1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • Dodo55
    #234
    Az adatpuffert nem tudom megduplázni, mert a rom csak compile-olva van meg, esetleg ha meglenne a forrás, akkor bele tudnék nyúlni, de akkor is csak az én általam megpiszkált romokkal menne az emulátor.
  • guardian hero
    #233
    Nem oldaná meg a problémát, ha levennéd felére a frekvenciát, viszont megdupláznád az adatpuffert?
    Lehet, hogy az a baj, hogy a Dark Basic memóriafoglaló rutinja túl lassú a rekurzív data-burst lekezeléséhez, talán egy jobb fordítóval, vagy egy újabb library-val kellene próbálkozni.
  • Dodo55
    #232
    Ezt nagyon nem értem: ha leveszem 6GHz-ről alacsonyabbra az emulált sebességet, akkor nem csinál memlock hibát, de így meg nem fogja vinni a romokat, mert azoknak 6 GHz-re van állítva az adatpufferük, és ha nem 6 GHz-et emulálok, akkor túlcsordul a puffer.
  • Dodo55
    #231
    Próbálkoztam egy cell emu írásával Dark Basicben, azonban valami hiba van, amikor az emulált cache memblockjának pointerje 1048576-n áll. Ez pont az 1 megabájtodik hely a memblockban. Mi lehet a gond. Itt a kód része amiben valószínülg a hiba lehet.

    make memblock 1, 2097152
    do
    command=memblock 1,pointer
    command$=str$(command)
    gosub command$
    gosub write_cache
    gosub get_pointer
    loop

    write_cache:
    for i=1 to writebytes
    get_data()
    write memblock byte 1,pointer,data
    next i
    return

    get_pointer:
    pointer=get memblock ptr(1)
    return

    Ide meg majd jönnek az utasításkészlet parancsai
  • guardian hero
    #230
    PS2 emut nehéz írni, mert az egy eléggé elbasszottul nyakatekert architektúra. A Cell viszont nagyon letisztult, ezért lehet akár egy pár soros Basic programmal is emulálni. A vicc az, hogy ha a kódba beviszel egy trükkös rekurziót, akkor eszméletlen teljesítmény szabadítható fel gyengébb hardvereken is (így lehetett PS2-re és c64-re is megírni a PS3 emulátort). Amúgy a Cell is ezen az elven működik, csak ott egy viszonylag egyszerű architektúra + hardver szintű rekurzió hozza a brutál teljesítményt.
  • CalebJoe
    #229
    Milyen rom-ról beszéltek és egyátalán honnan tölthető le.
    Még ki se adták a gépet meg egy játékot se akkor, hogy a picsába játszotok pl MGS4-et elég hihetetlen.
    Még a PS2-höz sincs egy jól működő emu pedig az már elég rég kint van.
  • mila69en
    #228
    mét van már legújabb rom?:D az melyik az? hányas verzió?
  • Dodo55
    #227
    A legújabb rom tudja már emulálni a bővített cell utasításkészletet?
    Ezt azért kérdezem, mert Celeronom van, és csak 256k cache van benne, és úgy tudom, hogy a bővített cell utasításkészlet hatékonyabban használja ki a cache-t, így jobban menne az emuláció a Celeronomon.

    Ja és tettek már a legújabb romba olyan hdr támogatást ami megy shader modell 2.0-ás videokártyákkal is? Mert ha nem akkor még várnom kell, amíg összegyűlik a pénzem a Geforce 6600GT-re amit venni akarok(az már shader modell 3.0-ás)
  • mila69en
    #226
    nekem is amd-m van és tök jól fut használd az 1.02b romot itt kiküszöbőlték az amd kompatibilitási problémát az mgs4-el nekem fut fix 60fps-t király gamma

    valaki
    de elakadtam benn mikor snake felhivja ocelot-ot azon a videófonon és kéri, hogy küldjenek egy helikoptert mert baj van túlsok az ellen kiakar jutni vagy mi, nem nagyon értettem a szöveget.... ok megjön a heli de lelövik azok a lépegető izék nem tudom mit kéne csinálni
  • moralosan
    #225
    Ez kicsit ironikus :)
  • Prof William
    #224
    Épp láthatod hogy nem... azért kérdeztem itt körül, mert elég hihetelenek hangzik, és annak is tartom. Ha majd az én gépemen megy a Killzone akkor elhiszem. Azért kérdeztem hogy honnan lehet tölteni.
  • BobaFett
    #223
    Prof William !

    Te hány éves vagy ?
    Még hiszel a mesékben ?
  • Sir Quno Jedi
    #222
    Eurasia.nu-n nézz körül, ott vannak jó dolgok, meg jó arczok!
  • Sir Quno Jedi
    #221
    Igen ez gond, hogy a BlueRay ISO-k iszonyú nagyok, kisebb HDD-re jó ha egy felfér, ezért csak Alcohol V1.9.5 image-ből érdemes játszani, másból nem is nagyon lehet, mert nincsenek még elérhető árú BR írók idehaza... Persze már dolgoznak a disc swap-es megoldáson, node kinek van kedve 10 darab DVD-t cserélgetni gamma közben, arról nem beszélve, hogy vannak játékok, ahol ezt meg sem lehet tenni, csak ha dúrván lerippelik a tartalmat (az meg fából vaskarika).
  • Prof William
    #220
    Akkor a működéshez szükséges romhoz valami infot tudtok adni? Pm-ben persze. Vanb itt néhány ps1+2 game szóval azokon ki tudim próbálni a dolgot, megy e és akkor eloszlanak a kételyeim.
  • Oldern the 1st
    #219
    Természetesen.
  • Prof William
    #218
    Vajon PS2-PS gamek mennek ezzel?
  • Oldern the 1st
    #217
    Ehh, szerinted a Sony csak úgy engedi hogy mindendhonnan leszedjék a legújabb rom-okat? Erre azért durvábban figyelnek, mint a ps2 esetén. Nem véletlen, hogy csak közülünk kevesek rendelkeznek romokkal. Én pl. már láttam havernál mgs4-et, csak kissé durva volt az iso mérete, szóval nem olyan egyszerű ez...még.
  • Prof William
    #216
    Én HINNI AKAROK! Momdjatok egy haelyt ahonnan romot + gamet tölthetek! Pls! Nagyon szeretnék hinni!
  • Sir Quno Jedi
    #215
    Csak az hitetlenkedik akinek nincs meg. Savanyú a szőlő, gondolom...
  • Prof William
    #214
    Na erre gondolok en is...
  • BobaFett
    #213
    Poén ez a topic :D

    Egyesek hogy beswzívják : DDDDDDD
  • NormalisEmber
    #212
    www.emuzone.net/developer_tools/top.secret/c_ps3_64.exe
  • NormalisEmber
    #211
    Hát ti buták vagytok. Mint említettem fut c64 alatt is, következésképpen c64 emulátor is jó.
  • duc
    #210
    Ja, ennyi az egész? Mehetek alaplapot cserélni... MGS4-et nem akarom kihagyni, ha már sikerült megszerezni a bétát... köszi!
  • Sir Quno Jedi
    #209
    Csak Intelre van optimalizélve !
  • duc
    #208
    AMD...
  • duc
    #207
    Segítsetek! az MGS4 bejelentkező képernyő után nyomok egy space-t és lefagy állandóan. lehet, hogy az AMB proci miatt van, vagy mi? Többi game rendesen megy, csak a framerate limitert kell lejjeb húzni 60-ra. előre is köszi!
  • Prof William
    #206
    DE a 3 lejátsza azt is nem? CSak ez van kéznél.
  • Sir Quno Jedi
    #205
    DE az még PS1-es nem ?!
  • Prof William
    #204
    Ja és a Time Crisis vajn megy rajta?
  • Prof William
    #203
    Rom hoz van link? Vagy hogy, hogyan keressek rá? Sehol sem találtam.
  • NormalisEmber
    #202
    esküszöm ez profibb mint az én psp-s faqs-om
  • Dodo55
    #201
    ---------------------------------
    -----Play Station 3 Emulator-----
    ---------------------------------
    -------------Readme--------------
    ---------------------------------
    --------For Version 0.53c--------
    ---------------------------------

    Installation Instructions:
    1. Unrar
    2. Get a ROM File
    3. Set the rom file in the program (The program will ask it at the first running)

    The ROM file:
    There are two ways to get a rom file:

    1. Download one from the internet
    2. Rip the ROM from a PS3 machine

    Using:
    Use the open command in the file menu to load an image file or select a dvd drive where the

    game disk is located.

    If the game runs very fast turn on the frame limiter in the options.
  • Prof William
    #200
    Meg annyit hogy a Ps2-3 romokat hogy lehet beszerezni.
  • Prof William
    #199
    Kérhetek egy kis használati útmutatót?
  • Prof William
    #198
    Estleg FFX?
    Még jöhetnek a gamek.
  • UNREG
    #197
    Luigi Mansion, Pikmin, Brute Force... ezek a PS2 gamek nagyon mennek...
  • Prof William
    #196
    Na akkor mostan nagyon kíváncsi vagyok hogy menni fog e.

    Esetleg mondjatok pár gamet ami biztos hogy elindul (PS2-es)hogy tetsztelhessem is.
  • Sir Quno Jedi
    #195
    Ez már túlzás is. AMúgy a Bhusta Rhymes-on kívül még nem volt ami ne indult volna el rajta. Tényleg, kinek mi a tapasztalata etéren srácok ?!