87
fifa 2006
  • Skynet
    #87
    Valaki pls bökje ki hogy be lehet-e állítani a 2006-ban vagy a 2007-ben azt hogy ne csak 10 perc legyen egy félidő hanem több (monnyuk 45 vagy bármennyi csak többlegyen)..
    Ez így rémgagyi,egy normális nagy multicsatát sem tudunk nyomni a haverokkal...
  • baggins
    #86
    ELADÓ 1 db eredeti, dobozából ki sem vett FIFA 07 magyar nyelvű játék PS2-re!Ár: 10.000 Ft
    Érd: kizárólag a [email protected] mail címen!!!
  • Skynet
    #85
    mááármint...a fifa 2007-ről beszélek :)
  • Skynet
    #84
    Help!
    Csak 10 perces félidőket lehet játszani? Mert nemenged többet állítani a gép...Átlehet állítani vhogy normális 45 percre?
    Ha csak 10 perc van akkor ez egy fos...
  • John Cena
    #83
    Craucs :D:D nem tom hogy írják meg akartam venni de nem sikerült:( Liverpooltol 77overall és 10000 fizettem volna meccsenként 450 és nem jöN!!!!
  • t256
    #82
    Ízlés szerint válaszd bármelyiket. Viszont a szerencsén is múlik, hogy a játékos leigazol a csapatodhoz. Én Milan Barost akartam megvenni, de nem fogadta el a szerződést. Próba szerencse!
  • John Cena
    #81
    melyik játékost ajánlod??? hogy meg vegyem??? Gerrard ra gondoltam és Roberto Carlosra!
  • John Cena
    #80
    aha köszI!!!
  • t256
    #79
    Nem sok taktika kell hozzá. Nyerni kell. Talán annyi, hogy gyakran kell cserélgetni a kezdő 11et, mert ha nem játszik minden játékos akkor csökken a csapat morálja.
    A felesleges játékosokat az átigazolási időszakban add el, vagy add kölcsön.
    Teljesen mindegy melyik csapattal vagy. Én Dortmund-al nyomom.
  • John Cena
    #78
    Hellosztok lenne 1 kérdésem nektek mi a taktikátok a Managermódban? ja és melyik csapatot ajáljátok??? én az Evertonnal tolom!!!
  • Solidus
    #77
    Én ezt a Leeds Utdal csináltam meg.Csak én a Championshipből jutottam föl.Meg megvettem a Gerát...Nehezen adta magát.
  • Solidus
    #76
    A patchel átírod a gagyi csapatokat eredetire.Ettől az egész játék olyan lesz,sőt jobb,mint a fifa,szal full licences.Bár a fifa arcade,a PES pedig szimuláció.Kinek mi tetszik.Nekem is jó volt a fifa addig amíg nem akadt a WE7 a kezembe.Hát ja.Patchelni nincs értelme ha nem chippes a gép.Hát akkor jó feljutást!:D
  • Winz
    #75
    Mi az hogy peccselvel van?
    Én nem írt játékokkal nyomom,nincs csippelve a gépem,a pro evo4-et is csak azért vettem mert 4 rugóért vesztegették...fifás vok és maradok:P
    Azért jó a karriermódban feljönni a sheffildjunájtiddel a premierligába,aztán velük BL-t nyerni:)
  • Solidus
    #74
    Ő...Patchelve próbáltad már?Sokkal igényesebb mint a Fifa legóhajú akvárium futball "játéka"...Amiben 5x rugom ugyanazt a taktikájú és pontról-pontra egyívású gólt.Semmi realítás és kreativitás nincs már abban a sorozatban.A grafikája pedig egy ps1re is jó lenne.Kit érdekel az angol 3 osztály?Szal szerintem szerezz be egy patchelt PES5-öt,hidd el megéri!
  • Ortopéter
    #73
    Ja és persze a World Cup 2006 ra gondoltam.
    NAGYON SZAR!!!
  • Winz
    #72
    Ne ríjj,ősszel kijön a fifa 2007,már nem kell sokat alunni:P
  • Winz
    #71
    Jah a 4. rész az igénytelenség netovábbja:fetreng
    Rosszul lettem mikor angol bajnokit akartam játszani,azt láttam a sok kis csúnya zászlót,meg a kamu csapat neveket...a játszhatósága is elég putris...szal ea fifa foreva:csáp
  • Ortopéter
    #70
    Na tegnap lett elegem a játékból.
    2006 vb döntő Argentina - Németország
    És mit ad isten ki Podolski ék párja?
    Rudi Völler. nem hittem a szememnek. Mi a faszt keres ez ott? Ok veretlenűl kerültem be a döntőbe, kapott gól nélkül de ez azért kicsit túlzás....
    Kapják be.
  • Solidus
    #69
    Ne is idegesítsd magad.Térj át a Pro Evolution Soccer(Winning Eleven) sorozatra.
  • gator
    #68
    sziasztok !
    Valaki jatszott mar a fifa world cup 06tal ? mert egy eszmeletlen undorito grafikat kepvisel es nagyon csunya a fifa 06hoz kepest , szoval szerintem ugy ahogy van hanyinger a jatek ... a fu elkepesztoen hanyadekon van megcsinalva ... szoval nem is idegesitem itt magam , roviden : fifa 06 ezerszer jobb mint a wc 06 ...
  • Solidus
    #67
    Úgy ám!
  • Solidus
    #66
    L1 nyomva tart,lövés gomb,de csak csinján,kis erővel!Majd úgyis kitapasztalod.
  • dakela
    #65
    Sziasztok! Tudnátok segíteni?
    hogykell a kapus fölött átemelni a labdát?
    Köszi előre is!
  • putyu17
    #64
    nem tudok róla
  • Ortopéter
    #63
    Hali!
    Az lenne a kérdés, hogy a harmadik mezeket nem lehet valahogy használni menedzser módban is?
  • zutyu
    #62
    Sziasztok.
    Nem tudja valaki, hogy ha az erseti játékot decrypterrel átalakítom akkor megkorra lesz??
    Ki tudom írni?
  • mohuska
    #61
    öcsém csak a pes.....
  • mohus
    #60
    vedd meg ezt a szar gémet eredetiben:)
  • THomas007
    #59
    Sziasztok!
    Próbálom elinditani az Online módot(patchelve van),de amikor uj ea online -t akarok létrehozni akkor bedobja a Please insert Original disc...(az amikor siman nem fogadja el a játékot a gép ,piros képernyó:) )Szóval mit lehetne tenni?Volt 2005-ös ea-s regem ,de ha azt akarom megerősiteni ugyanezt csinálja.Mi lehet a baj?
  • Coooper
    #58
    Nekem is okosított verzió fut. Néha akadozik, de úgy választok ellenfelet, hogy neki is jó minőségű kapcsolata legyen. Így van, hogy meg sem akad egyszer sem játék közben.
  • mohus
    #57
    ez tuti?:)

    akkor valamit elcseszett az EA:)
  • gammar
    #56
    nem kell,hogy eredeti legyen a játék!
  • gammar
    #55
    Véleményem szerint elrontották a game irányítását ,túl sok dolog van a gamepadon használatban.A 2005 ebben jobb volt!
  • mohus
    #54
    igen naná
  • sapkafej
    #53
    csak eredetivel lehet neten nyomni?
  • mohus
    #52
    nem akad??
  • Coooper
    #51
    Végre nekem is sikerült belépni az EA Online központjába és most már csak a neten játszom mindenféle emberkékkel a világból.
    Nagyon élvezetes mindig mással játszani, soha nincs elég idő kiismerni a taktikát. Állandóan van ellenfél, karriert lehet csinálni, bajnokságok vannak. Rangsorol a gép, az ellenfél statisztikáját meg lehet tekinteni meccs előtt.
    Köszönet gammar-nak a segítségért!
  • mateus33
    #50
    Sztem is,pedig én világéletemben Fifás voltam,de PS2-őn a PES5-el játszok inkább.
  • Solidus
    #49
    Hát akkor állitsd 5 csillagosra aztán mondd hogy könnyű...(Márha a PESre gondolsz)
  • mokok
    #48
    szerintem könyü.