1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • dinomano
    #274
    PS1 emuval? :-P Még nem,de istenemre mondom kiprobalom..elvegre backward comaptibility van..miért ne müködhetne ez visszafele is? Pl. a Genji beindulhatna a PS1 graf. chipkeszletevel is; pl. "picit" szögletesebbek lennenek a karakterek+pixelesebbek a texturak... :-D
  • aussieguy
    #273
    hello,

    magát ps3 játékot próbáltatok már futtatni emuval???Resistance vagy Genji vagy mittomén:D
  • joebacsi
    #272
    félbehajtjuk a szallagot, így hatványozódik a kapacitás
  • fozelek
    #271
    Na, végre sikerült behekkelnem a ps3 emut a ps1-emen futó ps2 emu alá, éshát... kurvajó. Bár néha kicsit tényleg túl gyors. Még a speed limitert nem sikerült alávarrnom, mert PAL-os a TV-m.
  • zola2000
    #270
    A blue ray isot hogy teszitek rá a c64 magnókazettára milyen tömörítőt használtok?
  • Sir Quno Jedi
    #269
    Rakd fel VirtualPC-re én azon nyomom, mer ott le tudom venni a prioritást, meg a max. prockihasználást 1-2%alá (meg futtathatsz egyszerre többet is akár az emuból) és így már játszható sebességet produkál, nem folyik ki a szemem a 270FPS-től. Csak egy HT-s 2.8-ason nyomtam.
  • PíszLávJuniti
    #268
    vigyázzatok mert 64 bites procival Vista alatt csak akkor megy 50 fps fölött ha patchelitek, mivel az FSB korlátokat az új windows már szoftveresen kezeli! Előtte énis szívtam hogy mért szaggat kicsit,már majdnem fejlesztettem 3 giga ramra, mikor megtaláltam a linket.
  • MagyaR
    #267
    A commodor 64emen még egész jól mennek a ps3as gammák, olyan 30-50 fps körül, ami nemis lassú és nemis túl gyors, de ez csak az új gammáknál van így...

    Pl. a régi oldskool gammáknál, mint pl. a Gt4 már köll a speedlimiter
  • kuci06
    #266
    Ha c64-n is megy az emu, akkor kipróbálom a telómon is. (van rá c64 emu)
    Igaz, hogy csak 220mhz dübörög benne, de elég, ha 25 fps-sel megy az mgs4!
  • Homeworld30
    #265
    LOLXD
  • Dani0001
    #264
    ps3-mat már lehet kapni?
  • Marlosh
    #263
    De hulyek vagytok
  • berlinboy6329
    #262
    Öhhhm.. xDDDDDDDDDDD

    PS23-höz is csak most jött vmi emu ami úgy ahogy műxik,dehát asse olyan húdejólviszi progi,de

    1.PS3 még nincs is,akkor emulátort mi alapján csináljanak
    2.Gémek meg még a határba sincsenek ahun a paraszt kapál.
  • Dani0001
    #261
    A gépem már igy is ujra kell telepítenem mert már a virusok szétcseszték.
    ezért engem nem izgat.
    nyugodtan tesztelem a csoda emulátort.
    játékokat mint az előző hozzászolásomban
    fájlcserélőröl tudok leszedni.
    gonolom ti is onnan szedtétek.
  • Dani0001
    #260
    Meg ha gondoljátok, nemrégiben ez az emu téma kezdett érdekelni és nyitottam is egy fórumot
    http://emulator.atw.hu/forum
    szivesen vennék fel moderátorokat és adminokat akik nagyon értenek az emuhoz.
  • Dani0001
    #259
    Fájlcserélőn.
    emul
    dc++
    torrent
    stb.
  • barret
    #258
    Es honnat szereznel hozza jatekokat?
  • Dani0001
    #257
    én is tesztelném szivesen.
    [email protected]
    amugy ps2 nem visz. ugye?
  • Sir Quno Jedi
    #256
    Igen, többen szóltak a béta tesztelők közül, hogy az emu néha letörli az internetet! AZ EGÉSZET! Szal. nagyon oda kell figyelni az ilyen biztonsági résekre! (több országban már javítják az internetet)
  • Anubys
    #255
    Jajj, ne szivasd már szegényt...

    Dani0001: Sajnos nem tudjuk odaadni, tesztre küldte egy francia srác, aki SQJ haverja, és ő odaadta pár havárjának, akik most ezerrel keresik a bugokat. Szóval nem arról szól, hogy játszunk állandóan, mint a lámák, hanem komoly munka folyik vele. Sajnos még elég instabil a cucc, volt, hogy újra kellett installálni a teljes windows-t, úgy szétcseszte. Szóval amíg nincs TUTIRA működő verzió, addig nem adják ki, és mi sem adhatjuk oda másnak. Ez van, de végülis ha átgondolod, érted van, hogy ne kelljen attól félned, hogy szétcseszi a gépet, ha használod.
  • joebacsi
    #254
    nem kaphat linket akárki, gondolj bele mekkora botrány lenne belőle, ha nagy tömegek jutnának hozzá...inkább páran élvezük az emulátor által nyújtott üdvösséget, a többiek csak várjanak szépen...
  • Dani0001
    #253
    Most akkor a képek csak kamuk vagy tényleg van emulátor ps3-ra.
    ha van akkor agyatok már linket.
  • Sir Quno Jedi
    #252
    Minek az, a mi emulátoraink csakis előrefele kompatibilsek, a még meg sem jelent gépekkel és játékokkal !
  • joebacsi
    #251
    van már új alpha release? ami nekem van verzió, még kicsit bugos a visszafele kompatibilitás :(
  • KaTy
    #250
    Egy Ps2 életre kelti:)
  • Inquisitor
    #249
    Tegnapi PCSX körülnézés alapján a legtöbb játékból még az intró se megy rajta végig. Ami játék megy az bűn ronda, grafikai hibákkal és 1FPS alatti sebességgel!
    Ja és mindezt úgy, hogy SSE proci (P4/AMD) kell neki, meg DX9-es kártya (de minek?), szóval hagyjuk.
  • Sir Quno Jedi
    #248
    Bocs de én nem vok vidéki, itt csak üvegszál van, meg hypertrading !
  • pinehead
    #247
  • pinehead
    #246
    nos.
    leszedtem egy általam régóta áhított játék(Resident4) ISO-ját.
    mivel tudom "életre kelteni" ezt, ha pc-n szeretnék vele játsszani?
    vmi PCSX2-t(64bites verzió)letöltöttem, mi a további teendő ilyenkor?
    soha nem próbáltam, szal tényleg kezdő vagyok ezügyben.
    ha nem idevaló a kérdés, törölhető, de priviben vki helpeljen, ha kérhetném.
    köszönöm.
  • Prof William
    #245
    Piha! Nem kell emu. Én otthon két kondér egy spárgagomolyag és egy marék tarkabab segítségével Ps4-et építettem
  • EvilDevil
    #244
    PS emulátor egy eszméletlen nagy baromság... ki a szarnak kellenek a gagyi konzol játékok... arról nem is beszélbve.... hogy atomerőmű kell, a normális futtatáshoz... amiből 10 konzolt is vehetnétek... LOL
  • Sir Quno Jedi
    #243
    Mellesleg ki az a hülye, aki lemezről nyomul és nem ISO-ból ?!!

    Amúgy meg a PS3 lecsengett, vége, kimúlt, most a PS4 architektúrájának lemodellezésén dolgoznak x86 architektúrára!
  • mila69en
    #242
    kicsit levan mardva:DD
  • Oldern the 1st
    #241
    Ne nevettess, vannak iso-k, vannak rip-ek, rengeteg módja van ennek, csak gondolkozz el!
  • Super DANTE
    #240
    Beleolvastam a topicba no comment, pffff nagyon nagy marhaság, tényleg azt is megcsináljátok, hogy DVD meghajtó vigye a BR lemezeket is???
  • Oldern the 1st
    #239
    Jaj ne, remélem te nem az 576-on garázdálkodó Dante vagy, mert ha igen, eretnek eszméid itt nem sokan fogják elfogadni, erre mérget vehetsz ^^
  • Super DANTE
    #238
    Vazz ezt ugye nem gondoljátok komolyan, hogy egy Cell rendszert emuláltok egy PC-n a mostani összes és a jövőben megjelenő asztali gépek többsége a nyomába sem fog érni a Cell-nek....ekkora marhaságot!
  • guardian hero
    #237
    Jaja autókázok majd vele kicsit, úgyis össze akartam hasonlítani a GT5-tel a grafikáját. Szerintem megnyitom egyszerre a PS3 meg a 360 emut, egymás alá teszem a két ablakot (16:9 feeling meglesz), és egy-az-egybe megnézem mit tudnak. Így még talán nem is lesz annyira nagyon gyors a GT5 sem.
  • Anubys
    #236
    Gardian és Oldern: Persze, ha még mindig vállaljátok... :D
  • Anubys
    #235
    A sebességet te állítod, vagy egy képletből számolod? Ha az utóbbi, akkor vigyázz, mert lehet, hogy 0-val osztassz, nézd meg framefactor-változódat, lehet, hogy valahol lenullázódik (lehet, hogy hülység, én ezzel szívtam nemrég az xbox 360emummal). Ja, srácok, műxik a PGR3, Gardian és Oldern, majd lassan beindulhatna a tesztelés is, csak még kicsit optimalizálni kén', mert néha nagyon belassúl, egyelőre még nem tudom, mitől. Lehet, áttérek Clipperről C-re, úgy talán gyorsabb. :)