1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • janihunk
    #1322
    Szerintem meg várjunk még ezzel legalább 1 évet. A PS2 emut még most is csinálják pedig már 10+ éves a gép.
  • Celithrandil
    #1321
    én csináltam egy félkamu elf et és azt beolvasta majd amikor a game boot ra megyek hiányolja az elfet:) valamit elcseszek a progival ettől függetlenül tuti nem lesz jó a kamu elffel, csak a menetre lettem volna kíváncsi de nem jön össze vagy gamet töltet be vagy elfet és gamenél hiányolja az elfet.
  • janihunk
    #1320
    Az emu felismeri a fájlt de ugyan úgy lefagy mint eddig, reed32 block nál error van nem bír továbblépni és kifagy.
  • Celithrandil
    #1319
    ezt megtaláltam én is, de nem tudom hogy mint kéne alkalmazni, nem túl beszédes az infó. gondolom valamiből ki lehetne dumpolni egy elf filet, ellenben én max sql adatbázist tudok dumpolni:)
  • janihunk
    #1318
    KLIKK Ezzel kell. Én 2 játékkal is kipróbáltam megcsinálja a fájlt de lehet hogy rosszul mivel én a 2 dumi vagy milyen fájlt nem találtam vagy nemtom melyik az.
  • Celithrandil
    #1317
    dettó, még nem jöttem rá, hogy az elf filet azt a gameből kell e generáltatni vagy pontosan mi a lényeg.
  • janihunk
    #1316
    Nem hiszem el hogy senki nem próbálja ki.
  • janihunk
    #1315
    rpcsx3 Jelenleg i tart. Dirt 3 mat próbálta vele de nekem azt írja elf not foud. Mi az a fájl? Próbáltam régebbi emut is azzal elindul a játék de le is fagy.
  • CamelX
    #1314
    Pedig CrossfireIce plugint kell használni, hogy egyaránt kihasználja a directx7-es és a directx11-es videókártyát, méghozzá szinkronban.
  • duc
    #1313
    Kint van az 5.38!!! Kijavították a vízeffektet, de csak a régi 4850-esemen ment rendesen... nem értem hogy mért nem lehet az újabb hardverekkel is rendesen futtatni, a francnak van kedve csak ezért régi kártyát is használni a 6970 mellett...
    nVidiával próbáltam, az eleje mintha stabilabb lenne (nincs 10-20 fps drop) de boss után szétesnek a textúrák.
    Csak egy procimagot hagyjatok bekapcsolva, azt is 800MHz-n!!! A többit biosból tiltsátok!
  • CamelX
    #1312
    Valószínű, mert jailbreakelt ipad-on is le lehet szedni cydia-ból egy hetente változó nevű repo-ból :)
  • High end PC #1311
    Úgy hallottam jövőre lesz Windows Phone 7 emu változat is az akkorra jövő 4 magos telokra. Ezt egy elèg belső emberkètől tudom.
  • CamelX
    #1310
    Amit én ismerek az igen, de már én se tudom újra aktiválni. De többen megoldották gyengébb konfigon. Pl. érdekes módon MacBook Air-en megy, de Macbook Pro-n már nem. iMac-en viszont tökéletes
  • janihunk
    #1309
    Amúgy azt hallottam win7 nem is müxik az emu. Csak OSX en ez igaz?
  • CamelX
    #1308
    Ja, és mielőtt valaki kérdezné, ehhez dual boot kell Snow Leopard-ból és Lion-ból, amit leginkább csak Safari-ban lehet találni
  • CamelX
    #1307
    Jaja, azóta nekem is lejárt az accountom, mert már rég nem használtam, de nem is baj, mert így is Snow Lion-ra jönnek ki most a legjobb játékok, csak azzal meg az a baj, hogy nincs marketingje és alig tudnak erről.
  • janihunk
    #1306
    Ja értem, hát akkor fölösleges lenne megvennem is.
  • Sir Quno Jedi
    #1305
    Most mondtam, hoyg NEM menne a gépeden. Túl erős a hwd hozzá így alapállapotban. Le kell butítani speciális alkatrészekkel.
  • janihunk
    #1304
    Ne mond hogy menne a gépemen. Hát a pcsx2 is akad mármint némely játék. Igaz azt nem a sony csinálja.
  • Sir Quno Jedi
    #1303
    A tiedé pl. már túl jó is ehhez sajnos. De lehet venni a Sony-tól gyári downgrade-et.
  • janihunk
    #1302
    Amindenit tényleg nagyon vigyáznak rá. Nagy felelősség ez a program akkor ha nálad van. Egy komolyabb vírust kapsz és akárki leszedheti a gépedről. Amúgy azt el lehet árulni hogy milyen gép kell neki? Csak úgy kb re.
  • Fabio Capello
    #1301
    "csókosnak" kell lenni, kell legalább egy-két ismerős aki már bennvan a programban, és referenciát tud adni rólad, és persze még akkor sem 100%, elég erős háttérvizsgálatot tartanak, hogy tényleg jó helyre kerül a program. Kérdőívek, ha szükséges személyes találkozás, stb.
  • janihunk
    #1300
    Akkor marad a várakozás. Ezekre a tesztekre nem lehet feliratkozni sehogyan?
  • Sir Quno Jedi
    #1299
    Ezt nem lehet előre sosem tudni.
  • janihunk
    #1298
    De most ezt az emu-t a sony csinálja? Nagyközönségnek nem lesz elérhető soha?
  • Sir Quno Jedi
    #1297
    Hogyne, már van alfa verzió elég rég belőle. Tudod, hogy előre dolgoznak éveket. Amit kihoznak bétába azt már 3-4 éve tesztelik.
  • Fabio Capello
    #1296
    hát amíg így beszélsz, addig biztos hogy nem teszünk semmit az ügyed érdekében, mert már ne is haragudj, de ez az írásstílus:

    1. undorító
    2. tizenhárom éves tinipicsákra emlékeztet
    4. gyerekes.

    SQJ: van már hír az új generációs emulátorról, vagy még mindig csak a tervezőasztalon létezik? A legutóbbi emlékeim szerint már elkezdték a "megírását", és az origi ps3 emu (Sakaguchi 1.1) bétások automatikusan jogot kapnak majd itt is a closed bétára.
  • janihunk
    #1295
    Hát jó, biztos mindenkinek az IP-jét nyilván tartják meg a kimenő forgalmat is a gépéről. Mind1 nem érdekes. Szerintem amúgy se vinni a gépem.
  • nightwolf14
    #1294
    A SOHA WISZONT NEMLÁTÁSRA
  • Badzsa
    #1293
    -nahh jóccakát nektek magyarok !.. xD örwendtem a szerencsétlenségnek!...
  • Sir Quno Jedi
    #1292
    Fortranban és Prologban 1xűbb, de lyukkártyára bekápold, mert úgy tartósabb.
  • Badzsa
    #1291
    -nem.. én majj pascalban irom majd!.. xD
  • Badzsa
    #1290
    -ugyhogy felőlem téma lezárva... xD
  • Sir Quno Jedi
    #1289
    Majd küld át a forrásokat, ha elakadsz, hátha tudunk segíteni egy kicsit (az nem tilos végülis). QBasic-ben jó lesz.
  • Badzsa
    #1288
    -nahh de mind1 ... sajjnos kénytelen leszek magamnak csinállni 1 ps3 as emulátort..
  • Badzsa
    #1287
    -mert ezekszerint sajjnos bebizonyosodott az a tény, hogy a kedves topic-szerwező bácsi egyike sem "szeretne"... szeretne?... NEM AKAR!!!...eleget tenni kérésünknek... mert nagyon azt gyanitom h walamellikőtöknaek megwan wan még az eredeti werzió... csak kurrwára nemakarjátok kiadni !
  • Sir Quno Jedi
    #1286
    Meg kell lassan nyitnom a PS4 emus totyikot is, ha már PS2 és PS3-as van. Ndíjat mindért!
  • Badzsa
    #1285
    -nahh ezé köcsögség, a köcsögség!.. hogyha walaki nemakar elgeget tenni más kérésének ... nahh ez szánallmas!..
  • Papesz
    #1284
    Nyilván nem jár érte börtön, de én nem szívesen veszítem el a lehetőségemet azért, hogy te is játszhass.
  • Sir Quno Jedi
    #1283
    Node ma már semmi pízé lehet venni PS3-mat, így nem marad le senki sem. A PS3 emu pedig kiváló technológia alap a PS4 emu-hoz, ami a PS4 megjelenése előtt valószínűleg készen fog állni a tesztelésre (a PS4 devkitekkel együtt, amit a játékfejelsztő cégek is idő előtt megkapnak, ahogy szokás).

    Szóval nem szívesen szivárogtatják ki azt a technológiát amit tovább akarnak örökíteni az új generációs Playstation-ökbe. Jamauchi-nak pár éve volt egy álma, Kazana és Uchiko most azon vannak, hogy megvalósítsák élőben is. Én már alig várom, hogy tesztelhessek.