6081

  • mester1987
    #6081
    Grimsdottir az egyik munkatársa a Third Echelonnak.
    Mint a Mission Impossible filmekben egy segítség - ha láttad valamelyiket.

    Amúgy a 4 és 5 között annyi átfedés van, hogy egy lezüllöttebb Fishert alakítunk. Igazából a felesége halálával foglalkozik azaz a bűnszervezet lebuktatásával és a Blacklist is csak már más karakterrel/szinkronnal (30 percnél többet nem is játszottam vele, bár mindenki dicséri).

    Nézz videotesztet róla, van YT-on is magyaroktól...
  • akyyy
    #6080
    egyébként mennyi átfedés van ezen rész és az 5. rész között? illetve ezen rész és a 3. rész között, mert a harmadikat anno csak elkezdtem de gyenge volt a gép, szaggatott, lejebb véve a grafikát meg bűnronda volt :D emlékeim szerint.

    első részt nagyon régen vittem végig, meg a másodikat nemtudom mikor, de az jó volt forgács peti hangjával :D megcsinálhatták volna a többit is szinkronosra :(

    jah, és ez a grimm kicsoda? az előző részekből ő adta a feladatokat vagy mi fene?

    ebben a csajszival fogunk még valamikor találkozni?
  • mester1987
    #6079
    *Lehetett volna - akart lenni.
  • mester1987
    #6078
    Szerintem az 5. rész lehetne inkább egy film - szubjektív vélemény persze.
    De egyáltalán nem rossz, csak megszokást igényel, bár én a felénél feladtam és YT-on néztem végig.
  • akyyy
    #6077
    na ezt is falmászós koddal meg lehett oldani, és akkor már elinditotta a befejező videót végre... :D na foylthathatom boxon az 5. részt.
  • akyyy
    #6076
    na még egy utolsót: hatástalanitottam a bombát a vége felé, erre kiteszi a kamerát a terembe vagymi fene ez, kb a sarokba, és nem történik semmi.
  • mester1987
    #6075
    Annyira nem nehéz az, persze szokni kell :P
  • akyyy
    #6074
    nem sikerült, én is azzal a "cheatel" próbáltam. hiába tettem fel az összes javitást, nem segített semmi. pedig az egyik javitásnál oda volrt irva ahonnan leszedtem hogy ajtós bugokat javít. 02-es vagy 02a-s, tökmind1.

    most amit írtam utolsó küldetést, kiderült hogya szervertrembe kellet még bemennem. vicces hogy azt az előző küldetésben pedig megcsináltam.

    megcsináltam még az akadálypályát, de az aknásat már nem tudtam (még 1 perc kellet volna még) illetve a céllövészet esélytelen. már a 75 pont is alig ment nemhogy 118 :OOOO
  • mester1987
    #6073
    Azt az ajtót neked sikerült kinyitnod, amit RAMy linkelt még lejjebb?
    Én már nem emlékszem mi lehet ott, talán Emilt lehallgatni?!
  • akyyy
    #6072
    néztem most egy másik videót, ott csak egy plusz szekrényt nézett át, még 1 igy is marad, fogalmam sincs hogy azt honnan tudom megszerezni :S na mind1, ghostal végignézek mindent, aztán betöltöm és hátha ugy meglesz. vicces hogy abba is kitölri az utolsó 10 percet mert nincs mit megcsinálnia neki.
  • mester1987
    #6071
    Ahogy látom nagyobb bajok maradtak benne, mint amire emlékeztem :)
  • akyyy
    #6070
    na kiderül másk géphez kellet mennem, de amugy nagy szar az egész videó, mert még kéne 2 infó, plusz a fö küldetést meg se csinálta.

    meg van még 10 perce azt hirtelen 3 másodperc lesz neki hátra.
  • akyyy
    #6069
    ez mi hogy a végigjátszsába ott a kamera felvétele a bombáról, és elfogadja a feladatot, ugyanaz a helység nálam meg mutatja az üres földet meg árnyékot, és igy el se fogadja feladatot
  • mester1987
    #6068
    Én másfél éve kb. az 1.02a-val vittem végig is minden klaffolt...csak ezért kérdem.
  • mester1987
    #6067
    1.02a patch van fenn vagy a sima 1.02?
  • akyyy
    #6066
    ugyanaz mint itt
    #6038

    ugyanaz a patch legfrsebb driverek (most volt nemrég win install).
    már már túlonjúj minden a gépen (hisz mégiscask 2007-es játék :D)

    nincs valami megoldás mégis rá ?:(
  • akyyy
    #6065
    nagy nehezen csak megy, de elég frusztráló.

    most meg másodszro vagyok a jba központban, mennék be a góré hálójába (erkélyes szobán kesztül), de az az átkozott ajtó nem nyilik. muszáj voltam végigjátszás videót meglesni hogy mit hagytam ki hogy nem szereztem meg minden papirt, miközbe mikor először játszottam már akkor se tudtam bemenni azon az ajtón. erre epdig azon kell hogy bemenjek. :S
  • mester1987
    #6064
    Ismerős.

    @akyy: Ha nem működik az iránygombokkal, próbáld WSAD-vel vagy kombinálva. ha nem müxik, töltsd vissza a checkpointot (vagy max a pályát, ha végképp nem megy), úgy jó volt nekem is anno.
  • Jim Morrison
    #6063

    nem olyan bonyolult :)

    azt hiszem nekem mindig ennél a résznél volt bugos és nem tudtam tovább menni (eredeti)
  • akyyy
    #6062
    hogy kell széfet kinyitni? oké hogy görgö meg iránygombok, de nem értem a lényegét. először a hozzám közelebbi eső korongot hozom irányba, aztán váltanám vissza egyett, de hogy mégis hogyan möködik ez az egész, nem jövök rá:D

    faq nem möködik
  • Tyipu
    #6061
    Hali. Valaki nem tudna segíteni Hamach-is MP-be? előre is megköszönném.
  • biomage
    #6060
    passz, nem játszottam a chaosal

    amugy szeva :D kár hogy a szervert leállították :(
  • Herold
    #6059
    Jaja, a Pandora az eddigi legjobb rész, igaz Biomage?
  • biomage
    #6058
    nem csak az :S

    amikor kipróbáltam alig tudtam irányítani, nem olyan mint például a pandora :(
  • Szabi84
    #6057
    Elkezdtem végigjátszani a sorozatot.
    Namost miért nincs 1920*1080-as felbontás? Feliratot hol lehet bekapcsolni?
    1.2 patch fennt van

    botrány ez a menü
  • Herold
    #6056
    Állítsd magasabbra a nehézségi fokot, akkor hamarabb észrevesznek.
  • Rash87
    #6055
    Nem mai játék, de most kezdtem volna el vele játszani.

    Most ez tényleg ennyire gagyira sikeredett v. nálam van valami?
    Eddigi Splinter Cell-eket is végigjátszottam anno,azok zseniálisak voltak.

    Itt már beállítások megfogtak,mert pl. egérérzékenység nekem magas,s hiába állítom,akár 0-ra,nem változik semmit. Gyakorló pálya... full fehér szobák, kb semmit se látni :\ Azt hittem vmi textúra gond,de belekezdtem a küldetésekbe ,ott minden jó. Bár...kiúsztam a vízből,van ott ugye 1 őr,s full egyenesen felém jött,s nem vett észre... mellette elmentem,s leütöttem,nah itt kiléptem :))))
  • Vlala #6054
    CSak egy halvány tipp, nekem egy másik járék azért múvelte, mert a configfájl írásvédett volt.

    Bocs, ha hülyeség, csak tipp.
  • wattafaka
    #6053
    sziasztok.
    miért van az, hogy minden újraindításnál, sőt még ha csak a főmenübe kilépek, elveszik minden grafikai és billentyűzetbeállítás? :/
    a patch-et most töltöm, remélem az megoldja a problémát.
    előre is köszi
  • Jim Morrison
    #6052
    próbáld meg az egéren, vagy a windowson bellul. Am mukodnie kene jatekban is.
  • Herold
    #6051
    Az egér érzékenységet miért állítgatom hiába? Nem látok érdemi változást.
  • Herold
    #6050
    Sziasztok

    GF FX 6200-on érdemes megpróbálni? Úgy tudom, alapból nem támogatott, csak 6600-től. SM 3.0-t ez is tudja.
  • hawkie22
    #6049
    Sziasztok!

    Tegnap megvettem ezt a játékot, elkezdtem ma játszani vele, és elakadtam rögtön az első pályán.
    Megvan, hogy megtekertem a kereket a rakétán, meghackeltem a konzolt is a rakétán, viszont amikor el kéne menekülnöm, akkor másznék fel a létrán a kötélhez, de a létra tetején nem akar felmászni a hídra.
    A kérdés, hogy miért van ez? Már próbáltam minden billentyűkombinációt, esetleg elfelejtettem valamelyik hidat mozgatni?

    Köszi
  • Rc panzer
    #6048
    sziasztok!

    Lejjebb egy kolléga kérdezte miért szaggat a szingle player játék. Na választ nem láttam de nekem is azt csinálja.

    DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+
    2 giga ram, Nvidia geforce 9600 Gt (512).

    Ezekkel simán mennie kellene normálisan.
  • Jim Morrison
    #6047
    nekem sem sikerült 1920*1200ba tenni, ezert majd hétvégén visszateszem a 19inches monitort :D
  • grebber
    #6046
    Valaki tudja hogy lehetne 1920*1080ba futtatni a game-et?
  • Jim Morrison
    #6045
    :D akkor majd elölről kezdem... gondoltam most nem iktatok ki mindenki, így talán kicsit nehezebb... végül is igazam volt, nem lehet így végigvinni :D
    Köszi ! :D
  • 42nd Intruder
    #6044
    Ki kell iktatni a hajó személyzetét. Remélem még aktuális XD
  • Jim Morrison
    #6043
    ujra feltettem a jatekot, csak megakadtam. megneztem a videot, ugyanaz csinaltam. elkaptam a pasit es mennek fel a letran es nem irja hogy mission accomplished. mi lehet a baj? minden cucc completed kiveve ez az egy. az baj lehet, hogy nem oltam meg mindenkit? igazabol csak par embert kaptam el, most stilust valtottam.
  • Viktor9202
    #6042
    Pl grafikai bug miatt eltünhetnek tárgyak a pályáról, vagy elmosódhatnak.