1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • gammar
    #114
    illneo van psx,ps2,pc a birtokomban,de a ps3 drága lesz.
  • ILLNeo
    #113
    Add el a PC-det és vegyél PS3-at.

    Ez olyan dolog mintha nekem PS3-am lenne és windows emulátort keresnék...nem... vennék egy PC-t
  • Luiprima
    #112
    Jó a topic csak rossz helyre lett nyitva, át kellene helyezni a gumiszobába.
  • gammar
    #111
    Szóval én még ps 2 emulátort (100% os)nem találtam.
    De ps3 ra akkor hogyan lehetne??
    Aki rendelkezik ps2 emuval ami müködik írjon!
  • Cvd
    #110
    Csak egy felvetés, de szerintem a Sony bukni fog a PS3-mal. Mint lejjebb is tökéletesen bizonyított, egy mai PC erősen lebutítva képes normális sebességgel emulálni úgy hogy nem lesz élvezhetetlenül gyors. Viszont ugyanezen PC-k a PS2 emut csak szaggatva viszik, ebből következik hogy a PS2 sokkal brutálisabb mint egy mai PC, tehát annak végképp nem fog gondot okozni a PS3 emulálása. A túl nagy sebességgel még lehetnek esetleg gondok, de maximum 2-3 TV-t kell rákötni, és 2-3 PS3-as játékot futtatni egyidőben. Viszont ki lesz az a láma aki megveszi a PS3-at drágán, mikor töredékéért emulálhatja PS2-őn?
  • soulhunter
    #109
    OFF:

    na ha már ennyire szoba került a PS2 emu, akkor valaki elárulhatná,hogy milyen beállitásokkal fog nekem minimum 25 FPS-sel menni a Mortal Kombat Deadly Alliance,és a Tekken 5
    itt konkrétan a használatos pluginokra gondolok,mivel PS2es bios-om van kb. 50 megányi... hamár itt tartunk: szeretném,ha a megfelelő bios verziot is elárulnátok,mivel az feltünt,hogy pl. a tekken 4 csak japán biossal indul,a Mortal Kombat meg europaival, a tekken 5 meg USAival (legalábbis nálam)
    és PSX -es játékot (pl. tekken 3) nem futtat
    jelenleg a pcsx0.8.1-pre2 SSE2 -re gondolok

    az eddigi rekordom 8 FPS :)

  • Solidus
    #108
    Ez nem volt szép...De valójában igaz.
  • NormalisEmber
    #107
    A baj megint az lesz(a ps2 emu-hoz hasonlóan) hogy a sok optimalizáció után majd szépen le kell majd butítani a pc-t hogy ne legyenek túl gyorsak a játékok(300-400fps 1080i-ben)

    Ha ez megtörténik, nálam nagytételben lehet rendelni 486DX-eket ! (na jó ilyen csúcskonfig talán túlzás lesz, megpróbálok beszerezni 286-osokat)
  • bld
    #106
    ezt msot kinek?
  • mohus
    #105
    nekem csak a diznis játék indult el, de legalább megy...és van rá magyarítás is már....
  • bld
    #104
    lesz javítás, a japán verzió már elérhető csak győzd kitalálni h kell feltelepíteni...
  • mrzed001
    #103
    Tévén ?
    Csakis minimum 19-es TFT-n érdemes nézni (HDTV opció még nem az igazi benne, plazmán még csúnyáska, talán az 1.04-es ROM-ban már javítják a konverziót)
  • joebacsi
    #102
    kis optimalizálás nincs benne? mert ez a 80 fps nem az igazi a 200 hertzes tvmen :/
  • mrzed001
    #101
    Most kezdtem el szedni hozzá mininováról az V1.03-as béta ROM-ot
    Aszonygyák ettől szebbek lesznek a textúrák
  • bld
    #100
    mármint a linket de ehhez nincsen mirror és nm tom h vírusos e nekm egyenlőre még nincs jele....
  • bld
    #99
    na az ilyen embereket nm tom "elhinni".....
    mellesleg nm warezosok kezébe való, és a szkeptikusoknak pedig annyit, h télleg műxik és a ps2-es cuccok is futnak rajta legalábbis amit eddig kiprószáltam(vmi.tekken iylen bunyós gém nm is rossz aszittem már nm is csinálnak ilyet pl) mert haver ezt tudta adni de holnap kiprószáljuk a többi játékát is)
    nekm egy dos-ra kiépített verzió van meg privibe elküldöm de warezos csírák kíméljenek
  • PxE
    #98
    ez az izé müködik ps2 játékal?
  • cybert
    #97
    szerintem egyik fél se jobb most...kíváncsi vagyok hány hozzászólás lesz a topikóóban, mert jólvan én értem a viccet, de ezmár túlzás, ha valaki nem hozzáértő, nem kéne ennyire leoltani...mert esetleg fingja sincs a nextgenről
  • Laky
    #96
    htx, így már kényelmesebb :)
  • NormalisEmber
    #95
    Egy kis segítség az emuhoz, akinek kényelmetlen lenne a billentyűzet és nem tellik gémpadra:

    Gondolatátvitel plugin
    www.download.emulators.jp/ps3/plugins/mindX
  • PLackó
    #94
    lol:DDDD
  • Gyadi
    #93
    Valóban szánalmas, hogy sok embernek egy fikarcnyi érzéke nincs az ilyenekhez...
  • Gnome
    #92
    úristen...nemszoktam ált hozzászólni csak olvasgatni...de h ennyi láma összegyűljön..nembírom ki..Ti nemveszitek észre magatokat?...most komolyan soulhunter meg Szárvásembör...ennyire gyökerek vagytok h nemérzitek a poént avagy az iróniát?..annyira lejáratjátok magatokat h nemigaz...

    további jó "fake-elgetést" nekedis...asszem visszajárok majd röhögni a tiféléteken..
  • soulhunter
    #91
    na, azért durva ez a topic...
    PS3 emu ha van,ha nincs,akkor is max LOL lehet, de hogy nem lesz több FPS 10nél, sztem az is tuti

    induklás:
    pcsx0.8.1-pre2 -SSE (Ps2 emulátor)
    a játékok müködnek (mind1ik indulására kell várni 1-2 percet)
    menüig az én konfigomon (ami nem gyenge) 50-80 FPS
    játékba belépve max 8 FPS (minden butitást bepipálva 640*480-as ablakban)

    szal ezzel meg is van cáfolva a cerkások 80as FPS-e, innentől kezdve tutira nem stimmelnek a képek 80as FPSsel :)

    nahh, további jo egymás ölést kivánok nektek :)
    meg jo FAKE-elgetést, stb stb -t is :)
  • Janey
    #90
    OMG, tudod értelmezni mi az a poén, vagy rajzoljak egy folyamatábrát??? rotfl :DDD
  • aabyssx
    #89
    Jó ég! Mit akarsz bizonyítani?!? o_O
  • Hunter of Deer
    #88
    Ja azért írja ki hogy nincs ilyen szerver!! LOL
  • Neme.
    #87
    Azért, mert túl vannak terhelve a szerverek. Mindenki azt tölti.
  • Hunter of Deer
    #86
    Ha már a lámaságnál tartunk akkor ezek közül a címek közül miért nem müxik egyik se??
    Lehet pont elírta!
  • joebacsi
    #85
    az emu leszabályozza 1280*1024re, ami szerencsére kompatibilis a plazmatévémmel, csak a shotok muszáj vagyok ablakban csinálni...
  • UNREG
    #84
    2400X1800-as vagy 2800X2200-as felbontással nyomod?
  • joebacsi
    #83
    jó azcsak poén, ezt láthadnád...
  • joebacsi
    #82
    nem muszáj elhinni, de ha láma vagy ne hirdesd már pls
  • Hunter of Deer
    #81
    Ja de mondjuk nem tudom kit akarnak ezzel a szarsággal hülyének nézni pl: a "GTA-s" képen annyira eredetire csinálták a tájat a térképet meg az uzit rajzolták! komolyan mondom ez kb 6 éves szinvonal!!
  • joebacsi
    #80
    huhh, nah sikerult továbbjutnom, eszméletlen ez a gamma, meg az emu...
    igaz még az egértámogatáson kicsit dolgozhatnának...késik a reagálás 2 milisecet, ésez nekem nagyon zavaró...
    még szerencse, hogy gamepadre van optimalizálva, így viszonylag könnyű a játék...de a hangulat még ígyis ott van, engem nagyon megfogott...
  • UNREG
    #79
    Fényévekkel vagy lemaradva, ecsém...
  • aabyssx
    #78
    Mivan, bekerült a top10-be, hogy ilyen hitetlenek is megtalálták? ;)
  • Neme.
    #77
    Persze, ez már a kézzelfogható valóság.
    :)
  • Hunter of Deer
    #76
    Ti most ezt a szart komolyan is gondoljátok???
    erre csak ennyi a véleményem
  • Davidus
    #75
    ja a rohattak!