1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • Ironmask
    #915
    nagyon jó,hogy az alcím alatti linkekből egyik se működik...
  • Klemice
    #914
    Na Obama kapott a n00bel békadíjjal korlátlan kódot, aztán lecsaptam rá, már csak egy 2.3-mas emu kéne mert nekem csak 1.8-as van
  • Gnome
    #913
    Ezt mar egyszer eljatszottad, aztan par honap mulva ismet visszatertel konyorogni...nem erzed szanalmasnak magad?:)...ha nemlenne ps emu az azt jelentene, h masfel even at hulyere lettel veve es masfel even at rohogott itt a szerencsetlenkedeseden mindenki....higyj amit akarsz, egyik lehetoseg eseten sem jossz ki jol mar...es elore udvozollek 2-3 honap mulva, remelem sosem szerzel emulatort ha mar eddig ekkora bena voltal...
  • koryne
    #912
    És az alcímére, valamint az alatta szereplő linkekre :) Akinek ezek után nem esik le, hogy mi a helyzet, azt nem is tudom sajnálni...
  • Terensz
    #911
    A leírtakon túl: felhívom a figyelmet a topic címére.

    ON:
    Amúgy nekem is szépen fut az uncharted, bár mikor egyszerre sok ellenfél jön, akkor egy kicsit beszaggat.
  • amdrula
    #910
    Lol, akkor mivel tolom az Unchartedet?
  • csgamer
    #909
    Ó, kibaszott jó poén...
    Nincs emu beszéltem Michael-el úgyhogy nehiggyétek el FAKE!
    BEÉGTÉTEK TI SZARÁZI PARASZTOK! :)
  • sector512
    #908
    Ja amúgy meg köszi szépen az emut megy faszán
  • sector512
    #907
    1. Tanulj meg írni.
    2. Tanulj meg érthetően fogalmazni.
    3. Caps off.
    4. Poén az egész topik te szerencsétlen...
  • csgamer
    #906
    Bazze, most valaki feltölti vagy szólok a sonynak mert ti egy nagy genyók vagytok hogy kamuztok.! Már beszéltem Michael S.-el !!!!!!!!
  • Smithie
    #905
    Dude,WTF?!
  • CamelX
    #904
    Atyaég, menj már vissza a sarokba 1 frontinnal baszkikám GTFO a kiabálásoddal 1ütt!
  • jointboy
    #903
    NICS PS3 EMULÁTOR! EZ AZ EGÉSZ TOPIK EGY VILÁGI NAGY ÁTVERÉS, TISZTA ZÁRTOSZTÁLY. ÖSSZE VISSZA KAMUZNAK PONTOKRÓL MEG KÓDOKRÓL MEG A SONY ÁLTAL KIADOTT TESZTEKRŐL, NA PERSZE. AKKORA HARDVER IGÉNYE LENNE A PS3 EMULÁTORNAK ,HOGY SZERINTEM MAJD ÚGY 2020 KÖRNYÉKÉN LEHET ERRE VISSZATÉRNI PERSZE HA LESSZ EMULÁTOR. PS1 EMULÁTOR A PS1 MEGJELENÉSE UTÁN 10 ÉVVEL KÉSZÍTETTÉK EL AMI A MAI NAPIG NEM TÖKÉLETES, PEDIG A HARDVERE TUDÁSA TÖREDÉKE VOLT EGY AKKORI PC-HEZ KÉPEST. MOST MEG AZT MONDJÁK ,HOGY SZINTE A PS3 MEGJELENÉSÉVEL EGYIDELYÜLEG VAN PS3 EMULÁTOR PEDIG A PS3 HARDVERE MESSZE ERŐSEBB MINT EGY MAI PC. NEMBESZÉLVE ARRÓL ,HOGY A PS3-AT A MAI NAPIG NEM TUDTÁK FELTÖRNI, A JÁTÉKAIKAT NEM TUDTÁK KIKÓDOLNI KIRIPPELNI. TI MEG MÁR IMAGE FÁJLOKBÓL JÁTSZATOK ANNAK ELLENÉRE ,HOGY A JÁTÉKOKAT NEM LEHET FELMÁSOLNI HDD-RE. VAGY EGY NEMLÉTEZŐ EMULÁTORHOZ VETTETEK DARABONKÉNT 18000FT-ÉRT JÁTÉKOKAT HÁTHA MAJD JÓLESZ???? NEEEEEEEEEEEEEE!
  • jaszy
    #902
  • Klemice
    #901
    még fizettek is érte?
  • jaszy
    #900
    Semennyi!
  • Smithie
    #899
    Inkább írj a MS-nak,biztos küldenek egy x360 emu-t!
  • Klemice
    #898
    mkonzolban mennyi az xbox 360 flash?
  • jaszy
    #897
    Attól hogy te nem hiszed el nekem még megy! Jól kicseszel velem
  • CamelX
    #896
    Translator san megoldotta :D a téridő relatív, nem tudtad? ;)
  • csgamer
    #895
    Benne vagyok! :P De ha lehet legyen free mert itt mindenkinek annyi! :D
  • Ironmask
    #894
    valaki dobjon már emu-hoz linket pü-be...akkor elhiszem,hogy van ,ha nem kapok pü-t akkor nincs PS3 EMU!!!!!!!!!!!!!
  • Abu85
    #893
    Nem érted a probléma lényegét. A Cell teljesen eltérő utasításokat értelmez, mint egy PC-s processzorok. Az emulálásnál az utasításszavakat a lehető legkisebb részekre kell bontani, és át kell őket fordítani a PC-s utasításkészlethez. Ez rengeteg processzoridőt jelent. Ráadásul a Cell SPE vektormagokat használ, maga a hardver annyira eltérő, hogy esélytelen az emuláció, nem lehet hatásosan a vektormagokat kiváltani, egyelőre még nincs rá mód. PC-ben 2012 után lesz olyan processzor, ami elvi szinten a Cell főmag-vektormag felépítéséhez lesz hasonló.
  • CamelX
    #892
    Aham oké, de ez a forradalmi és alfa állapotban lévő DirectTransfert használja. Tuti nóbel díj ha kijön!
  • Abu85
    #891
    Mégis mire? Egy nem létező emulátorra. Van fogalmatok arról, hogy egy utasításkészlet emulálása egy eltérő architektúrán milyen erőforrást igényel. Lehet, hogy ezt egy mezei Maunika shown felnőtt ember beveszi, de aki járt programozó és mérnöki szakon egyetemre, annak ne próbáljátok már meg ezt bemesélni.
  • Klemice
    #890
    tegnap meg bekajáltam tiramisuból úgy megfosatott PS4-et szartam...
  • Tomazoe
    #889
    Még jó hogy én uncsim a sony-nál melózik így tegnap megkaptam a legfrissebb emut amivel uncharted 2 hibátlanul fut egy 3200+-os amd athlon m1gb dd 256mb-os videókarin! Csgamer beszélhetek az érdekedben! Persze lehet nem lesz ingyen!
  • csgamer
    #888
    És neked elküldik, nekem meg 1 éve kérem de nem.
    Akkor légyszi te küld el! PLS!
  • CamelX
    #887
    Naná h a legtöbb Sony alkalmazott csak röhög rajta. Biztos ő is meg van kenve a dologban. Annyi pénzért én is röhögnék :D
    Amúgy meg pont hogy vadásszák cégen belül azokat akiket megvesztegettek source kódokért. Próbálj annak a "Babicsnak" zsét utalni előbb azt megered a nyelve ;)
  • edios
    #886
    Ha-ha!
    Savanyú a szőlő, mi?
  • Abu85
    #885
    És ... attól én még a GT6-tal toltam a PS3 emu új változatán.

    Erről szól a topik nem? ... ki tud nagyobbat mondani.
  • Smithie
    #884
    Röhög rajta?Szerintem rajtad röhög,hogy ilyen hitetlen vagy!
  • Ironmask
    #883
    persze GT6..valószínű hehehe mikor az 5 is 2010-be jön...
  • Abu85
    #882
    Az Expert partnernapon találkoztam vele, ő tartotta a Sony Optiarc bemutatót. Névjegykártyát cseréltünk, és néha telefonon beszélünk.

    Nem szép dolog az emberek hiszékenységét kihasználni. Persze ha ebben a topikban ez a menő, hát lenyomtam egy kört a Grand Turismo 6-tal az emu legújabb verziójával.
  • Terensz
    #881
    Kinéztél egy nevet wikipédiáról?
  • Abu85
    #880
    Inkább gyűjts PS3-ra, mert nincs emulátor hozzá. Két hete említettem ezt a fórumot a Sony-nál dolgozó Daniel Babic-nak, azóta röhög rajta.
  • KillTheKonzol
    #879
    Hűűűű, kössz szépen a liket, épp maradt még egy felhasználó a 10 letöltési lehetőségből!!!! mekkora mák!!!!
    a progi elindult, betettem a GT5 Prolouge-t, és lejátssza, csak kicsit szaggat nálam!! lehet veszek egy erősebb videókártyát is az emulátor miatt!
    mégegyszer köszi!!!!!
  • KillTheKonzol
    #878
    10 ezer forintot adok egy működő ps3 emulátorért, privátba írjatok!
    üdv
  • arty
    #877
    Nagyon durva, pár napja csak röhögtem ezen a hsz-en, erre ma vlem is megtörtént :(

    GOW2 főellenfélnél voltam, mentésem meg az első rész közepéről van csak :((((((
  • Terensz
    #876
    Nálad hogyhogy nincs link?