1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • NormalisEmber
    #154
    Na tessék, ezek után már csak egy kis lépés megvalósítani a hardweres bump mappingot, depht of field-et és a hasonló nyalánkságokat.
  • Neme.
    #153
    scollerek = scrollerek
  • Neme.
    #152
    Mármint mi a hülyeség, hogy univerzális, vagy hogy c64-en is fut? C64-en azért elég sok dolgot megvalósítottak már, pl. real-time fillezett flatshaded objektumok, plazma effektek, multiple overlapping sinus-scollerek.
  • Duddits
    #151
    Jah, persze. Menjetek már a hülyeséggel...
  • NormalisEmber
    #150
    Univerzális emulátor lévén természetesen nagy és kisflopin is működik. A nagyflopi fontos, lévén hogy már dolgoznak a szakemberek egy c64-es változaton is. Elküldeni nem tudom, mert rámszállt a sony és 24 órában figyelik a gépemet.
  • Petyus_
    #149
    De kisflopi vagy nagyflopi???

    Ja és a linkek nem működnek, mailben elküldöd????

    [email protected]
  • NormalisEmber
    #148
    Az új tömörítési eljárásnak köszönhetően, amit szerény személyiségem dolgozott ki, az emu 1db közönséges floppyra rátehető + még 1-2 játék is(pl. MGS4 a maga kis 0.5Mybte méretével)
  • REAL_CIÁN
    #147
    Mondjátok csak, egy flopyra ráfér? Nehogy már emiatt kelljen Blúréj meghajtót vennem.
  • Anubys
    #146
    Ja, valszeg a rom miatt lehetett... Mindegy, én az 1.03-as firmware rom dump-pal nyomom, azzal frankón megy a cucc...
  • Neme.
    #145
    Hmmm, én is tapasztaltam rendellenességeket, pl. néha lecsökkent az fps 120-ra, de így is játszható volt a GT5.
  • mrzed001
    #144
    Lehet, ezt a verzsönt varezról töltöttem le :)
  • NormalisEmber
    #143
    Az a vírus a csúnya, gonosz sony műve, aki szabotálni akarja a projektet!
  • mrzed001
    #142
    Mondtam, hogy gondok vannak az új ROM-mal
    Frissítettem a víruskergetőt, és most aszongya, hogy vírusos, nézz utána te is
  • Anubys
    #141
    Nem, tényleg egyik haver hívott, hogy nálam is elcseszte-e a rendszert, mert amikor elindította, újraindult a gépe, és azóta folyamatos hülyeségeket csinál (pl. a desktop beállt 640*480-ba, és nem lehetett átállítani, stb.). Újra pakoltuk a vindózt, azóta műxik a dolog. Valszeg összeakadt valamivel, de azért jó lenne megtalálni,hogy mivel.
  • Sir Quno Jedi
    #140
    Most direkt hülyíted őket ?! Sokan vannak benne a bétatesztben, köztük magam is és abszolúte semmiféle megoldhatatlan problémába nem ütköztem eddig az emu-val. A túlzott gyorsaság az egyetlen hibája, de ez betudható az alatta duhogó 128 bites Intel erőműnek ! Méghogy Cell...piha...
  • Anubys
    #139
    És tényleg jönnek a privátok...

    Srácok, ez egy privát béta verzió, amit sajnos nem terjeszthetünk, az írója egy közös haverunk, és megkért, hogy teszteljük neki. Sajnos még kissé bugos, volt, akinek összebafta a rendszerét, ezért nem terjeszti még a srác, mivel nem akar másnak is gubancot okozni. Szóval türelem...
  • Sir Quno Jedi
    #138
    Magánprobléma, hogy ki mit gondol, viszont vannak tények, azokkal lehet vitázni, de nem érdemes...
  • Duddits
    #137
    Te mondod??!! Itt kamuztok össze-vissza! Még hogy GT5??! Honnét lenne meg? És az az Audi még csak nem is a játékból van...
  • UNREG
    #136
    Küldtem privit az ügyben.
  • Sir Quno Jedi
    #135
    Mivel folyamatosan kapom a privát üzeneteket a témával kapcsolatban, így leszögezném, hogy NINCS MSN címem és nem foglalkozunk WAREZ-zel. Mindenki oldja meg maga a beszerzési gondjait. Kérem ne zaklassanak ! (hová tart ez a világ) Köszönöm !
  • Anubys
    #134
    Ez is az, de itt csak 3-an játszunk (én + két haver). Többre nincs elég joypad. Billentyűzetről meg nagyon tré a cucc...
  • Sir Quno Jedi
    #133
    Tím fájtot próbáltad benne ?!
  • Anubys
    #132
    Jó ez a Mortal 8, főleg 3 player módban... :)

    (ps: ha nem a default felbontást használjátok, nem lesz olyan eszetlen gyors a cucc, egy próbát megér!)

  • Sir Quno Jedi
    #131
    A linkekről például.
  • Blasta
    #130
    Jóóó, tom, de azt még nem szereztem meg!
  • Anubys
    #129
    "Tegnap kaptam meg Quno-tól a PS3 emut, és én is alig bírtam letenni a GT4-et!!!!!"

    Te PS3 (gyk.: PÉESHÁROM)-ról beszélsz, én PS2 (gyk.: PÉESKETTŐ)-ről... Persze, hogy a PS3-at képes emulálni, és is egész este nyomtam a Mortal Kombat 8-at... :)
  • Szpisti
    #128
    Szevasztok!

    Quno, ha nem indiszkrét a kérdés, honnan szereztél működő PS2 emulátort (PS3)?
    Régóta vadászom, nagyon kellene...
  • Sir Quno Jedi
    #127
    AZ még PS2-es, azt emulálja a PS3, amit a PS3emu emulál. Próbáld ki a GT5-öt, az már PS3-as !
  • Blasta
    #126
    "Jó lenne végre megérteni, hogy a mai (és a közeljövőbeni) pc-k nem képesek
    akkora póvert kiizzadni, hogy megfelelően fusson egy ps2, gc vagy xbox emu."

    Fasság!!!!!!!!!!

    Tegnap kaptam meg Quno-tól a PS3 emut, és én is alig bírtam letenni a GT4-et!!!!! Kurvajó, pedig a konfigom nem mai (2500 barton)!

  • UNREG
    #125
    "Jó lenne végre megérteni, hogy a mai (és a közeljövőbeni) pc-k nem képesek akkora póvert kiizzadni, hogy megfelelően fusson egy ps2 emu"

    Már hogyne lenne képes!!
  • Sir Quno Jedi
    #124
    Mint látható a Grandia Nx-ben Millenia visszatér, csak most szőke (hülye japók engednek az amerikanizálódásnak) ! De végre egy nextgen jRPG. Fanoknak kötelező !
    (a képen épp Millenia pózol egy flame strike előtt)
  • Anubys
    #123
    "na ha már ennyire szoba került a PS2 emu, akkor valaki elárulhatná,hogy milyen beállitásokkal fog nekem minimum 25 FPS-sel menni a Mortal Kombat Deadly Alliance,és a Tekken 5"

    Semmilyennel... Jó lenne végre megérteni, hogy a mai (és a közeljövőbeni) pc-k nem képesek akkora póvert kiizzadni, hogy megfelelően fusson egy ps2, gc vagy xbox emu.

    "mivel az feltünt,hogy pl. a tekken 4 csak japán biossal indul,a Mortal Kombat meg europaival, a tekken 5 meg USAival (legalábbis nálam)"

    Azért, mert a Tekken 4-ed japán verzió, a MK-d euróőai verzió, a Tekken 5-öd meg jenki verzió... Ennyi a trükk :)

    "és PSX -es játékot (pl. tekken 3) nem futtat
    jelenleg a pcsx0.8.1-pre2 SSE2 -re gondolok"

    Persze, mert ps2 (gyk: péesKETTŐ) emu, és nem ps (gyk: PÉESEGY) emu. Abból van annyi, mint a szemét.

    "az eddigi rekordom 8 FPS :)"

    gracc! :)
  • Sir Quno Jedi
    #122
    Vazeg ! Hajnalig nyomtam a MGS4-et ! Nagggyon dúrva, milyen lehet majd PS3-mon ha kijön ?!!! De Sephinek nem volt igaza...
  • mrzed001
    #121
    Nem jött be, V1.03-as béta ROM egy nagy rakás sz.r.
    Tele van bugokkal, sebességre sem jobb, és fagyadozik, szóval ne töltsétek, várni kell a 1.04-re
  • ILLNeo
    #120
    Ha igazi PS3-at akarsz akkor megveszed...
  • ILLNeo
    #119
    Szerinted az ugyanolyan lesz? Szerintem nem
  • joebacsi
    #118
    persze, hamarosan ki is tolják a béta verzsönt
  • joebacsi
    #117
    ehhez az kell, hogy az arcok megcsinálják a linux konverziót, mert jelenleg csak vindózos változata van az emunak...
  • gammar
    #116
    Esetleg lesz olyan emu ami a ps2 -t emulálja ps 3 má?
  • gammar
    #115
    Esetleg egy képekkel illusztrált ps2-3 emu tutorial kellene ide.