1395
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!

Official letöltési helyek:

http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe

http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe

Mirrorok:

http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01

http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe

http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl

http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe

http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • janihunk
    rpcsx3 Jelenleg i tart. Dirt 3 mat próbálta vele de nekem azt írja elf not foud. Mi az a fájl? Próbáltam régebbi emut is azzal elindul a játék de le is fagy.
  • CamelX
    Pedig CrossfireIce plugint kell használni, hogy egyaránt kihasználja a directx7-es és a directx11-es videókártyát, méghozzá szinkronban.
  • duc
    Kint van az 5.38!!! Kijavították a vízeffektet, de csak a régi 4850-esemen ment rendesen... nem értem hogy mért nem lehet az újabb hardverekkel is rendesen futtatni, a francnak van kedve csak ezért régi kártyát is használni a 6970 mellett...
    nVidiával próbáltam, az eleje mintha stabilabb lenne (nincs 10-20 fps drop) de boss után szétesnek a textúrák.
    Csak egy procimagot hagyjatok bekapcsolva, azt is 800MHz-n!!! A többit biosból tiltsátok!
  • CamelX
    Valószínű, mert jailbreakelt ipad-on is le lehet szedni cydia-ból egy hetente változó nevű repo-ból :)
  • High end PC #1311
    Úgy hallottam jövőre lesz Windows Phone 7 emu változat is az akkorra jövő 4 magos telokra. Ezt egy elèg belső emberkètől tudom.
  • CamelX
    Amit én ismerek az igen, de már én se tudom újra aktiválni. De többen megoldották gyengébb konfigon. Pl. érdekes módon MacBook Air-en megy, de Macbook Pro-n már nem. iMac-en viszont tökéletes
  • janihunk
    Amúgy azt hallottam win7 nem is müxik az emu. Csak OSX en ez igaz?
  • CamelX
    Ja, és mielőtt valaki kérdezné, ehhez dual boot kell Snow Leopard-ból és Lion-ból, amit leginkább csak Safari-ban lehet találni
  • CamelX
    Jaja, azóta nekem is lejárt az accountom, mert már rég nem használtam, de nem is baj, mert így is Snow Lion-ra jönnek ki most a legjobb játékok, csak azzal meg az a baj, hogy nincs marketingje és alig tudnak erről.
  • janihunk
    Ja értem, hát akkor fölösleges lenne megvennem is.
  • Sir Quno Jedi
    Most mondtam, hoyg NEM menne a gépeden. Túl erős a hwd hozzá így alapállapotban. Le kell butítani speciális alkatrészekkel.
  • janihunk
    Ne mond hogy menne a gépemen. Hát a pcsx2 is akad mármint némely játék. Igaz azt nem a sony csinálja.
  • Sir Quno Jedi
    A tiedé pl. már túl jó is ehhez sajnos. De lehet venni a Sony-tól gyári downgrade-et.
  • janihunk
    Amindenit tényleg nagyon vigyáznak rá. Nagy felelősség ez a program akkor ha nálad van. Egy komolyabb vírust kapsz és akárki leszedheti a gépedről. Amúgy azt el lehet árulni hogy milyen gép kell neki? Csak úgy kb re.
  • Fabio Capello
    "csókosnak" kell lenni, kell legalább egy-két ismerős aki már bennvan a programban, és referenciát tud adni rólad, és persze még akkor sem 100%, elég erős háttérvizsgálatot tartanak, hogy tényleg jó helyre kerül a program. Kérdőívek, ha szükséges személyes találkozás, stb.
  • janihunk
    Akkor marad a várakozás. Ezekre a tesztekre nem lehet feliratkozni sehogyan?
  • Sir Quno Jedi
    Ezt nem lehet előre sosem tudni.
  • janihunk
    De most ezt az emu-t a sony csinálja? Nagyközönségnek nem lesz elérhető soha?
  • Sir Quno Jedi
    Hogyne, már van alfa verzió elég rég belőle. Tudod, hogy előre dolgoznak éveket. Amit kihoznak bétába azt már 3-4 éve tesztelik.
  • Fabio Capello
    hát amíg így beszélsz, addig biztos hogy nem teszünk semmit az ügyed érdekében, mert már ne is haragudj, de ez az írásstílus:

1. undorító
    2. tizenhárom éves tinipicsákra emlékeztet
    4. gyerekes.

SQJ: van már hír az új generációs emulátorról, vagy még mindig csak a tervezőasztalon létezik? A legutóbbi emlékeim szerint már elkezdték a "megírását", és az origi ps3 emu (Sakaguchi 1.1) bétások automatikusan jogot kapnak majd itt is a closed bétára.
  • janihunk
    Hát jó, biztos mindenkinek az IP-jét nyilván tartják meg a kimenő forgalmat is a gépéről. Mind1 nem érdekes. Szerintem amúgy se vinni a gépem.
  • nightwolf14
    A SOHA WISZONT NEMLÁTÁSRA
  • Badzsa
    -nahh jóccakát nektek magyarok !.. xD örwendtem a szerencsétlenségnek!...
  • Sir Quno Jedi
    Fortranban és Prologban 1xűbb, de lyukkártyára bekápold, mert úgy tartósabb.
  • Badzsa
    -nem.. én majj pascalban irom majd!.. xD
  • Badzsa
    -ugyhogy felőlem téma lezárva... xD
  • Sir Quno Jedi
    Majd küld át a forrásokat, ha elakadsz, hátha tudunk segíteni egy kicsit (az nem tilos végülis). QBasic-ben jó lesz.
  • Badzsa
    -nahh de mind1 ... sajjnos kénytelen leszek magamnak csinállni 1 ps3 as emulátort..
  • Badzsa
    -mert ezekszerint sajjnos bebizonyosodott az a tény, hogy a kedves topic-szerwező bácsi egyike sem "szeretne"... szeretne?... NEM AKAR!!!...eleget tenni kérésünknek... mert nagyon azt gyanitom h walamellikőtöknaek megwan wan még az eredeti werzió... csak kurrwára nemakarjátok kiadni !
  • Sir Quno Jedi
    Meg kell lassan nyitnom a PS4 emus totyikot is, ha már PS2 és PS3-as van. Ndíjat mindért!
  • Badzsa
    -nahh ezé köcsögség, a köcsögség!.. hogyha walaki nemakar elgeget tenni más kérésének ... nahh ez szánallmas!..
  • Papesz
    Nyilván nem jár érte börtön, de én nem szívesen veszítem el a lehetőségemet azért, hogy te is játszhass.
  • Sir Quno Jedi
    Node ma már semmi pízé lehet venni PS3-mat, így nem marad le senki sem. A PS3 emu pedig kiváló technológia alap a PS4 emu-hoz, ami a PS4 megjelenése előtt valószínűleg készen fog állni a tesztelésre (a PS4 devkitekkel együtt, amit a játékfejelsztő cégek is idő előtt megkapnak, ahogy szokás).

Szóval nem szívesen szivárogtatják ki azt a technológiát amit tovább akarnak örökíteni az új generációs Playstation-ökbe. Jamauchi-nak pár éve volt egy álma, Kazana és Uchiko most azon vannak, hogy megvalósítsák élőben is. Én már alig várom, hogy tesztelhessek.
  • Badzsa
    -baxxátok meg , és én szépen kértem hogy ha megvan valakinek ,akkor töllcse fel walahová!...
  • Badzsa
    -aza baj hogy wannak köcsögök, és pung tum!.. már neis haragudjatok , ha már 1x kixiwárgott, akkor tudnak róla! és ha már irva lett hogy az ujjabb játékok nemindullnak rajjta ,akkor meg mia tököm weszteni wálójuk wan a piszkoknak , baxxátok meg!.. és ez had szólljon azoknak ,akik ezt a szobát szervezték, kisziwárogtatták a dollgot ! és nemérdekel , akkor is nagy köcsögök wagytok!..
  • janihunk
    De ha már meg van valakinek miért nem tudja feltenni valahova? Vagy börtön jár érte vagy mi?
  • edios
    jó, mondjuk télleg szar lehet annak, aki lemaradt róla.
  • Papesz
    Emlékezz vissza: itt a topicban is hiába mondtuk, hogy ne írják be, hogy ki milyen játékot tesztel. Ez lett a vége. Az emulátor marad ott, ahol lennie kell. Akinek megvan, megvan. Akinek nincs, vár.
  • Badzsa
    -ja.. és tewagy az egyik örzője!..
  • Sir Quno Jedi
    Sajnos már zárt béta sincs, mert sokan nekiálltak kiszivárogtatni részeleteket, amit nem néztek jó szemmel a Sanyinál. Végülis nem is jó ha mindenki hozzáfér, elvégre a szent grél sem pórkezekbe való.