal, ami sehogy se fér a fejembe.
    A játékot még anno végigjátszottam már, durván egy éve. Sajnos a mentéseim elvesztek. :(
    Nemrég újra elkezdtem a játékot vinni.
    A széf kinyitása legelöször a gyakroló teremben hibátlanul működött.
    Most, pár pályával később egyszerűen nem hajlandó működni, hiába nyomogatom az arra való gombokat, semmi sem történik... (A Controll-on nem változtattam.)
    Azóta újratelepítettem a játékot, de nem javult meg a hiba.
    Van ötelete valakinek ez mitől lehet és hogyan tudnám esetleg orvosolni, mert így fontos küldetéseket kell kihagynom.
    Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
  • Mr_no_NaMe
    #5787
    Valaki légyszi help
  • Maxtreme
    #5786
    Na látod, önállóan is megy az, nem kell hülye kérdésekkel bombázni a topikot..
  • Mr_no_NaMe
    #5785
    Köszi!

    Felraktam a pecseket/krekkeltem és a multi megy rendesen, de a szingli nem akar elindulni..azt írja, hogy ***Must Check***

    Ez mit akar jelenteni?
  • Viktor9202
    #5784
    Próbáld meg másik krekkel, és tedd fel az 1.2 es peccset. Ha nem oldódik meg esetleg driver fissítés, ha végképp nem jó, akkor tedd ujra a játékot
  • Mr_no_NaMe
    #5783
    Sziasztok!

    A játék indításnál hibát észlelt, ezért leáll!
    Winfos xp, service pack 2

    C2D 2000 GHZ
    8600 GTS
    2 giga ram

    Elvileg csak driver hiba, de az előbb töltöttem leg a legfrissebbet és így sem megy..
  • Prince23
    #5782
    Ekkora hülye kérdést feltenni...:D
  • Hecker007
    #5781
    jah meg am a bannerban ott világít hogy min megy, meg ott a FAQ
  • Hecker007
    #5780
    6600-tól és x1xxx-től megy minden karin
  • elitehun
    #5779
    itt >>>>>>http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest<<<<<< azt írja hogy elindul
  • Maxtreme
    #5778
    Szerinted?

    Persze hogy nem...
  • elitehun
    #5777
    GeForce 9600Gt-n elindul?
  • Prince23
    #5776
    AMd optimizer driver fel
  • kalamboo
    #5775
    nekem olyan gondom van a game-el hogy azt irja ki h nem jo a video kártya driverem pedig a legujabb nvidia driver van fent és ezért isszonyatosan belassul a játék.am 8600GT-m van
  • dbdadi
    #5774
    köszönöm:)
  • Vlala #5773
    Az a JBA főhadiszállása. Beépültél, és kémkedned kell, közben a terrorszervezet bizalmát is el kell nyerned.

    F1 - Objectives menüpont alatt találod meg az aktuális küldetéseket, ezek mind opcionálisak, tehát azt csinálod meg, amelyikhez kedved van. (A legjobb persze, ha mindet teljesíted.) Azt hiszem, lőgyakorlat, antenna-bogarászás és szerver-feltörés van a listán.
  • Viktor9202
    #5772
    Utánna nyomsz egy f1-et, és oda kell menni a többi küldetéshez. Asszem kék vagy sárga kockával jelöli az objektumot
  • dbdadi
    #5771
    sziasztok segítene valaki mert nem tudok megcsinálni egy pályát,ugye az elsö pálya amikor beledobnak a jeges vízbe és az egész pálya sötét,a második amikor valami börtönből kell megszökni,a harmadik ahol most tartok,ott meg ugye elvisz egy krapek hogy csináljak meg valami labirintusféleséges küldetést ahol a végén van egy üres széf-megcsináltam eddig-innentől mit kell csinálni???
    köszönöm a segítséget
  • Vlala #5770
    Köszi, ez tényleg bejött. Utólag meggondolva, az egérgörgő a gyorsítás-lassítás szabályozója, logikus, hogy ezzel kell elindítani. Később, az akna-összerakásnál már nem is kellett rajta gondolkodnom. :)
  • Jont100
    #5769
    ja köszi. Sajnálom, de ugyanakkor így igazságos.
  • Viktor9202
    #5768
    Nincs tört szerver. Rendes szerver van, amihez eredeti játék szükséges, vagy esetleg Lan
  • Jont100
    #5767
    Double agent-el lehet multizni x-fire, vagy all seeing eyes segítségével?
  • Prince23
    #5766
    Érdekes nekem ilyen gond nem volt...igaz csak próbából tettem fel a gémet, és elvittem gond nélkül az Ohotszki-tengerig.
  • Maxtreme
    #5765
    Visszatérve az előző témára.
    A szaggatás elvileg minden gef8 tulajnál globális probléma. (Őszintén szólva azt nem tudom hogy az összes típusra igaz e, de rengeteg helyen olvastam hogy pl 8800GT-vel, akad, bugos, illetve lassú a játék)
    ..és ezt a driver frissítés se oldja meg.
  • Vlala #5764
    Egérgörgő? Na, az pont kiamradt, egyébként már a dalmát módszer is megvolt (nyomj meg annyi gombot, ahány kiskutya van). Köszi a gyors választ, kipróbálom.
  • Japep
    #5763
    "nyomd az oldalirány mellé a fel-le-t is"

    Most nem fogok visszaolvasni, hogy ezt mondták-e, de... :D
    ...az oldalirányokat nyomogatod (nyilak vagy A-D már nem is tudom) és az egérgörgőt görgeted mellette ezerrel fel-le, és akkor megindul. Utána már nem kell.
  • Vlala #5762
    Bocs, de nem találtam rá választ: Mi a fenét kell csinálni a széfekkel? Próbáltam az említett "nyomd az oldalirány mellé a fel-le-t is" módszert, már az egeret is rángatom, de csaknem forgatja meg a tárcsákat. Bug? Crackhiba? (szánombánom, de nem eredeti...)